Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.09.2013, 11:53
1NightInHeaven

Lächeln birak bunlari artik, darwinizm cöktü

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Daddycool, ben hürüm senin inandigin seye senin gibi inanmak zorunda degilim, SIKICA sarilmak zorunda degilim.

Ben istedigim gibi inaniyorum ve öyle de yasiyorum.

Sen istedigin gibi SIKICA saril ve ne yaparsan yap, ama beyin yikamayi birak ve baskalarin hayatina karismayi birak, cünki buna senin hakkin yok.

Islam ülkelerinde yeterince milleti kendileri gibi inandirmaya zorluyorlar zaten. Kendileri de inaniyormu o da belli degil. Bence kendileri kaymaklarini yiyor millete boyun egdirerek.

Fuhusluktan, pedofillilige, insan pazarligina kadar hersey var, inaniyoruz ve inanacaksiniz düsüncesi adi altinda millete boyun egdirip güzelce emiyorlar.
Söyle bir Foruma baktim da her yerde senin ISLAM ve simdiki düzen hakkinda hazirladigin olumsuz propagandalari gördüm. Dikkat edilirse bu tür konulari hep sen aciyorsun Simdi sen mi beyinleri yikamaya calisiyorsun biz mi?
SAKIN milleti uyandirmaya calisiyorum demeye kalkma, zaten herkes neyin ne oldugunu senden benden iyi biliyor.
Benim burada hazmedemedigim sey, sirf senin yasam tarzina uymuyor diye sana uymayan seyleri burada karalamak.
Yazik, bunun hesabini verdigin gün yaninda olmak ve o eksimis suratina bakmak istiyorum!!!
sevgilerimle...