Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.03.2013, 21:02
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
billy sende onun hayal gücüyle uydurduklarina inanmana üzüldüm.

bence mail at ve gercekleri ögren kendisinden.

üniversite okumamis bir egitimsiz diyorum sana. daha önceleride kivirma ugraslari vardi bu lastoşun.

yeni nickle yeni cv yazan lastoş.

ben bunu bir zamanlar desifre ettigimde kivirarak "ich hab aber ein semester studiert" demisti. (1 semester da lachen ja die hühner drüber)

ama sonra ortaya ciktiki o 1 semester bile yalanmis

bak bugünde bir sirket gelip beni üniversiteyi birak gel bizde calis dedi diyor. ama o zamanlar burada tuv-tuv ile bulustugu icin tuv-tuv bunun hayatini burada sergilemisti ve lastoş bunun üzerine buralardan kacmisti.

lastoşun kisa özgecmisi:

egitimsiz,
mesleksiz,
abisinin evinde kalan,
yengesinin lastoş hakkinda komsulara sitem etmesi,
burada okumus tuv-tuvu kandirmaya calisip yemge bulusmalari,
tuv-tuv ama gördügünde "mehr als freundschaft ist nicht drin" demesi,
tuv-tuv forumda der typ leidet an realitätsverzerrung weil er nicht im ansatz so aussieht wie er sich beschreibt demesi,
lastoş ilk baslarda resim koydugunda burada alay konusu olmasi,
abisi almanyadan gidince baska care bulamayip anne evine dönmesi,

cok anlattim gerisinide burada aciklamasam diyorum, lastoş zaten ezik dahada ezmeyelim diyorum.
yapma yaa, tamam biraz ise karsi alerjisi olabilir. ama yinede kafasi baya calisiyor bir kanak icin. tamam hikaye anlatmak türklügünün ispatidir ve yakisir.

nobody is perfekt. insbesondere wenn man türke ist. immerhin ist er abitur. ist doch schon mal was für den anfang.....

studium ist wie bodybuilding, damit man sich etwas beweist, felan filan...man stirbt nicht gleich davon.....

studieren ist unmenschlich....und ist gegen die menschliche tradition......affen sollten sich nicht so aufpustern....