Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.08.2011, 19:55
basFsonuA

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Aligaycan sordu bende nacizane fikirlerimi beyan ettim. Karismak bunun neresinde degil mi ama?dogru sey oldugunu göstermek istedim. Allah insanlari iki farkli cinsten yaratmis! Hadi dini gecelim. Biyolojiden yola cikalim. Insanoglu'nun nesli cok cabuk tükenir eger insanlar hemcinslerine yönelirlerse. Simdi hastalik oldugunu sana ben zor aciklarim. Ancak bir erkek anlar ne demek istedigim simdi. Neyse fazla ayrintilara girmeyim simdilik. Coluk cocuk okur. Ama bir kadinin kadinligi karsinda bir erkek erkekligini hissetmiyorsa iste o zaman bir ruhsal takintidan söz ederim. Diger adi da hastaliktir.. Bu benim görüsüm!
sen insanoglunun tükenicegini düsünüyorsan merak etme. bunu basarmaya hepimizde katiliyoruz. sadece gayler degil. ama o baska konu. sen her hareketinde insanogulari düsünüptemi hareket ediyosun?? umarim hayir. öyle olsa ormanda yasar ve internet baglantin bile olmaz ...AIDS hastaligi sadece gaylerde cikmiyor. bizlerdede olabilir. o yüzden abicim, bidahakesine preservativ kullanmayi unutma