Thema: Mucheltum
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.07.2013, 10:52
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
asil demokratik insanlarin herkeze saygi göstermesi, demokrasiyi kendi hükmü altina getirmeye calisanlarin bunu kullanmasidir.

Ben simdi böyle siz'li biz'li konusmak istemiyorum.

Bazi kisiler tarikatlari (bana göre sekte) öve öve bitiremedigi zaman, onlarin özgürlük hakki deniliyor. Ben de dahil hic bir zaman bu tarikat üylerine saldirmamissimdir. Insanlar tarikatlarin belirledigi sinirlar icinde yasayip, hayatlarini onlara köle etmeleri beni ilgilendirmez.

Demokrasinin zayif noktasi zaten burada. Aslinda persembenin gelisinin carsambadan anlasildigi zaman bunlara da yasak getirebilmek lazim.

Ama ne zamam benim özgürlük sinirimi zorlamaya basliyorlar, bende bir kadin olarak özgür kalmak istedigimi belirttigimde, kimsenin mali olmadigimi söyledigimde, hemen bu kisler "palalarini / et bicaklarini" cikarirlar.

Hemen seni terörist, siyonist taktikcisi falan ortaya cikarmaya calisirlar. Yalan uyduruyor diye millete yutturmaya calisirlar.

Ben ise sadece Türkiye'nin gündeminde olanlari buraya aktariyorum. Hic birini uydurmuyorum, zaten kendi akli olan, gazetelere, internette baktiginda, bugün Türkiye'de olanlari bitenleri okudugunda tüyleri ürperir.

Kadinlara artik Tayyip'in eline aldigi medyadan, ortacag yasama sekillerini zorlamak istiyorlar, devletin tüm fabrikalarini, tarihi eserlerini satttilar. Özgürlük diyeni, hemen hapislere tikiyorlar. vs. vs.

Bunu görmememkte uyumakta mi direniyorsunuz?
Bu inancer denen adami savunan bazilari, Bediüzzaman Said Nursi'ye laf etmis...

Kitaplarinida arastirdim, Allahtan Nesil Yayinlari ile alakasi yok. bu adamin üzerinden istedigin kadar kötüle

Nesil Yayinlarindan falan olmadikca, hayranlari da Bediüzzaman'a, Fethullah Gülen'e laf ettikce, Din adami olarak Ülkemizde sözü gecmez.

Siz demiyor muydunuz, Ülkeyi Fethullah Gülen yönetiyor diye?

e bu Inancer denen adam bir kac sacma laf etti diye, insanlarin tamamini neden korkutmaya calisiyorsun?

Olumsuz haberler yayarak ortaligi karistiracak, benekalice ..Siyonist taktigi kullaniyor

Her türlü pislik var bu benekalice'de...