Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.03.2013, 18:39
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
ben benzerliklerinizi baz alarak konustum. en önemli benzerlikleriniz karamsarlik ve hayal gücünüzün inanilmaz ölcüde genis oldugu.

arkadasina gelince ona life-coach yardimci olamaz. önce hayal ile is yürümedigini ögrenmesi gerekiyor.
bazi zaman insan kendisinide kandirmasi gerekiyor. die hoffnung stirbt zu letzt. yani biraz hayal edemzmiyiz. zaten türkiyedeki hayaletleri gördükten sonra ne kaliyorku.

kardesim sen karamsar görüyorsun diyorsun ama baka buddha abiye bütün asyaya yasamin can sikici oldugunu gösterdi. jesusda aynisi. cap mo desen sen hicsinder tek isin gücün tapmak der. yani tek ben öyle degilimki. hem levo optimist gibi görünüyor.....baksana sevidigi kizi evlenemedi kafayi bilie takmiyor.

belki bir roman yazarim beyaa eger hayal gücüm okadar iyiyse. bir bondage romani yazarim.

hayal gücü deyince aleviler biraz spirituel gibi geldi bana. sunniler gibi kaba degiller ama neyse.

mutluluk konusuna birdaha bakinca bütün felsefeciler zaten mutsuzluktan yasamin berbatligindan felsefeye baslamis. mutluluk sonunda sans meselesi. sen simbabwede dogmus olsaydin benim köle olman icin can atardin. yasam öyledir diye duydum