Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.03.2018, 23:40
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
bugün burada bir bayan bana mail gönderdi. senin pesinden kosan kaltak lara hala buralarda. senin geldigini fark edince yazmamaya basladi dedi. bu sahsiyetsiz motor gelen giden erkekleri ben zannederek delirmek üzereymis. 3 sene buraya gelmedigim halde hala beni sayiklamasi patolojik sorun olmali.

sonucta lütfen forumda yaz ve sazan gibi atlasin o salak diye ricada bulundu. bende o temiz ve seviyeli bayani kiramadim.
gördükki gece gündüz burada bekcilik yapan moron kari hemen atladi.

simdide konuya dönmek istiyorum. burada yalanlarla ve iftiralarla türkiye cumhuriyetini kötüleyen serefsizleri böyle millet karsisinda rezil ederim.

seviyesizlikle annelere veya ailelere küfür etmen senin ne kadar yalanci ve verici motor oldugunu acikca gösteriyor. agzindan bu pislikler cikan karinin bacak arasini anlatmama gerek kalmiyor.

ehhh ???? afferin o bayana...daha kim mail gönderdi sana...dur bir kactanede ben göndereyim sana mail...allahin mal kafasi....mail geldigi icin mi yazdin angut kari

senin beynin fuhu$ yuvasi, bacagina acsan ne olur acmasan olur...sen oldukca tecrübeli görünüyorsun ...cocuk dogurmakta dahil mi bu motor konusuna....zavalli öyle acizsin ki...cahil olman sorun deyil kendini alim sanmam gercekten utan verici..

.

Geändert von Lara__ (28.03.2018 um 23:58 Uhr).