Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.07.2013, 23:05
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
ben sana haftaya bu gün geliyorum dedigimde bunlari niye söyleyemedin?

bana mesaj atmazsan beni orada bulamazsin verdigim adres yanlsi diyemedin?

sen beni kendin gibi ötlek zannettin ve etrafa bu zaten gelmeyecek diyordun.

sirketimin adresi benim sirket orada derken yalan konusmuyorum diyen sendin.

veridigm adres dogru ben yalan konusmam diyen sendin.

bak ilk geldigimde o yazdiklarini sildin ve ben yanlis anladim, hatirlamiyorum ve karisiklik olmus diyerek kivirdin.

ikinci gelisimde screenshot yaptim. ve geldip senin yanlis adres veridigni fark edince burada lastosch orospucocugudur yanlis adres verdi dedigim gün tüm yazdiklarini sildin.

yalan mi lan ötlek? arkadaslar takip edin bu orospucocugu o konu ile ilgili tüm yazdiklarini sildi.

simdi ücüncü defa gel diyor. siz böyle orospucocuklarini ciddiye alirmisiniz?
ben amacima ulastim. bunu dövecektim ama dövmekten beter ettim. kendisine orospucocugu dedirttim.

köpek gibi havlayacagina o anlattigin kahramanliklari gerceklestir dedikce kiviriyor. 8 haftadir beni bulackta dövecekmis.

arkadaslar burada bir 8 hafta daha gecse bu basiretsiz korkusundan birsey yapamayacaktir.

hatta 16 hafta gecse bile burada yüzsüz sekilde aramizda dolasacaktir.
Kenan senin gelmedigini herkes biliyor. Cünkü verdigim Adresse geldigin iddia gercek disidir. Gelen insan haber verirdi. Bu kadar basit.

Bak bi-seksüel Kenan aslinda ben seni ciddiye almiyorum. Ama Almanya geldigimde bos vaktimde senin bulacagim, ve kel kafana tasma takip seni dört ayak üzerinde yürütecegim.
Korkaklara ancak böyle muamele gerekir.. Bak eger seni Rather Strasse deki camide ya da Derendorf S-Bahnhof'un icindeki camide görürsem, dua edebilirsim oranin minaresi ancak 2 m yükekliginde..