Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.04.2009, 11:58
fos

Standard

Usandik su elbise alamayacak kadar fakir olan kadinlarin fotograflarindan.Mini mini tanga, bikini, micro-kini ve hic-kini giyen gencecik yildizciklardan usandik arkadas! Estetigini yaptiran kapiyor eline bir Vertu yerlestiriyor sirtini SUVun icerisine, kolunda bir jöleli jön...ondan sonra tabii ki saga baksan gögüs, sola baksan popo, baldir bacak. Biraz da yakisikli erkeklerin resimlerini, güzel besili danalarin kirlarda otlanirken olan resimlerini, öten bülbüllerin resmini, biraz Ara Güler biraz Helmut Newton biraz Gauguin. Bahar geldi, cikarin bana iki Picasso hadi bakayim ressam arkadaslar.Hani sadece siyah veya beyaz düsünebilen arkadaslarin calismalari, hani Kandinsky-ciler?
6-pack abdomineleri gelsimis gencleri görmek istiyorum.Bicepsi 47 santim olsun, cirkin olsun.. göstersinler...lattisimus dorsi-si bir condor gushunun kanatlari gibi olmus hafif body calismis genc ve nezih nesilin resmini koysunlar. Sorarim size , erotizm vücudu acmakla degil, usulüyle kapatmak degil midir?...Plajda saga sola bakmazken, (abazalar haric) taksiye binerken bir bayanin 3 cm. bacagini görsek, tansiyon-ölcer saatlerimiz diit diit diiit diye uyarmiyor mu?..
Bir arkadas söyle demistim, " yaw bu DJimon Hounsou-a da ne vucüt var be arkadas"
aldigim cevap" yaw naapacan o kara dötlü zenciyi..."
Sanki biz evlenecegimiz kisi hakkinda yorum istedik.
Estetige hazir degiliz galiba arkadas. Ister güzel bir vücut olsun ister bir vazo. Ucuz,beles ve ciplak olsun ..ama kadin olsun.