Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.08.2009, 18:56
fos

Standard

@capco! Tesekkür ederim.Aydinlatici ve detayli, ve asli olan bu makalen icin.

Gelelim, nereden aklina geldi?-ye. Ilk ciddi manada soran sensin, cevaplayayim. Efendim diger makale-i fuzulimde de bellirtigim gibi, sorumun temeline fiili bir livatanin gölgesi düsmüs olsada,dibinde hayati kaziklarin getirisi ve götürüsüyle ilgili bir mana yatmaktadir.(alman pasapartu demek nikis gut)

Olay vahim (bakis acisina göre) ve daha da fena. Bir (dallama-pardon) arkadasim, zenci ve siginmaci ve de Nijeryali bir bayani diskonun bir köhne kösesinde "bir kerecikte ve oracikta " hamile birakip, simdi de cocuk sahibi oldu. DNA-Test mest hepsi hermetik bir sekilde elinde. Kadinin da oturum kadar saglam olan yari alman bir cocugu var artik.(alman pasapartu demek nikis gut)

Ondan "Ickiliydim abi..poposunu cok salladi diskoda abi..vs..vs.." , sorularima bu sekilde cevap aliyorum. Gel de ayikla pirincin tasini. Her ay maas gibi, cocuk parasi da ödemeye basladi. Olan biteni de ögrenen esi, ki kendileri cücük sahibi olamadiklari icin zaten icleri yaniyordu, kabul etmiyor.Kocasindan da vazgecmiyor ama. Cocugu bir sekilde adaptasyon edin, evlatlik alin diye telkinde bulundum(güzin ablayiz ya..sözde..), o da mümkün degil, cünküm ufaklik siyah
Yoksa, diyecegiz ki, Türkiyedeki cümle-ecmaine "ey millet bu <veled-i-zina> bizim cocugumuzdur", deyin.., ama dedik ya..cücük zenci..(gözleri kulle gibi+maasallah!) Evet adaletin bu mu dünya dedirtecek cinsten gercek bir olay.

(el,bel, dil!)