Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.05.2014, 22:29
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Sahtekarlar!

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Aslinda konumuz A partisi C partisi degildir.
Konumuz T.C Basbakanin bir yabanci ülkede kendi vatandaslari tarafindan karsilanmasi veya tepki gösterilmesydi
Nankör olmayan insanlar körü körüne partizanlik yapmazlar.
Yukardaki kare akli selim vefakär Alevi vatandaslarimizin duyarliligini göstermistir.
Yabanci sömürgeci güclerin dumen suyuna gelmemislerdir.

Mesele bukadar aciktir.TC Basbakani kabul etsin etmesin herkesin basbakanidir.Kaldi ki ,bu hükümet gelene kadar Türkiyede aleviler ikinci sinif vatandas gibi yasarlardi,kimliklerini gizleme geregi duyarlardi.Dersimi bombalayan CHP, Mezhep kiskirtmalarini yapanlar yine kemalistler chp oldugu haldde,bazi alevi gecinenlerin halen chp yi desteklemesi, bana katiline asik olan Stokholm sendromuna dücar olmus kisiyi hatirlatiyor.

Insanca tartisacaksaniz devam edin benim konularima hakaret küfür istemiyorum !!!
Türkiyede eskiden söyle bir yöntem vardi,solcu oldugunu düsündükleri müzisyenlerin önüne silah koyar ve öyle resimlerini yayinlarlardi!Yada bircogunuz Amerikan polisiye filmlerine bakmissinizdir,polis karsisindakini baski altina almak icin adamin cebine uyusturucu koyar!Bu olayda ona benziyor,yazarsin bir pankart,ve altina söyle bir yazi"alevi vatandaslar basbakani selamladi!"Bu oyunlari cok gördük biz!Suan iktidar partisi yanlisi olan,diktatör yalakalari,degil siz veristahinizda gelse,bu oyunlarinizi yemeyiz biz!
Baska Numara deneyin bence!