Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.03.2013, 16:47
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
yahu kiskanma. nazar degdireceksin. okadar istersen beraber gel. ama yine yobazlik yapma.

yahu sen niye olumsuz yaklasiyorsun. benim yaptigim apllied and advanced controlling and critical thinking.

sana kalirsa kant (i cant scho wieder diyen)da olumsus yaklasmis cünkü - kritik der reinen vernunft diye felsefe yapmis

sana kalirsa buddhaya küfür atarsin calismiyor diye. yuh be nebicim türksün. türkün isi cekirdek citlamak
billy ben yapim geregi tembellik yapamayan yapamayan biriyim. ben calismaktan zevk alabiliyorum.

calisma hayatim artik maddi kazanc elde etmek icin degil, hobi olarak calisiyorum.
cok sükür bir ömürde bitmeyecek kadar maddi kazanc nasip oldu bana.

ama hayati yasamak tembellik yapmak degil arkadasim, hayati yasamak mutlu olmak ve mutlu edebilmek.

ama sen mutlu olmadan zaten baskasini mutlu edemezsin. onun icin kendini mutlu edecek yolu bulup bu karamsarliklardan vazgececeksin.

bos hayallerin peisini birakip ve hayatinda ilk adimlari atmaya basliyacaksin.

bu arada lastoş arkadasini unutma, sende cok iyi biliyorsunki o yillardir hayallerini dillendirip bir kere dedigini yapabilmis degil.

kendini kurtarirken o arkadasida unutma.

söz bende size yardimci olacagim, her konuda size bilgilerimle ve deneyimlerimle yardimci olurum.