Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.08.2012, 14:41
AzziToni

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Dansözlüge de yalanciligi da gerek duymuyorum. Cünkü onda sizden daha iyisi yok. Gecen sene Diyarbakir'a gitmistim ve orda orda ki kamu görevlileriyla görüsmüstüm. Karsima bir sari sacli mavi gözlü etine dolgun birisi cikmisti. Bana ve yanimdaki kankama dedi ki, siz buralari degilsiniz, siz Corum'lumusunuz diye sordu? Hayir ben Ankara'liyim ve arkadasta Cankiri'lidir. Sen nerelisin diye sordum o da ben Corum-Osmancik'liyim dedi. Bana ve kankama cok güzel hizmet ettirdi ve hayatimda Diyarbakir'i da gezme firsati bulmustum. Sonra orda tanistigim bir baska görevli bayan ile yemege cikmistim bana anlattiklari su oldu. Devlet ve hükümet sirf CHP'li belediyelere degil tüm muhalif belediyelere para yardimini kesiyor. Diyarbakir AB'den aldigi yardim paralariyla ve Osman Baydemir'in sahsi becerisiyle böyle güzel ve modern oldu demisti. Diyen kizda "Battal Gazi ve Kara Murat olarak bilinen bir aktörün yakini idi" Ordan biliyorum Azzi

Bizim Van-minitci Kasimpasali kabadayi galiba Amerikan gangsterden dayak yiyecek. Beyaz saray basina öyle gelisigüzel resim dagitmaz, inceden inceye bir mesaj yollar..
Kasimpasali'nin karizmasi ammada ciziliyor haaa
KESIN BUNA BENZER SEKILDE ANLATMISTIR.
o yalanlari artik kimse yutmuyor levos