Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.01.2016, 22:15
Benutzerbild von AdaletBey
AdaletBey AdaletBey ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von irmak_ Beitrag anzeigen
o kadar büyük bir zavallisin ki, sirf "Speisen für Waisen" konusu alta gitsin diye israil markasi olan Coca-Cola reklami yapiyorsun, senin müslümanligin sahte, herseyinin sahte oldugu gibi. Nefsine yenik bir zavallisin sen.
agresif ve iftiraci bir mahluksun. anladimki aile terbiye olmayan ortamdan geliyorsun. senin burada kuru kuru reklamini yaptigin kurumun büyük sponsorlarinin biri benim.

senin bu etkinlik icin reklam yapman bile bize zarar veriyor.

sen forumda ve chatte tanimadigin insanlara küfür ettigin yetmiyormus gibi kisilerin annesine ve cocuklarina en agir küfürler eden bir mahluksun.

bizim etkinlige gelmek isteyen kisi senin reklam yaptigini gördügünde gelmez. sen iki yüzlü küfürbaz birisin.

forumda ve chatte herkes senin defolup gitmeni istiyor. millet yüzüne söylüyor. ama sen yüzsüzce sürekli gelip herkese hakaret edip küfürler savurup duruyorsun.

lütfen benim sponsor oldugum etkinlige reklam yaparak zarar verme. bu hareketlerine devam edersen cok yakin zamanda senin gercek hayatta kim oldugunu paylasmak zorunda kalirim.

bu sefer gercek kimliginle kimseye küfür edemezsin ve diger yavsak üyeler gibi bir daha buralara girmezsin. anonim havlayan bir cok köpegi desifre ettikten sonra burada havlayamaz duruma getirdim simdi sira sende.

aslinda simdiden paylasmak istedigim olsada sabredip büyük sürprizden sonra paylasacagim. burayi takip etmeyi unutma

KORKMA

TITRE