Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.06.2013, 12:28
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
oc lastosch,
daha önce ankara ziyaretimde kactin ve bunu inkar ettin.
o zamanda yazdiklarini silip bu serefsizligini örtmeye calistin.

bak bu sefer cok net resim ekledim.

acikca burada seni oc ilan ediyorum!!! o verdigin adreste ve etrafinda insaat sirketi yok!!!!

danismada tüm sirketlerin listesini gördüm, hatta kadin gülümseyerek burada insaat sirketi ne arasin seklinde cevap verdi

ne mal oldugun ortada. önceleri serefini bile kurtaramazken simdi oc oldun.

ps. arkadaslar "oc" lastoschun kendi tabiriydi. bana adres verdiginde bu adres yanlissa orospucocuguyum dedi!!! ve simdi benim adres degil bulusma yeriydi diye kivirmaya calisiyor. yazdiklarini silmis olsada ben resim ekleyip onun oc'ligini ispat ediyorum.

pps. arkadaslar aranizsda oc lastoscha yazdiklarini niye sildigini sormak isteyen varsa özelden sorsun. burada fazla ezmeyelim bu oc'yi
Ben hic zaman senden kacmadim. Sen kimsin ki senden ben bir sey inkar ediyim.
Ben sana Ankara bulusmak icin adres verdim mi? Verdim! Bana yaz dedim mi? Dedim.. Sende gelecegim, iste olunca gelecegim ki, lafi hayattan bezmis kadinlar gibi, eveleyip geveledin..
Sen bana daha ne okdugunu söylemiyorsun. Benden telefon numarasi istiyorsun, Email adresi istiyorsun? Ehh daha ne istiyorsun? T.C. Kimlik Numarimi da istiyormusun? Vergi numarimi, adresimi, ayakkabi numarimi, elbise numarimi...
Alemin akillisini kendin mi sandin lan deyyus-u ekber?

Ben yerimdeyim. Panora bana iki daki bile degil. Gel oraya haber ver bende seni karsilamaya geliyim..