Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.12.2014, 13:41
CakaBeyy

Standard

Bir gün 19 yaslarinda bir gencimize Tarihimizle ilgilenmemekle alakali bir sey söylemistim. rahatsiz oldu.. Herhalde yanlis bir metod kullanmistim. hem de Arkadaslariyla bulusacakmis, kiz pesinde kosacaklarmis. Bunlar önemli isler...

Günde 30 dakika bile olsa yalniz kalmak ve bu gibi seyleri düsünmek gerektigini söylemek dogru degil, bu gencler kizlarla oynasmayi ve sonrada or.......u demeyi, baska arkadaslarina da tavsiye etmeyi dogru görüyorlar...

Tarihimiz ve ülkemizle ilgilenmenin önemini belirtmenin yanlis olacagini , hele ki kiz pesinde kosmak, gayesiz hedefsiz, namussuzlugu siar edinmis arkadaslarla vakit öldürmek gibi önemli seyler varken Tarihimizi, Vatanimizi hatirlatmak gibi basit, gereksiz bir seyle insanlarin vaktini calmak, büyük bir yanlismis, bilemedim!

Allah'tan suurlu insanlarimiz da var.. Yoksa Bu yildizlarda olmasa bu gece hic cekilmez!

gecenlerde kitapyurdunda okudum, Bir Beyefendi yazmis ki; Yaklasik 15 yil önce Gencligimde okudugum bu kitaplardan, cok faydalanmisdim simdi oglum icinde bu kitaplari siparis ettim, oda okusun....

Allah'tan cocuklarina tarihimizi okutmaya calisan Aileler cogaldi, hayirli ve vatansever insanliga faydali cocuklarin sayisi cogalacak insallah......