Thema: One Minute!
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.02.2015, 15:34
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Salixalba Beitrag anzeigen
T9,

Hast du vielleicht irgendwas eingenommen? Wie kommst du dass ich fremdenfeindlich bin? Bir Türk olarak almanyada yasiyorsam, yabanci düsmani olmaya hic sansim yok!
Anlasilan sende almanyada yasiyorsun!
Benim Devletim Almanya. Nerde yasiyorsam, orasi benim yurdum! O sebebten böyle kendimi Tayip-Politikasina kaptirmam, senin gibi! Ben sadece elestirici olmani ve ayrintilari düsünerek bir seyi elemeni tavsiye ettim. Bu her yer icin gecerli! Sen yoksa evde ailen ile, cevrende dostlarinla, is yerinde arkadaslarinla, sokakta yabanciylada böyle yersiz tartisirsan; tansiyonun cikar ! Üzdürme kendini böyle Abi! Hayat Tayiptden ibaret, israil den ibaret, ... Baris istiyorsan, ilk önce kendinle baris! Adalet hak ve hukuk istiyorsan, ilk evela elestirici ve arastirici ol. Sen bir koyun degilsinki; insansin! Koyun olsan; ha neyse!
israilli insanlari kötü olarak lanse etmek ve onlarla is yapanlari hedefe koymak irkciliktir.

bu yetmiyormus gibi müslümanin bir yahudiyle is yapmasi celiskiymis gibi göstererek yahudileride müslümanlarin hedefiymis gibi gösteriyorsun.

fasist ve irkci zihniyetini siddetle kiniyorum.