Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 17.06.2004, 10:23
unknown

Standard o.T.

ne sen, ne de baskasi, kendimi ve ülkümü elestirdigim kadar elestiremez. öyleyse görüs ve fikirlerim, hakikat yansitiliyorsa, elestiriye hep aciktir... ve hayir, örnek istemez; zanedersem (önyargili) taribiriyle kimi zaman (belki) hircin tepkilerimi kastediyorsun. ben yazdiklarimda samimiyim, seninle alakali olanlari da dahil olmak üzere hepsinin de arkasindayim. burada kimseyi sahsen tanimiyorum, yani niyetleri degil de ancak makaleleri referans alabilirim. hakikatin de hatir ve gönül dinlemedigine göre -muhattap alinabilir kisilere- bu baglamda tepkimi gereken sekilde ortaya koyuyorum. simdi söylermisin, bu önyargi mi?.. ayrica; alttaki diyalogunuzu bölmek istemezdim ama madem ki tavuklarin önüne arpalari atiyorsun, öyleyse onlarin gidaklamasindan veya ucusmasindan rahatsiz olmamalisin. bence ya konuya hic temas etme, veya kafalarda soru isareti birakmayacak sekilde aciklik getir. aksi takdirde (su-i zan)a sebep olmaktan aynen sorumlusun... ve evet, bende bilmiyorum, bir kabileyle ne gibi alakam olabilir?