Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Vaybee! City (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=408)
-   -   hoşça kal veybee (http://localhost/forum/showthread.php?t=6953)

19.04.2010 16:27

hoşça kal veybee

hoşça kal veybee
sedef kakmalı tavlamı nalan’a
tavla puanlarımı tertib’e
okey takimimi anatolia’ya
gastelerimi nadirle fos’a
klasik plaklarimi irony’ye
kirli çoraplarımı unixxx’e:-)
pfandflaschelerimi tilki’ye
yapılamamış darbeleri vr ye
en ıslak rüyalarımı beste’ye
en güzel dulları serhat’a
adapazari’ndaki kabak tarlamı ms. Moneypenny’ye
içilmemiş kahveleri motzki ve nicky’ye
benzin istasyonumu DD’ye
yarim kalmış hikayeleri keklük’e
sesamstrassedeki tek katlı evimi ms. Pigrotz’a
uykusuz gecelerimi leyla’ya
bırakıyorum
hepinizi seviyorum
hoşça kalın

kalpsiizz 19.04.2010 22:37

Hep sevilen üyelerimiz çekip gidiyor nedense :(

19.04.2010 23:51

Zitat:

Zitat von capco (Beitrag 2014506)
hoşça kal veybee
benzin istasyonumu DD’ye
bırakıyorum
hepinizi seviyorum
hoşça kalın

Capco'nun gitmesiyle gercektende yetenekli ve yazilarini begenerek okudugum bir üye burayi terk etti. Umarim geri döner! Eger geri dönmez ise, o zaman Vaybee bir kilometre tasini kaybetmis oldu!

Hosca ve dostca kal capco!

Monster 20.04.2010 00:27

©ap©o

Liste der Anhänge anzeigen (Anzahl: 1)
Zitat:

Zitat von capco (Beitrag 2014506)
hoşça kal veybee
benzin istasyonumu DD’ye
bırakıyorum
hepinizi seviyorum
hoşça kalın

bahanesi olmayan muhabbetimizin çıkış noktası alan , bir fincan kahve içemedik seninle :(
çabuk geri dön, bak yoksa " Nicky" le ben giderim kahve içmeye

http://www.youtube.com/watch?v=izGNVFuuBfk

Unutmadan söylemeliyim , resimdeki resimdeki bayanı yıkamadan gitmişsin ;)

21.04.2010 20:28

Wenn ich mir Vaybee nach Lage der Dinge betrachte, dann kann ich den Abgang von capco und anderen Vertretern der höher intelligenteren Türken recht gut verstehen. Ob man seinen Nick löschen sollte oder nicht, ist auch eine Art Glaubensfrage! Wollen wir mal sehen, was noch so alles passiert in nächster Zukunft. Alles neu schafft der Mai. In diesem Sinne!

22.04.2010 00:51

Das wird dafür sorgen, dass es keine fakenicks mehr gibt!

Zitat:

Zitat von _Unikat_ (Beitrag 2014788)
Das halte ich für ein Gerücht.

Das ist die Wahrheit unixxx! Capco und ich waren nicht immer einer Meinung, doch denn pflege ich den zu ehrem, dem eine Ehre gebührt. Capco war sogar einer der richtig guten!
capco ich gebe Dir einen Tipp, wenn Du keine Vaybee-Mitglied sein möchtest und dennoch hin und wieder ein Auge rein werfen möchtest, ohne dabei wieder ein Mitglied zu werden.
Du musst die Startseite bis ganz nach unten runterscrollen! Dann siehst Du unten rechts in Kleinschrift und in grau "Forum" stehen. Darauf anklicken und Du bist im Forum und kannst x-beliebig dich durchwühlen!
Das wird dafür sorgen, dass es keine fakenicks mehr gibt! :D

27.04.2010 22:00

ich schliesse mich capco an und lasse iki yüzlü paranoid unikat/unixxx(+xxxnicks),rotzlöffel(alias rotzibalboa +hazal40 und ihre x nicks),tilki, inekfluesterer und konsorten mit ihren lügen und primitiven beschimpfungen hier alleine, bis sie wieder mal jemanden finden, um für ihre depressionen ventil zu suchen.

allen anderen insbesondere teemaker,tabulara,sensemi,nadirkacan,grandcolor sowie die tapferen Ot und meyse und noch viele user, mit denen ich das vergnügen hatte kennenzulernen und nette unterhaltungen durchführte wünsche ich weiterhin viel spass

teemaker:schade tee, du bist ja schneller als ich. ich werde dich seeehr vermissen:(

28.04.2010 00:12

inekfluesterer senin gibi onun bunun cocugu olmasinda kim olursa olsun.

senin gibi ne oldugunu bilmeyen ortalikta bulmanin agidini okumaktansa
evet fake niklerle küfür yazanlar burda hora geciyor.bana yakistirdigin nikler az, sizleri kinayan herkesi ben yapabilirsin.özelde yazdiginiz gibi, die liste ist lang, die meine meinung gut finden

sen nerden geldigini bilmeyen, kimden oldugunu nerden bulundugunu bilmeyen kendini kaybetmis bir zavallisin.
bu nefretin o yüzden senin cünki arayis icindesin. ama burda kimden oldugunu bulamazsin inekfluesterer.
lass dir ein gentest machen. vielleicht finden sie woher und von wem du stammst

28.04.2010 00:15

tzzz daha önceki yazilarinda bana kendini teklif ediyordun hani. simdide suymusum buymusum. kedi ulasamadigi ete mundar dermis
seni sütü bozuk ondan bundan bulmacasi

ot 28.04.2010 00:22

@inek

TABIKI TÜRKIYEMIZI KORUYCAZ!!!
VATAN NAMUSDUR!!!!
NAMUSDA KORUNUR!!!
NAMUS KELIMESINI HIC DUYMADIGIN BURDAN BELLI!!!!!

SANA FAZLA DIYECEK BIR SÖZ BULAMIYORUM!!

ALLAH YARDIMCIN OLSUN!!

28.04.2010 02:22

schade, auch tabularasa hat sich gelöscht, bu gün iki akilli üye birden ayrildi. böyle inekler oldukca daha kim kalirki und die weitere mitglieder, die sehr gute beiträge geschrieben haben folgen.

28.04.2010 10:34

artik bin bir nickinle unikat burda guru olursun.unkraut vergeht ja nicht
bana cok arkadastan mail geldi nikini silme diye.

28.04.2010 11:04

Zitat:

Zitat von hypnose (Beitrag 2015361)
Papuc Birakma Pes Etme

tesekkürler
bunu cok arkadas mail ilede yazdi. düsünmem gerek

unikat damit du deine chancen vergrösserst, um endlich jemanden abzubekommen:rolleyes:

28.04.2010 11:33

Zitat:

Zitat von _Unikat_ (Beitrag 2015367)
Nachdem du 12 jahre hier jeden abgeklappert hast bzw. die leute dich, musst du jetzt wohl andere wege einschalten. Mach doch eine Therapie mit.

du wiederholst, das was ich dir geschrieben habe wie eine defekte schallplatte. in deine kleine birne geht nichts mehr rein. ich wurde von dir gewarnt und ich vestand nicht warum sie dich als ein virus bezeichnet hatten. jetzt wirds mir klar. du hast ständig neue nicks und niemand kümmerts wer du bist. auf diese weise willst du wieder aufmerksamkeit du gestörte oma
guckmal in mein gb, wieviele leute mich unterstützen und wieviele dich als parasit von vaybee bezeichnen

28.04.2010 17:15

natürlich würdest du dich freuen, du gestörte oma.
schliesslich kannst du ungestört lügen verbreiten. was war denn vorher? bevor ich gekommen bin? du hast dich mit allen gestritten. wer hat denn dein freundschaftsangebot angenommen, wer hat sich denn tag täglich rumgeheult über die verpatzten dates mit deinen lovern. ja, warum haben männer angst vor dir wohl? weil du wie eine klette niemals loslässt. jetzt tust du so scheinheilig und denkst, endlich kannst du dich behaupten vaybee gruftie?
wir? du hast doch niemanden ausser vaybeeforum. wer dich kennen will liest einfach die beiträge von unixxx. du bist halt vaybeeparasit nichts weiter

28.04.2010 22:05

duducugum bu delilere neden enerjini harciyorsun?
biz turkdunya dayiz.
orda insanca sohbet ediliyor.
hadi bende siliyorum nikimi.
birak burdaki sapiklar birbirini yesinler

29.04.2010 00:41

Zitat:

Zitat von inekfluesterer (Beitrag 2015413)
meine anmache gestern im chat:

inekflüsterer: na, suchst du noch einen kerl bevor du dich löschst?

dudu33: brauch ich nicht, meine msn-liste ist schon voll. catla.

hala kusbeynine girmediyse: dünyada erkek kalmasada sana bakan yok. senin derecen belli asagida belirtigim gibi.
evet benim birini bulup bulmamam cok ilginizi cekiyor merakiniz karninizda kalsin.

sen piskopat oma unikatla idare et.benden yeni kelimeler ögrendi güya bana geri satacakmis tz tz :rolleyes:

30.04.2010 23:18

Irgendwie geht mir dieses jämmerliche Niveau bei Vaybee gehörig auf die Nerven. Von ein paar Leuten, die ich mit den Fingern einer Hand abzählen kann, kann man den Rest einfach die Klappse stecken...

01.05.2010 22:41

einer flog übers kuckucksnest

süüü
virtual sen ile rotzlöffel kavga ederken iyimi? o zamanda görünce ortaya yazilan küfürleri sok gecirmistim. ömrümde hayal edemedigim küfürler bu kanalda yazildi.

ich hab auch kein bock mehr auf eure verlogene welt
allen haben hier mindestens 10 nicks, wenn nicht sogar mehr
capco gider encarta gelir
damia gider, gelbrot,killingzoe gelir
hmmm bei ironie/hazal40 sowie unixxx, uniks etc sollen es um die 200 nicks sein, in den letzten 10 jahren
macht mal weiter so, für jeden kerl einen neuen nick tz tz
dann spielt mal weiter euer dummes spiel, draussen könnt ihr eh nicht existieren

teemaker deine köstlichen beiträge fehlen mir aber du bist zu klever, um nur als vaybeeunterhalter zu enden:)
adieu

ot 02.05.2010 21:52

Zitat:

Zitat von Virtual_Reality (Beitrag 2015573)
Irgendwie geht mir dieses jämmerliche Niveau bei Vaybee gehörig auf die Nerven. Von ein paar Leuten, die ich mit den Fingern einer Hand abzählen kann, kann man den Rest einfach die Klappse stecken...

aynen,,,

ama niye acaba?
asil soru bu!

08.06.2010 01:40

Ja, bin auch traurig, dass der Capco von uns gegangen ist. Ein Stich in mein Herz und so...

08.06.2010 19:52

Zitat:

Zitat von ot (Beitrag 2015733)
aynen,,,

ama niye acaba?
asil soru bu!

Aslinda cevabi cok basit güzelim. Insanlarda, hele hele bizim Türk toplumunda, susturulayla ve bastirilmayla cocuklar terbiye ediliyor. Sonra gün geliyor bu cocular re$it olduklari yasa variyorlar ama ruhen üzerindeki hic yasayamadiklari cocuklugu atamamislar ve sonradan görme gavurdan dönme misali azitiyorlar. Egitim yoksunlugu ve dengesizligi yatiyor aslinda isin altinda.

Sandalye 08.06.2010 21:34

Was das den für ein lächerliches Thread :)

Sanaldaki Insanlardan Veda törenimi beklemis bu arkadas :)

Delikanli adam böyle gitmez,bu gidis yakismaz.

Alacan Basini gidecen Efeler gibi eyyyyyy Efeler gibi eyyyyyyyyyyy :)

ot 09.06.2010 00:09

Zitat:

Zitat von Sandalye (Beitrag 2018758)
Was das den für ein lächerliches Thread :)

Sanaldaki Insanlardan Veda törenimi beklemis bu arkadas :)

Delikanli adam böyle gitmez,bu gidis yakismaz.

Alacan Basini gidecen Efeler gibi eyyyyyy Efeler gibi eyyyyyyyyyyy :)

AYNEN!

,,,,,,,

09.06.2010 22:52

sandalye:)

Naja hast ja recht, wer gehen will soll einfach gehen, ohne tra ra:)) Aber mal auf lächerlcihe Themen zu kommen, deine sind auch nicht unbedingt alle ernstzunehmen:) oder ?:D

ot 09.06.2010 23:47

@GÜL

aber seine sind wenigstens,lustig:D

ghettosexual 09.06.2010 23:57

Zitat:

Zitat von ot (Beitrag 2018959)
@GÜL

nereye gidiyon ot, yoksa sendemi vaybee de ayriliyorsun, unutma sen ot`sun sen topraktan bir cansin ;)

ghettosexual 10.06.2010 00:51

Zitat:

Zitat von ot (Beitrag 2018979)
sende boksun,,

götden bi cansin:D

hahahaha,,,,,bu iyiydi isde:D hahaha,,,,

agzima saglik,,,

oha yani burdaki en büyük küfürbazin tacina göz diktin herhalde otcgumum ;)

10.06.2010 02:57

Zitat:

Zitat von ot (Beitrag 2018959)
@GÜL

Ja ich habe mich auch amüsiert:)

10.06.2010 20:54

Ogluyun ananisa koyum emi

Zitat:

Zitat von AssiToni (Beitrag 2019078)
oglum virtual sen erkeklerle kavga et, kadinlarla degil!!!!!!!

agzi bozuk sasigöz seni

Nedense güclüler kavga etmeye gerek duymuyor. Karsisindaki tehlikeyi seziyor ve bir güclüyü rahat birakiyor. Zayifin ve garibin üstüne giderler bu pust dünyada!
Ben sirf erkeklerle kavga ettim zamaninda. Erzincanli yasli bir amca vardi. Marketinden alis veris yapardim, sonra bu amcayi PKK'li irkci Kürtler haraca baglamak istemisler. Adam kendisini alevi kisiligiyle ifade ediyordu, yüzünde erenlerin nuru vardi, ama bazi PKK'lilar onu zorla kürtlestireceklerdi. Amca dedim bana ya da arkadaslara bildir böyle bir sey olursa eger sonra gereken yapilir! Gene gemislerdi adini sanini ögrenmistim, kinimin siddetiyle, zamanin hizli devrimci ruhumla o iti orda nerdeyse gebertiyordum. Arta kalanini bir arabayla derneklerinin önüne atmislardi arkadaslar. Aslinda daha beter seyler olacakti, "Dersimli Deniz" diye onlarin liderleri bundan haberdar olmustu ve ilk önce hesap sorma derdindeydi ama hesabi kimden soracagini duyunca konusmayla isi tatliya baglama teklifinde bulunmustu. Geldik, gördük, eglendik, ögrendik. Onun arkasinda PKK varsa, benim arkamda en gözü pek sol görüslü mert ruhlu hemserilerim vardi. Simdilerde yanilmiyorsam PKK'ya sirt cevirdi ve gecim derdinde bir demokrat oldu -D Ne solcuymustum ya o zamanlar, simdi hayret ediyorum, o devrimci sen miydin diye.

Üniverstede kiz arkadasimla Mensa'da oturuyorum, üc bes tane capulcu ülkücü kirolar, kiz arkadasima laf atmislardi. Iyilikle cözmeye calistim. Bakin dedim delikanliligin kitabinda yazmaz böyle terbiyesiz davranmak! Orda capulcunun palyacosu "h$$T duydun mu reis" deyip pismis kelle gibi siritmaya baslamisti. O anda bi aya firladim boyu bir 165 cm olan firlama ayakkabi nuramarisi 46 altiyi gögüsüne bi yediginde bir de yer carpmisti! Reisleri midir ne boksa hiz alarak üstüme kosmaya baslamisti o anda Köroglu misali benden onun üzerine kosmustum o yumruk atmisti omuzuma gelmisti benim yumruk ama tam isabetti. Elmacik kemiginin catirdamasinu duymustum ve agzindan burnundan kan fiskirmisti. Benim de gözüme kan görünmüstü. Icimdeki o savasci vurusmak istiyordu. Birden afaladi basladi kacmaya, bende pesinden campüsün disinda yakaladim, yenmi yemen mi. Aradan epey bir zaman gecmisti, onlari taniyan baska bir ülkücü bana sunlari demisti. Yigidi öldür ama hakkini yeme. Hem hakliydin ve hemde hakkindan geldin onlarin. O cevrelerde o dönemin hizli ülkücülerindendi. Adi Mahir'di, Konyaliydi ama gerisini unuttum.

Bir keresinde de Köln'de gezerken bir Kaplanci pu$tu bir plakat asmisti. Yaziyi daha dünmüs gibi hatirliyorum, gelecegiz Anadolu fethin icin yaziyordu üzerinde. Gel lan mimini saktigim, geleceginiz varsa göreceginizde var dedim ve bir dayak esek sudan gelesiye kadar.

Haaa Rotzlöffel'e gelince. Rotzlöffel'e ben kavga etmedim ki. Ich habe ihr Gekeife, ihre emotionalen Wutausbrüche gaaanz lässig an mir abprallen lassen. Egal wie beledigend sie wurde, mir ist es nie aus dem Bewusstsein verloren gegangen, dass sie eben eine Frau ist...

Aslina bakarsan rakiplerim rakip degildi, kurbanliklardi sanki :D Tokat attiklarimi, kulagini cektiklerimin istatistilerde hesaba katmiyorum. ;-)

Ama senden afetmem lan KELek :D

Alimin bir damla mürrekkebi sehitlerin kaninda da üstünmüs degil mi? Artik kalemle vurusmayi seviyorum :D Ama sana ahdim var lan assi, senin kafanin üzerinde dümbelek oynacagim :D

10.06.2010 22:09

Asiye,

itiraf et, senin adin Ziya! Degil mi, palavra bakani?

http://www.youtube.com/watch?v=ozahD0DbeyY

Zitat:

Zitat von AssiToni (Beitrag 2019230)
birak bos lafi....
baynalara küfür ederken iyiydi, simdi isin icinden cikamayinca bir an unuttum demekle olmuyor.

erkeklik o anda belli olur. öyle hikaye anlatmakla belli olmuyor!!!!

bir kere daha anlatmistin bu hikayeni ama biraz daha degisikti :D
niye hikaye degisiyor??? acaba uydurmasyon birseymi? :D

bende birzamanlar devrimci gördüm... gelene gidene satasip ukalalik yapiyordu....
sabrettim ki sabrettim.... ama bir keresinde bir bayana küfür ettiler.... 5 kisilerdi....
kostum birinin üzerine ve bir yumrukla yatti yere bir daha kalkmadi.... ötikelerin birisi liderim dedi.... baktim liderleri iri yari ayaklari 46 numara....... iki osmanli tokadindan sonra tuttum kafasini tuvalete soktum.... yanindaki arkadaslar coktaaan kacmisti..... artik duydumki internet forumlarinda sürtüyormus.... :D

ne genclikti o zamanlar...... bakmazdim kimsenin ne olduguna önemli olan kimsenin hakkini yedirmedim..... solda olsa sagda olsa fark etmiyordu..... pislik yapana dayak vardi :D

12.06.2010 14:30

Zitat:

Zitat von AssiToni (Beitrag 2019306)
diese person ist bei mir, ich hab sie klar gemacht :D

Das einzige was Du klargemacht hast ist Deine rechte Hand :) Orospu yaptin lan sag elini :D

13.06.2010 12:52

Ich werde es auch nie verstehen, warum die leute immer so ein Zirkus darum machen, wenn sie sich abmelden. Man geht einfach dann ist gut. Ich habe noch ein Konto mit einer Gewissen person offen. Danach bin ich dann auch weg. Das wird hier von tag zu tag schlimmer. Es ist nicht mehr erträglich.

14.06.2010 08:04

Zitat:

Zitat von Tilki1977 (Beitrag 2019368)
Und ich werde das nie verstehen warum erwachsene Menschen sich 1000 verchiedene Nicks zulegen in einem Online Forum.

Ich auch nicht. Und noch weniger verstehe ich, warum verheiratete Männer sich lieber stundenlang in einem Forum aufhalten als sich um seine Familie zu kümmern. Deine Kinder haben schon dein Gesicht vergessen. Du steigerst dich hier voll rein.

14.06.2010 09:27

Du bist einfach nur ein Vollidiot. Zieh noch mehr Müll aus deinem Anus. Was weisst du schon über mich, du Eunuch!

Ihr seid alle zum Kotzen!

14.06.2010 12:49

Zitat:

Zitat von AssiToni (Beitrag 2019460)
Ein richtiger MANN nimmt sich keine frau als gegner.

Das zeigt was für eine persönlichkeit man hat!!!!

Hah,
laf ettigini zannediyorsun simdi degil mi? Kadinlari korudugunu, ve bir kadinla burada atisan bir erkege karsi cephe almakla, onlardan yana tavir koydugunu zannediyorsun, degil mi?

Valla Asiyecim,
seni muhatap almakla cok gereksiz bir sey yaptigimin farkindayim.

Ancak senin gibi aklievvelere de haddini bildirmeli.

Su erkeklige sigmaz tavrinla kadinlari nasil asagiladiginin farkinda degilsin, sevgili seksist budala. Demek bir erkek, bir kadina karsi yazdigi zaman, erkek degil öyle mi? O halde senin gözünde bir kadin ne bir birey, ne de ciddiye alinmasi gereken bir insan.

Iste, senin aklin bu kadar calisir, zavalli...

16.06.2010 08:34

Ich finde immer noch dass Tilki viel schlimmer ist, als jemand der vulgär wird, die bleiben wenigstens beim Thema. Er denkt, er ist witzig, dabei ist er einfach nur ein nerviger Clown. Macht jedes Thema zur Nichte. Beschimpft neue User als Fake, wo keiner sich mehr hier reintraut was zu schreiben. Tu uns einen Gefallen, versuche doch wenigstens ernst zu bleiben, wie ein richtiger Mann. Verschone die neuen Themen.

Ich rechne damit, ins lächerliche gezogen und vulgär von ihm beschimpft zu werden. Er kanns einfach nicht lassen.

Achja plus OT.

03.02.2012 01:26

Zitat:

Zitat von Uniks (Beitrag 2019358)
Ich werde es auch nie verstehen, warum die leute immer so ein Zirkus darum machen, wenn sie sich abmelden. Man geht einfach dann ist gut. Ich habe noch ein Konto mit einer Gewissen person offen. Danach bin ich dann auch weg. Das wird hier von tag zu tag schlimmer. Es ist nicht mehr erträglich.

Und es hat sich seitdem scheinbar auch kein bißchen verändert. Die selben Leute gurken hier offentsichtlich immer noch herum.

Zitat:

Zitat von Tilki1977
Und ich werde das nie verstehen, warum erwachsene Menschen sich 1000 verschiedene Nicks zulegen in einem Online Forum.

Zitat:

Zitat von Uniks
Ich auch nicht. Und noch weniger verstehe ich, warum verheiratete Männer sich lieber stundenlang in einem Forum aufhalten, als sich um ihre Familie zu kümmern. Deine Kinder haben schon dein Gesicht vergessen. Du steigerst dich hier voll rein.

Trifft wohl auch auf einige Frauen zu!

03.02.2012 17:17

Bilmediğin boku git mektebinde oku

Zitat:

Zitat von Virtual_Reality (Beitrag 2019228)
Nedense güclüler kavga etmeye gerek duymuyor. Karsisindaki tehlikeyi seziyor ve bir güclüyü rahat birakiyor. Zayifin ve garibin üstüne giderler bu pust dünyada!
Ben sirf erkeklerle kavga ettim zamaninda. Erzincanli yasli bir amca vardi. Marketinden alis veris yapardim, sonra bu amcayi PKK'li irkci Kürtler haraca baglamak istemisler. Adam kendisini alevi kisiligiyle ifade ediyordu, yüzünde erenlerin nuru vardi, ama bazi PKK'lilar onu zorla kürtlestireceklerdi. Amca dedim bana ya da arkadaslara bildir böyle bir sey olursa eger sonra gereken yapilir! Gene gemislerdi adini sanini ögrenmistim, kinimin siddetiyle, zamanin hizli devrimci ruhumla o iti orda nerdeyse gebertiyordum. Arta kalanini bir arabayla derneklerinin önüne atmislardi arkadaslar. Aslinda daha beter seyler olacakti, "Dersimli Deniz" diye onlarin liderleri bundan haberdar olmustu ve ilk önce hesap sorma derdindeydi ama hesabi kimden soracagini duyunca konusmayla isi tatliya baglama teklifinde bulunmustu. Geldik, gördük, eglendik, ögrendik. Onun arkasinda PKK varsa, benim arkamda en gözü pek sol görüslü mert ruhlu hemserilerim vardi. Simdilerde yanilmiyorsam PKK'ya sirt cevirdi ve gecim derdinde bir demokrat oldu -D Ne solcuymustum ya o zamanlar, simdi hayret ediyorum, o devrimci sen miydin diye.

Üniverstede kiz arkadasimla Mensa'da oturuyorum, üc bes tane capulcu ülkücü kirolar, kiz arkadasima laf atmislardi. Iyilikle cözmeye calistim. Bakin dedim delikanliligin kitabinda yazmaz böyle terbiyesiz davranmak! Orda capulcunun palyacosu "h$$T duydun mu reis" deyip pismis kelle gibi siritmaya baslamisti. O anda bi aya firladim boyu bir 165 cm olan firlama ayakkabi nuramarisi 46 altiyi gögüsüne bi yediginde bir de yer carpmisti! Reisleri midir ne boksa hiz alarak üstüme kosmaya baslamisti o anda Köroglu misali benden onun üzerine kosmustum o yumruk atmisti omuzuma gelmisti benim yumruk ama tam isabetti. Elmacik kemiginin catirdamasinu duymustum ve agzindan burnundan kan fiskirmisti. Benim de gözüme kan görünmüstü. Icimdeki o savasci vurusmak istiyordu. Birden afaladi basladi kacmaya, bende pesinden campüsün disinda yakaladim, yenmi yemen mi. Aradan epey bir zaman gecmisti, onlari taniyan baska bir ülkücü bana sunlari demisti. Yigidi öldür ama hakkini yeme. Hem hakliydin ve hemde hakkindan geldin onlarin. O cevrelerde o dönemin hizli ülkücülerindendi. Adi Mahir'di, Konyaliydi ama gerisini unuttum.

Bir keresinde de Köln'de gezerken bir Kaplanci pu$tu bir plakat asmisti. Yaziyi daha dünmüs gibi hatirliyorum, gelecegiz Anadolu fethin icin yaziyordu üzerinde. Gel lan mimini saktigim, geleceginiz varsa göreceginizde var dedim ve bir dayak esek sudan gelesiye kadar.

Haaa Rotzlöffel'e gelince. Rotzlöffel'e ben kavga etmedim ki. Ich habe ihr Gekeife, ihre emotionalen Wutausbrüche gaaanz lässig an mir abprallen lassen. Egal wie beledigend sie wurde, mir ist es nie aus dem Bewusstsein verloren gegangen, dass sie eben eine Frau ist...

Aslina bakarsan rakiplerim rakip degildi, kurbanliklardi sanki :D Tokat attiklarimi, kulagini cektiklerimin istatistilerde hesaba katmiyorum. ;-)

Ama senden afetmem lan KELek :D

Alimin bir damla mürrekkebi sehitlerin kaninda da üstünmüs degil mi? Artik kalemle vurusmayi seviyorum :D Ama sana ahdim var lan assi, senin kafanin üzerinde dümbelek oynacagim :D

@ Levantiner, Altın gibi çocuktun, bozdura bozdura harcadılar...Seni Koçum

Der_Levantiner 03.02.2012 22:49

Komsuda piser bize de düser ama sana düsmez iste

Zitat:

Zitat von Anonymus (Beitrag 2039918)
@ Levantiner, Altın gibi çocuktun, bozdura bozdura harcadılar...Seni Koçum

Kurt ardindan bin tane it havlamazsa kurt sayilmaz derler bizim ic Anadolu'da. Ne kadar da karsimda kuyrugunu sikistiran ama uzaklasinca arkamdan havlayan itler varmis :D

Benimle polemige girmek istiyor birisi bundan prim saglamak istiyor. Bre abaza, benim oldugum yerde birak pastadan pay almayi, pastinin kirintisini bile sana birakmam. Dedim ya dünya güclülerin dünyasi...
hani su televizyonda pis kadinlar olur ya söhret olmak icin ünlü birine satasanlardan ayni öyle birisin.

Bak sana ilgi gösterim ufaklik artik ispanigi yeyip güzelce uyku cekebilirsin ;)

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 18:57 Uhr.