Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.03.2006, 09:19
Benutzerbild von oasyao
oasyao oasyao ist offline
Neuer Benutzer

Standard %100 dogru

cok haklisin kurabiye, sana katiliyorum! Nedense yillardan beri Amerikan sinemasi hep Arablari ve Ruslari Terörist olarak gösterdi filmlerinde ama kimse tepki vermedi, neden??? cünkü bu Amerika! ben filmi izledim ve cok begendim ve etkilendim cünkü dogrulari gösteriyo. amerika nin rezilliklerini haberlerde de izliyoruz yalan mi? sanki Amerikan askerleri oraya demokrasi yi saglamak icin mi gittiler? hahaha cok komik. hepimiz biliyoruz ki Amerika petrolun pesinde yani paranin sanki Iraklilar onlarin umrunda. orda irakli halka iskence yaptiklarini biliyoruz bence bu filmle tekrar herkese bu gercegi göstermek istedi Türk sinemasi ve bence de cok iyi yapti! ama bir laf vardir gercekler herzaman insanlarin zoruna gider en cokta amerikalilarin ve amerika hayranlarinin zoruna gitmistir. kimse gerceklerden kacamaz! hayatin gercegi bu maalesef! bence bu film son yillarin en iyi filmlerinden biri. ben dizi yi hic izlemedim ama film harika! amerikalilar utansin, tabi alman hükümeti amerikanin köpegi oldugu icin filme karsi! onlarda biliyo filmden gösterilenlerin cogu dogru oldugunu. ben kimseyi elestirmek istemiyorum istegen begenir veya begenmez herkesin zevki baskadir! ama bence birazcik olsun dogrulari görelim!!!!