Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.01.2009, 10:14
Falcon3535

Standard mafisuisiu musun demiski

mafusius
Ich sag es dir: Avrupada hayat tabiki daha rahat ve güzel, cünkü ceyran, araba, cadde, evler, humanizim ve insan haklari hiristiyanlarin bulusu. Oyüzden Allah bunlara herseyi veriyor ve verecek. Ya müslümanlar? Dünyanin en vahsi ve insani engeleyici bir din!

senin ne din den nede bizden haberin var ikisatir türkcenle bana neyazdigini anlatma benim atalarim yahudilerede zamaninda insaf etti ispanyanin zülümün den kurtardi senin bu avrupali dediklerin osmanlidan aldi kültürü daha dune kadar banyoyu bilmezlerdi veba meba fransanin sefillikleri alayi kirilmisti müslümanlik kimsenin tekelinde olan birseydegil güzelim biz Dört kitabida taniriz kabul ederiz biz peygamber leride taniriz kabul ederiz. Biz hz.Ali yide severiz sen biraz okumus olsaydin bilgin olurdu kurani okumadan bol keseden vebal okuma cahil oldugun burdan belli hiristiyanlar hic vahsi degil öylemi ingiltere hiristiyanlari senelerce afrikanin anasini belledi fransa hiristiyanlari cezayiri aynen senin gibi özentiler de konusmazmi hadi hadi yürü kilisene avrupali buldu ileri teknolojiyi, modernligi degil canim dogru OZON tabakasini da delmeyi basardi ATOM bombasinida senin modern taklitciler buldu sonra intahar etti bulan niye acaba düsündü kacmilyonun kanina girdigini heralde modern olmak ilerlemis olmak bir marifet degil insanlara ne verdigin önemli benim atalarim 500 yil hükmetti ama adil yönetti vergi aldi ama fazlasiyla hizmet verdi vermedi dersen onuda kanitlarim vizyonsuz misyonsuz degildi yani kabeyi onardi ama kabenin boyunu gececek binalar yapmadi kapi$ birde konus mazmisin müslümanlar söyle böyle bir türkleri degistiremiyor senin avrupan niye sor bakalim o güzel ve minicik beynine polonyalilar hepsi adapte oldu "bizdende adapte olanlar var bizim modernleride bilirsin sen" almanin yanina gelince biz türklerin moderniyiz derler anlamissindir bizi niye degistiremiyor peki senin modern avrupalin cüki bizim kültürümüz bunlara örnek olmus yol göstermis neyse sana söyleyecegim bos konusma arada sirada arastir byeeeeee bu ilerlemis olmak tan bahsediyorsun avrupali simdi öko ürün diye yirtiniyor niye acaba hapla peynir ekmek birmi uzayli olacak da degiliz bu samda böyle devammi edecek saniyorsun dünyanin da bir cikisi yükselisi ve cöküsü olacak hayat gibi senin yamyamlar sonu hizlandirmaktan baska birsey yapmiyor kapi$

sunun dilinden anlayan varsa bana anlatsinda anlayalim tarzanca konusuyor bu

juden e Danke etmis Hz.isa (jesus) a kim zülüm etmis "ding ding jeton köseli"

Geändert von Falcon3535 (20.01.2009 um 18:36 Uhr).