Thema: Mucheltum
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.07.2013, 23:01
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Liebe Frauen,

das sind noch die guten Tage, wo Ihr mit Euren Kopftüchern herumlaufen dürft. Diese Viecher, die sich vor Frauen fürchten, werden Euch noch mehr unterdrücken. Ihr werdet bald noch nichtmals always tragen dürfen.
Geht weiter diesen Weg. Und dieser Weg / dieses Gedankengut, wird mit den Steuergeldern aller Türken in der Türkei noch mehr etabliert.

Seht Euch das Video an. Das wird vom Staatsfernsehen TRT 1 aus gesendet.

Ömer Tuğrul İnançer: Hamile kadın sokakta gezemez.DEDİ.

http://www.youtube.com/watch?v=lYuDZSgCuWE
Aslinda ben iste burasinin anlamiyorum benekalice hanim.
Bir erkek olarak benim icin hava hos, bazen kendi kendime de diyorum, oglum ne derdin var? Bu hükümet sana bir erkek olarak yer yüzündeki cenneti in$aa ediyor. Onlarin din diye, fikih diye,Sünnet, İcma, Kıyas dedikleri hersey erkekler tarafindan erkekler icin yazilmistir ona da 7. yüzyil kafasiyla. Ama diger taraftan beni vicdani yanim bunu kabul etmiyor. Kadinin kölestirilmesi üzerinden elde edecegim avantajlari kendine helal görmüyor..
Isin gülünc tarafa ne biliyormusun benekalice? Bir erkek olarak ben persembenin gelisini carsambadan görüyorum da bu Türk kadinlarina ne oldu diyorum? Hic mi görmüyorlar baslarina gelecekleri? Ömer Tugrul Inancer'nin o konusmasini okudugumda, inan hem bir erkek olarak hemde bir insan olarak kendimden utandim.. Bununla ayni hemscimsim diye.. Ve öldürsem adam yerindem sayip bir insan öldürdüm icin hapis yatacagim diye..