Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.09.2009, 01:22
Serhatx1970

Daumen runter Her Horozdan yumurta alan Tavuk

Zitat:
Zitat von gwendoline Beitrag anzeigen
Benim zeki kardeşim, ne yazıkki, gerçek bilgelikten nasibini almamışsın. ....
Aklından nasibini almayanlarla geçinebilmek aklın zaferidir. VOLTAIRE ...... Eğer yaşamında hiç başarısızlık yoksa, yeterli kadar risk almamışsın demektir. ...Artık geçmiş olsun Sana senden ne köy olur nede kasaba.Çocukların yok olsa fikir beyan et.İnançlı insanlara saldırma
Eger benim yazdiklarimi anlamiyorsan susta anlamis gibi görün...

Ben burada inancli insanlara ne saldirdim nede elestirdim, ben INANCIN veya INANCI insanlara zorla sahte yollarda yüklemek isteyen kurumlari ve dinleri elestirdim

Sadece Inanclik konusu hürriyete sahip degil Hürriyet her insanin hakidir ve Inanmamakta bu haklarin arasindadir ve her konuyu herzaman istedigin yerde elestirebilmek bir hürriyettir...
Tabiki her istedigin kisinin altina yatip kalkmakta bu hürriyetlerin arasinda!

Eger Inanca okadar saygin varsa ve inancli insansan kimlerin altina yatigini burada aciklayipta bu hikayeleri dünyaya yayman dogrumu??? Incanli insanlarin Dini hislerine hakaret etigin dogrumu bu durumla???

bilirsin Dinde ZINA KONUSU vardir...

das was du hier praktizierst nennt man DOPPELMORAL!

üstelik sen nezaman bitirim oldunda bana kardesim diyorsun ???

O bana yazdiklarin senin kendi aklindan cikmis olsaydi belki saygi duyup susardim ama Voltair den sözler kulaniyorsun diye kendini olgun sanma bence o yazdigin kelimeleri anlamis olsaydin bana karsi kullanmazdin. Birdakine birseyimi okurda kendi kendine kuracak olursan sana bir tavsiye iki üc kez daha oku ve ondan sonra anlarsin belki ne demek istedigimi.

Chinesisches Sprichwort. Ein weiser Mensch kann aus der Frage eines dummen mehr lernen als ein dummer Mensch aus der Antwort eines Weisen.

Bu yazdiklarimi anladigindan pek ümitli degilim bu yüzden bir kac hamburger felan daha ye ve ondan sonra cik karsima

Geändert von Serhatx1970 (04.09.2009 um 05:28 Uhr).