Thema: Kirliler
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.06.2015, 07:26
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Geçenlerde bir klip izledim,afganistanda aşırı sapık islamcılar,televizyon şeytan icadıdır diye kırıyorlar,ardındanda tüm diğer müslümanlar,ellerindeki telle video çekiyor,ayrıca fetvayı verende videoya kaydedip yuotube de yayınlıyor.Şimdi bir gerizekalınn Akepe li olduğunu nasıl ablarsınız?Herşeyden kaçıp,yol yaptık derse biri o kesin Akepe lidir.Bahsettiğin o kürtlerin,hepsinin eskiden beri islamcı partileri ayakta tutan olduklarını bilmiyorsan,sen gerşekten gerizekalısın?Hizbukontra elemanlarıda genelde kürt oluyor biliyormuydun?Senin gibi onurunu satançok yani.Ayrıca 6 yaşındaki çocuklala evliliği savunan kürtler mi,yoksa sapkın müslümanlar mı?Anlaşılan sapıklığınız,müslümanlığı saptırmanızdan olsa gerek..
_EZEL_ kokusu aliyorum, her hafta profil degistirme sebebin vaybee'de sapikliklarinin sikayet almasindan dolayi mi?

Her ulkede insanlar hizmet gordukleri zaman o hizmeti saglayanlara oy verirler.

Konuyla alakali oldugundan, bir onceki mesajda siraladigim ve kürtlere ait olan 'geleneklere' cevap veremeyisini anliyorum.

Maho seni. AKP kürtlere ozerklik verse hemen gotlerine yapisirdiniz ama, degil mi? Eger bir HDP'li AKP'den nefret ediyorsa anlayin ki AKP dogru yoldadir! Maho. Barzo. Haysiyetsiz, kitapsiz. kürtlerin bazilari o kadar FASIST ve terorist ki, kendi irklarindan insanlara bile iskence etmeyi, kendi kadinlarini dovmeyi, ama onlardan 8-10 cocuk yapmayi, sirf farkli gorusten diye kendi milletini oldurmeyi ONUR sanarlar. Kobane olaylarinda guneydogu'da katlettikleri kürtler gibi. Nasil bir millet ise, kendini oldurmekten bile zevk aliyor. Sonra da ah anam vah anam devlet bize bakmiiiiiyyyy. Bu fasist kürtlerde ozellikle muslumanlara saldirmak vardir, cunku bunlar ya dinsizdir ya ZERDUST'tur. Bu yuzden ''muslumanlar soyle, muslumanlar boyle'' demen sasirmiyor beni.

kürtler neden bolgede hic sevilmiyor acaba?!? O degil de HDP'yi fanatikce savunmandan kürt oldugunu nasil anladim be )))