Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.05.2013, 16:40
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Kostas Beitrag anzeigen
bende bu lastoschu dansöz edip her konuda oynattim ama bunlar dansözlügü benimsemis hicbir utanma ve düzelme yok.

gelelim lastik lastoschun yalanlarina.

1. Aurum yalan söylüyor ve altima yatti
2. OnmyOwn blind-dateci ve o konuda fark ettiyseniz hicbir zaman yalan söylemedi. sadece blinde-date deyince duymamazliktan geldi. yalan söyleseydi sonu aurum gibi olacakti.
3. christanbul'un esi anna hakkinda beraber oldugumu söylemedim. benim söylediklerim ortada. bir alinti sunayim:

4. lastosch hakkinda ne söylediysem dogrudur. haftalarca bosporus, cenk, kemal ve yusufu tanimiyorum deyip inkar ettikten sonra kabul etti. ayni aurum misali önce yalan söyleyip sonra tek tek kabul etti.

ben adamina göre cevap veririm. farkindaysan burada birileri grup halinde hareket edip birbirlerinin yalanini örtme cabasinda.
farkindaysan benim aurum hanima karsi olan tavrim ile monday'a karsi olan tavrin ayridir. monday bana cok daha agir hakaretlerde bulundugu halde ona birsey demiyorum. ben burada hicbir zaman yalan veya dogru olmayan seyler söylemedim. söylememde. benim burada birisinin annesini veya ailesini hicbir zaman karistirmadim ama baskalari burada ana avrat küfür edip sonra ben baslamadim diyerek siyrilacagini zannediyor.

bu konularda dikkatli izleyen bazi insanlara karsi tavrim daha baska oldugunu fark ediyor.

ben sana daha öncede bu konulara karisma yoksa senide hedef alir bunlar demistim. hala ayni düsüncedeyim. sen sadece seyret ve kendince yorumunu yap.
bircok üye burada kimin dogru ve kimin yalan söyledigini anliyor.

@diger arkadaslar. okuyup yorumunuzu yapin. devamli sikayet ederek sildirdikleri yazilarin nedenini arastirin. aurum hakkinda konusan lastosch mummu tutmus ki yalan söylüyor? lastosch hakkinda düsseldorf'ta oturan arkadaslar derendorfta baltaci kahvesine gidip barbaros, cenk ve kemale sorsun. onlar size bunun ne oldugunu. yillarca parazit gibi yengesinin evinde kaldigini. okumayip meslek bile ögrenmedigini ve simdi abisinde barinamadigi icin annesinin yaninna döndügünü anlatacaktir.
Geri zekali yalanin kurusun Cöplüklerden daha nice yalanlar cikaracaksin.. Bu isimleri zaten ben sana söledim ip ucu olarak. Gene ne yalan yanlis uyduruyon lan?

Sen Bosphorus degil orda buda bir üye....Sen Barbaros'a, Kemal'a, Harun'a, Ahmet'e, Ömer'e vs. vs. soracaksin benim kim oldugumu, önceden Goethe Gymnasium'da hafta sonlari box yapiliyordu, ordan beni tanirlar, bende onlari ordan tanirim.. Barbaros'a sor tamam mi? Sparing yaparkan, yanlislika yumrugu cekememistim, dag gibi adam yere serilmisti.. Ayaga sor kaldirabildik, hep basima kalkar durur.. Ona zor oldu mu?

Geändert von the_last_time (28.05.2013 um 16:44 Uhr).