Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.08.2014, 17:02
Ask_Sehidi

Standard

Ich will lieber mit Weisen irren, als mit Unwissenden recht zu behalten sagte mal einst Cicero.
Mesele bu! Ben bunu cahil basimla anladim da ama burda bir tahsilli var ya su tahsilli, hani dünyanin en sicak cölü olan Takla Makan'da selalelerden gürül gürl akan sular gibi her yanindan tahsil fiskiran tahsilli.
Ah keske o da biraz bu sözlerden kendine pay cikarsa..
18 milyon oy pusulasi fazla pasildi nerdeyse aldigi oy kadar oy pusulasi ve devletin sonsuz imkanlarini kullanmasina ragmen bu sonuc..
Neyse..

Edip Yüksel'in sözleri benim düsüncelerime de tercüman oluyor..

İhsan anlamıyor! Bakan çocukları daha çoğunu hak ediyor. Her birinin 100 cariyelik haremleri de olmalı! Osmanlıyık!

NOT: Tayyib'in CB seçilmesine sevindim. Zira 1-2 yıl içinde çökecek olan Piramit Ekonomisin'in altında bir başkasının kalması adil olmazdı.

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Hallo Ask..

Ask !aslinda uzan zamandir Mannbe'ye neden böyle ki$kirtici yazilarda bulundugunu merak etmiyor deyilim.... farkli "Politik"baki$ acisina sahip oldugunuz icin mi?

Sonucta O'da inandigi yolda yürüyor,inandigi $eyleri savunuyor,Ben bunda(yanli$) göremiyorum....Savunma tarzi farkli olabilir! tarti$ilir ! bu her Insan icin gecerli..

Inandigi "Parti" kazandi ve burada hicbirimiz onu tebrik etmedik..farkli pencerelerden bakiyor olsak'da bunu yapmaliydik....
bunun'da örnek bir davrani$ oldugu söylenemez....

nasil? neden? ne $ekilde kazandigi önemli deyil...

Geändert von Ask_Sehidi (12.08.2014 um 17:09 Uhr).