Thema: Einbürgerung
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.01.2006, 01:22
Benutzerbild von cocochanel
cocochanel cocochanel ist offline
Neuer Benutzer

Standard Komiksiniz

Türk halkinda kompleks var, bu bir gercek. Ayrica türk derken kim türk? Yildiz Tilbe olayina bir göz atalim...cok karisik kim dinci, müslüman, islamist. Agcaya bakalim papaza yaptigi suikasti...türk halki cok karisik, cok kompleksli ve alingan bir millet.
Ama bu durumda tekrar ediyorum, kirmiziya boyamissiniz yazdigimi, ama tekrar ediyorum:

Bu olay tartisilacak birsey degil, Hürriyet gazetesinin avrupa ekini aldim okudum olayi, avukat Altan bey Verfassungsbeschwerde einreichen yapmis, olay kapanacak. Korkmayin hukuk devleti burasi hic bir hakkiniz yenmez. Böyle detaylarda kalacagimiza....gelin konusalim neden bir türlü almanlarin beynindeki resmimizi degistiremedik, ku$ gribini türkiye bu saglik politikasiyla nasil yenecek???, tatilden dönen almancilar neden bavullarinda peynir tasiyor, polis alincada neden ayrimcilik diye agliyor?

Halkimiz bilgisiz, ve en kötü derece cahil, az birsey bilip üstünde israr ediyor...ögrenmeye karsi ayni 50 yil önceki kafayla devam ediyor...neymis efenim fragebogen varmis!! Gizlicek birseyin mi var kardesim?
Alman anayasasina yemin edilecek bundan sonra alman vatandasi olunca...ne var? Vatandaslik bu herhalde yemini de etmek müsteaktir. Anayasada ne yaziyor bir okudunmu??? Atatürkün kim oldugunu yeterince biliyormu cocuklarimiz? oyoyoy soracak o kadar soru varki...siz baka durun..

ama yine söylüyorum: Hukukcular bu durumla ilgileniyor, merak etmeyin bizim tartismaya kalmaz...hem ne biliyorsunuz ki oturup konusulacak birsey olsun???