Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.06.2013, 12:51
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
@ Mülltoni...

Kenan sen öküz altinda buzagi mi ariyorsun? Bu resimimi demedigimi cok iyi biliyorsun, bu resimdeki Mustafa Kemal Atatürk.. Onun da ben oldugumu sana bir sekilde ispatladim ama sen anladigin kadarini anliyorsun malesef..
Ama diger yandan da Atatürk'e niye düsman oldugunu simdi anlamaya basliyorum. Insan bilmedigi ve tanimadigi seyin düsmanidir.. Daha sen Atatürk'ü tanimiyorsun ki Ahh Kenan sana küfür edesim geliyor ama terbiyem müsait degil, ben bu kadarini söylüyorum sen de gerisini anla

Tuturmus bir yalani yok gelmiste ben yokmussum da, ben ordayim lagim faresi, ben ordayim.. hala da seni bekliyorum, eger annene naho$ bir lakapin takilmasini istemiyorsan bir an önce gel ve kurtul bu zanli durumundan
Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
...Benim hayatim da gercek, buraya ekledigim resimimde gercek, anlattigim hersey gercek.. Senin buraya ekledigin resim bile baskasinin.. ..

ocl o zaman acikla benim buraya ekledigim yanlis foto hangisiymis ve senin buraya ekledigin gercek foto hangisiymis.

bak o bölümleri kirmizi yaptim yüzsüz yalanci. senin yaptigini afsar karisi bile yapmaz oc lastosch.