Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 11:32
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

kedi ulasamadigi ete mundar dermis der atalarimiz, bilmem sizin atalarinizda bilirmi bu lafi.

ezel nikini neden sildin? hangi ispatlari silmeye calistin acaba?

gururunmu kirildi senin gibi türk düsmanina o kadar yag yaktigin halde karsilik vermedigim icin

simdi gercekten acidim ama

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Bak KIZKURUSU,Senin gibi asagilik bir kelle avcsiyla hic ilgilenmedim ben!Kaldiki senin burda yazmanla ben türk düsmani olmuyorum.Ayrica ben senin gibi türklere düsmanim,devsirme yöntemiyle türklestirilmis,sonra da türk toplumunun basina bela olmus irkcilik yandaslarina karsiyim.
Sirf kendini burda meshur edebilmek icin;anca böyle onursuzca karsinizdakilere yafta yapistirmaya calisirsiniz!Ben senin gibi ortalik mallarina mi kaldim?Burdaki insanlara sesleniyorum,benim pano ve forum da yazistigim insanlar yazsin,ben yazmiyim.Onlar benim birine asik oldugumu ve bundan dolayi kimseyle ilgilenmedigimi bilirler!
Ayrica örnek ver bana,biz panoya siyaset karistirmamaya calisiyoruz ama senin gibi ortalik mallari,gündeme girmek icin gelir,insanlari rhatsiz eder bu tür seylerle!Neyse KIZKURUSU Sen cok öfkelenmissin benim seninle ilgilenmeme ama sahtekarlarla ilgilenemiyorum ne yapim mizacim böyle!)))