Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.09.2011, 19:10
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Solucan Beitrag anzeigen
Kürt düsmani orrrrospucocugu. Kürtler anani sikmis senin.
Senin gibi itlere inat ben türk kizlarini sira sira sikiyorum.
Benim Kürt düsmani oldugumu senden baska kimse söylemiyor. Dogrusu senin bunu neye dayandirarak söyledigin de bir ayri konu. Ki$ ki$ligini pu$t pu$tlugunu her zaman gösterirmis. Ben sana dedim ya benim Kürtlerle hic bir sorun yok. Sadece bir tane Zaza varErzincan Tercanli ve bir tane de Iranli. Onlarin analarindan emdigi sütü burunlarindan getirirecegim. Ölmeyi care olarak dileyecekler yapacaklarimin karsisinda yoksa baska bir sey degil. Senin bana kin, küfür ve nefret kusmani görünce kiziyim mi, $a$irayim mi yoksa üzülüyüm mü diye sasirdim. Kendini Kürt ilan eden birisi etnik marketing cercevesinde Türklere hitap eden bir internet sitesinde bir Türke asilsiz suclamarda ve en adi mahalle arasi da degil, dagdan gelen ayilarin seviyesinde yüz kizartici küfürler ediyor. Sana kizmayi degil ilk etappta acimayi ve ikinci etapta da seni umursamamayi dogru buluyorum.

Ne adammissin ben böyle yaw? Ampülcüler beni yahudilikle sucluyor Kürtcülerde (irkcilarin taa kendileri) beni milliyetcilikle sucluyor. Yani beni varligim Türkiye Cumhuriyeti düsmanlarinin eceli ve korkulu rüyasi olmus. Demek ki dogru yoldayim o zaman. Cünkü eger ben o Atatürk'ün kurdugu Türkiye Cumhuriyeti'ni savunmasaydim o zaman bazi gercekleri görmezlikten gelirdim. Ampülcüler en basit örneginden Türkiye Almanya ya da Avusturya'ya karsi bir mac kazandiginda sokaklara dökülebiliryorsaniz bu Türkiye Cumhuriyeti'nin Avrupa Birligi ile basta ekonomik, siyasi ve ticari olmak üzere her türlü isbirliginden dolayi oluyor. Ici disi ezik Iranlilar bizi ondan kiskaniyorlar, Araplar desen öyle cünkü Kuzey Afrika ülkelerinin hepsi Avrupa Birligine girmek istiyorlar ama sizin Avrupa ile hic bir baginiz yok ve siz AFRIKALISINIZ diye red ediliyorlar.. Bugün Kürtler bile Türkiye'nin Avrupa Biriligi ile müzakerelerinin ve maksimal hedef tam üyelik olmasi ya da en azindan imtiyazli (prädestinierte Partnerschaft) ortak olmasini diliyorlar.

Demek bir Sivas Kangali gibi sürüye saldirmak isteyen iti köpegi ürkütmüssüm. Türk sitesinde Kürt olan üye bizim ic Anadolu'da Ankara-Kirikkale-Cankiri ücgeninde bir söz var. KURT, ARDINDAN BIN TANE KÖPEK HAVLAMAZSA, KURT SAYILMAZ derler. Hepinizi havlattim ya

Geändert von Der_Levantiner (30.09.2011 um 19:28 Uhr).