Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.05.2013, 21:02
crs79

Standard

@aurum,

ben kendimi,türkiye topraklarindan gelmis ve türkiye topraklarina hayran hissediyorum.Bu bende atatürk sevgisinin olmasi gerektigi anlamina gelmez ya da mevcut sistem kabuletmem gibi bir zorunlulugum yok.Sizleride anliyorum,sizin icin atatürk cagdas yasamin temsili oysa kesinlikle öyle degil atatürk dernek ve kurumlarinda atatürk yanlilari tarafindan beyaz türkcülük yapiliyor buda irkciligin en tehlikeli tarafidir.

@
hic bir devlet,halkina silah tutma hakkina sahip degildir halkini öldürme yetkisi yoktur.Sizler islamiyeti kücük ve gerici görüyorsunuz ancak sizin düsüncelerinizle kiyaslandigi zaman daha insanidir.benim düsüncem ise her ikisinide cürütür.örnegin uludere'de öldürülen köylülerin hesabi icin koca bir hükümeti düsürür benim düsüncem...
Ders kitaplari vahset asiliyor sizlere,bu asilama sonucu ciddi anlamda mutasyona ugramissiniz ölen ve katirlar sirtinda cenazeleri ailelerine tasinan köylünün acisini hissedemiyorsunuz.Kardesim ne emeklerle okuyor, onun bir bombaya ya da polisin bir kursununa kurban gitmesi (allah böyle bisey gstermesin) cigerimi paramparca eder eger sizler yapilan tüm bu katliam,soykirim ve katletmeleri mesrulastiriyorsaniz acilari tatmanizi dilerim allahtan.

@
Özgürlükcü,cagdas,esitlikci ve katliamsiz yasam taraftari olabilmek icin zaman zaman zihniyetlerinizi terkedin,bakis acinizi degistirin,tersten okuyun gündemi...

Gördügünüz egitim'in sizi canilestiren sayfalarindan bi kacina google images üzeri ulasabildim.