Thema: Demo Köln
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.05.2014, 13:08
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von penalti Beitrag anzeigen

manbee'nin amacı Alevileri terörist olarak göstermek. Bu resme bakanları "Bakın Aleviler aslında PKK'li, Abdullah Öcalan'ın posterisini taşımazlardı yoksa!" diyerek kandırmak. Tayyip'ten yalnızca Aleviler değil, herkes tiksinir oldu. Türkiye toplumunun yarısından fazlası Tayyip'ten ve partisinden tiksinmiş durumda.

Tayyip'in emriyle istihbarat ajanlarının PKK'lilerle görüştüğünden, ne tür pazarlıklara giriştiklerinden nedense hiç bahsetmiyor manbee ve türevleri.

bu resmi ben yayinlamadim.
ntv'nin ilk piyasaya verdigi resmi paylastim.

simdi sen ntv'nin alevileri terörist olarak göstermek istediginimi iddia ediyorsun?

bak hepinizi cok düsündürmesi gereken bir sey daha var. bir kisim alman medyasi 30.000 protestocu gelmis diyor. baska bir kisim 40.000 protestocu vardi diyor. ulusal kanal ve halk tv 70.000 protestocu vardi diyor. hicbiri bu toplulugu ispat edebilecek resim gösteremiyor.

tüm avrupadan bedava insanlar tasinarak kalabalik göstermeye calistiklari halde bunu beceremediler. bu otobüslerin paralarini kim ve hangi devlet ödedigini arastirmanizi tavsiye ederim.