Thema: Turan
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 11:24
___CENK___

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
tabi ezel nikini silince bunlari rahatca söylersin neysee konu bu degil, konu senin türk düsmani olman, konu senin günde yüz defa board ve forumu türk düsmani paylasimlarinla kirletmen ve simdi anliyorum daha önce cenk nikin neden kitlendi ve ezele gectin, simdi ondanda buna..tabi vakit cok, türklere kin kusmak icin o nikten bu nike ziplayip durursun.
güya türk halkini savunurmus, solcuymus. buna cocuklar bile inanmaz, biraz zekasi olan herkes senin ne kadar türk düsmani pkk savunucusu oldugunu biliyor. evet terörist bozmalariyla isim olmaz.catirda orda
Bak KIZKURUSU,Senin gibi asagilik bir kelle avcsiyla hic ilgilenmedim ben!Kaldiki senin burda yazmanla ben türk düsmani olmuyorum.Ayrica ben senin gibi türklere düsmanim,devsirme yöntemiyle türklestirilmis,sonra da türk toplumunun basina bela olmus irkcilik yandaslarina karsiyim.
Sirf kendini burda meshur edebilmek icin;anca böyle onursuzca karsinizdakilere yafta yapistirmaya calisirsiniz!Ben senin gibi ortalik mallarina mi kaldim?Burdaki insanlara sesleniyorum,benim pano ve forum da yazistigim insanlar yazsin,ben yazmiyim.Onlar benim birine asik oldugumu ve bundan dolayi kimseyle ilgilenmedigimi bilirler!
Ayrica örnek ver bana,biz panoya siyaset karistirmamaya calisiyoruz ama senin gibi ortalik mallari,gündeme girmek icin gelir,insanlari rhatsiz eder bu tür seylerle!Neyse KIZKURUSU Sen cok öfkelenmissin benim seninle ilgilenmeme ama sahtekarlarla ilgilenemiyorum ne yapim mizacim böyle!)))