Thema: #BerkinElvan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.03.2014, 22:41
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Arkadaslar gercektende vicdaninizi keyim... bu yüzden dininizden,imaninizdan ve sizden nefret ediyorum.Halkina zor kullanan diktatör bir basbakan,tekmelerle ölen gencler,ekmegin kösesini isiramadan ölen cocuklar..siz ise bu öldürmeleri bi sekilde hakli cikarma cabasindasiniz...ALLAH,ISLAMIYETIN TANIMLADIGI GIBI IYISE bu niyetinizi bir bir yargilayip diger tarafta sizi zker.ona göre yasayin.

Zitat:
Zitat von pasaca Beitrag anzeigen
ama bu boyutta abartilmamasi lazim polis siddeti heryerde var
birde olaya farkli acidan bakmam gerek 13 yasinda bir cocugun o olaylarin icinde ne isi var
aile önce kendini sorgulasin
Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Egitim once ailede baslarmis. Yine de nasil oldu, tam yorum yapamiyoruz. O kargasada ailesi neden ekmege gonderiyor, gercekten ekmege mi gonderildi yoksa ekmek sadece konuyu duygusallastirmak icin ekmek bir arac mi, polis kasitli mi oldurdu kasitsiz mi oldurdu.. Bunlar hep soru isareti.

Bir cocuk olmus, ailesi haliyle aci cekiyor, agliyor, bir tarafta da bunu suistimal eden malum capulcu insanciklar var, butun aksam boyuncayollari kapatmis, polis tasliyor, polis araclarina saldiriyor (baslari derde girince de yine polisten yardim isteyenler bunlar). Bir cocugun olumunu kendi pis politik emelerine alet etmeye calisiyorlar. Bunlar kandan, olumden nemalanan varliklar. Turkiye icin utanc kaynagi olan bir grup.