Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 31.01.2015, 14:32
NurBanu

Ausrufezeichen Görevlerini cikari icin kullanan ufak agent

@for all vaybee user
Bu Chati kendi cikarlari icin kullanan, sirf kendi egosunu tatmin etmek icin burayi kullan biri Burda nasil Agent olarak kalabilir?
Fatsali31 bu chati cikarlari icin kullaniyor, sirf kendi egosunu tatmin etmek icin, bazi üyelerin (ben dahil) üzerinden kendi reklamini yapiyor. ÖRNEK: bana Burda hakaret, küfür ediyorlar, iftira atiyorlar BEN KENDIMI SAVUNUNCA, bu Agent bozuntusu fatsali31 beni "chatin huzurunu" bozuyormusum nedeni ile beni cok kez kanaldan atdi (6 saatligine).

Fatsali31 agentin, beni atdiktan sonra ve ben odada olmadigim zamanlarda ARKAMDAN DEDIKODU YAPTIGINI cok kez duydum. Benim hakkimda atip tutarak diger userler bana karsi fitliyor ve böylelikle kendi reklamini yapiyor, BÖYLE IHTIBAR KAZANILMAZ ufak agent.

Bir agentin görevi "asayisimi" saglamak yoksa "dedikodumu" mu yapmak???
Agentin dedikodu yapma gibi bir lüksü olamaz, bu Hakki nerden aliyo bu ezik?

Ben 24.1.15 den bugüne kadar Vaybeenin Talk odasina giremiyorum, forumda onun hakkinda yazdigim yazilar silmedigim icin, ve utanmadan bana iftira atiyor bu sahis "hakhukuk" userin ben oldugumu idda ediyor.
BUNUN ISPATINI istiyorum ispat edemiyorsa ÖZÜR DILIYECEK, VARMI INSANA CAMUR ATMAK BURASI SENIN BABANIN TARLASIMI?

Görevini, cikarlari icin kullanan biri buraya nasil agent olur? Görevini yerine getiremiyorsan IYADE EDECEKSIN!!!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Kendine yönetci yaki$tirmasinda bulunan Uutanmaz ADAM "FATSALININ"Chat odasinda besledigi köpeklerinden bir kactanesi bunlar.Önce üzerlerine salar,sonra tehdit,dedigimi yapmazsan daha fazlasini yaparim der
FATSALI senden hala attigin iftiranin isbatini bekliyoruz..
IFtira atarak ,köpeklerini Nurbanun üzerine salarak temize cikamazsin,sana kac defa isbatla dedim .UTANMAZ ADAM .O pis emellerine kullandigin görevi geriye iade et yeterince rezil oldun,sonrada bu utancla ya$amayi ögren Ahlaksiz
@_Lara
Kalbimin dim dimi iyiki varsin, benim dava arkadasim, biricik Dostum seni ben bu 1000 askere degismem.