Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.03.2013, 20:11
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
the last time, 3 sene olduysa o zaman rahat roman yazabilirsin hakkinda gerci burda dayanamiyorsun birde Romanin icine ismini yazmak zorunda kalacaksin, iyice bunaltir degil mi

herrlichkeit, tek basina the last time'in grubunu nasil dagittin ve kacirtdin? the last time'e karsi tek basinamiydin hep? Valla sizi Roman yapmak isterdim, araya Billy ve denizden bir kac sahne katardik, gerci bu Billy'nin isi belli olmaz rol parasi falan ister
cakabeyy kardesim ben hep tek basinaydim bunlara karsi.

burada resmen kemalizm rüzgarlari esiyordu.
hele bu lastosch ve arkadaslari irkcilarin önde geleniydi.

Zitat:
Zitat von the_last_time
....Zaza misin, Kürt müsün?.....Orospu cocugunun önde gidenimisin?.....Seni yakacagim lan!....Sivas'ta Madimak hotelinde yanmak sana tatil gibi gelecek!.....du Dreckskurde....aus Deinem Haus....rausprügeln lassen.....dreckige Kurdenschnautze...deine kurdischen Froschaugen blutig schlagen....rassistischen Iraner ....aus dem Weg säubern....gegen meine genetische Überlegenheit aufgrund meiner türkischen Abstammung....

Amina kodugumun kani bozuklari, ezikliklerinden geberecekler!....
....Scheissdreckskurden.....
artik bu tür söylemleri bu insanliktan nasibini alamamis arkadas buralarda diyebiliyor mu?

hayir diyemiyor. cünkü onun haddini bildirip uslu olmayi ögrettim.

böylelerine akilli ve uslu söylüyorum ama anlamayana burada rezil ederek akillandiriyorum.

artik daha dikkatli yaziyor ve irkci deyimlerden uzak durmaya calisiyor bunlar.