Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.05.2013, 15:50
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
er wird ja auch deuernd verprpügelt und angeschossen, da kann es passieren, dass man noch mehr durchdreht und nichtmehr geradeaus im kanal schwimmen kann ohne ein stein zu köpfen.

rattoni, napiyon beyaa?
Mülltoni ich bin jemand, der mit maximal 6 Stunden schlaf auskommt. Ich bin nun mal ein Mann aus Stahl

Billy, eins muss man Mülltoni doch wirklich lassen oder, er ist aus dem Zeug aus dem Kämpfer sind. Zwar mehr gewollt als gekonnt, aber die devise lautet ja dabei sein ist alles. Auch wenn er dabei alles an Schlägen und Tritten abbekommt..

Bugün bir tane AKP'li ve cemaatci bir arkadasa onun yine bir yazisini göstermistim, Türkiye'ye turist olarak gelmek isteyen kizlara, gelinde hepinizi stossen yapyiyim yazsini..
Mustafa, bak Levantiner, bugün esimle cok güzel kahvalti ettik, kizimizi parktan dolasarak okula götürdük. Sonra gazetimi okuyup cayimi ictikten sonra bildigim sarkilari ve türküleri mirildanarak dolastim. Yani anlayacagin cok güzel bir güne basladim sükürler olsun.
Bana böyle serefizlerin edepsizligini göstererk günümü mahvetmeye hakkin yok. Bu kul hakkina girer Levantiner.. Bu serefsiz AKP'li olamaz bu baska birseydir, örnegin masondur, Yahudi'dir ya da da baska bir art niyetlidir ama AKP'li olamaz. AKP, Egemen Bagis ne dedi? Milliyetcilik MHP'nin ve Atatürk ve laikcilikte CHP'nin temelinde degil. Bende Din ve dindarlikta ama AKP'nin temelinde degil. Kabul.. Herneyse nolur bana böyle serefsizlerin yazilarindaki serefsizligini göstererek günümü mahv etme. Bak Levantiner bu kul hakki, Cenab-i Allah ne diyor.. Bana Kul hakki ile gelmeyin. Aftmeyecegi günahlardan birisi, dogrusunu Allah bilir..

Allah'im ne kadar güldüm ya, Mustafa'nin renginin attigini gördügümde.. Icinden birseyler söyleniyordu. Ne dedin Mustafa.. Birak bende kalsin. Bir insanin hakkinda iyi birsey söylemiyorsan kötü seyde demiyeceksin dedi.. Söyle Mustafa ne var bunda.. Herhalde o serefsize hayir duasi etmedim yani, daha da sinir oldu

Geändert von the_last_time (24.05.2013 um 15:55 Uhr).