Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Übersetzungswünsche (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=414)
-   -   Bitte um Übersetzungshilfe (http://localhost/forum/showthread.php?t=9129)

SevtapTuran 06.04.2015 12:14

Bak feyzo,

O "cok" kisiler kendileri aciz oldugu icin seni düsünlerinin tercümani olarak yollamislar buraya :D ? Vah vah

O bahsettigin " cok" kisiler bana yazamiyor sana varip iclerini döküyor hm? : D

Ben seni uyduruklarina degil burda senin üzerine yazan "cok" kisilerin yazilarina bakarim. Hersey ortada, ispata gerek yok

SevtapTuran 06.04.2015 12:31

Nedense senin o "deliller" hep agizda kalir. Herkes hakkinda senin " delillerin" var tabi tabi :D
Hadi bekliyorum. Ama biraz inandirici olsun :) Bir kac gün önce actigin Fake niklerle gelme, Buna cocuklarda inanmaz :D

06.04.2015 12:32

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2111626)
Nedense senin o "deliller" hep agizda kalir. Herkes hakkinda senin " delillerin" var tabi tabi :D
Hadi bekliyorum. Ama biraz inandirici olsun :) Bir kac gün önce actigin Fake niklerle gelme, Buna cocuklarda inanmaz :D

ich weiß liebes, alle nicks bei vaybee außer sevtaturan gehören mir.
burda sadece sen ve ben varim, baska hic kimse yok. kime yazarsan yaz, hepsi benim haberin olsun :D

Denizrocky 06.04.2015 12:50

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111628)
burda sadece sen ve ben varim, baska hic kimse yok. kime yazarsan yaz, hepsi benim haberin olsun :D

CIRKEF ORUSPU!!!!! SEN HALA GELIP BURDA MILLETEMI SALDIRIYOSUN LAN!!!????

ALLAH SENIN BELANI VERSIN!!!!!!!!!!

SevtapTuran 06.04.2015 12:56

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111628)

Yine beceremedin. Cok mantiksiz Bir cevapti. Uykumu getirdi.

lafebesi 07.04.2015 09:19

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111618)
Und genau das ist dein Problem. Du glaubst einfach irgendwas. Senin icin hic bir zaman ispata gerek yok. Malum benim elimde deliler var. Birazcik olsun kendi aklini kulan be turan. Zu schwer für dich ich weiß.

O elindeki delilleri cok merak ettim dogrusu.

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111583)
Schließ nicht von dir auf andere. Nur weil du Dinge erzählst, die du erfunden hast, oder die dir aufgetragen worden sind, bedeutet das nicht, dass jeder so ist. Ama böyle yazman dogal, kisiyi nasil bilirsin kendin gibi. Sen yaptigin icin, herkeside kendin gibi biliyorsun.

Hadi bu yazdigini da delillerin ile ispat et, nerde baskasinin lafi ile hareket etmisim? Bence sen su yazdiklarini kendin yapiyorsun ve benim de yaptigimi düsünüyorsun. T9'un agzina göre yazan ve onun etrafinda pervane olan sendin, ben degil :) Dogru bildigimi yazarim ben baskalarinin dogrusunu degil.

Okadar köseye sIkIstin ki kime saldiricagini sasirdin. Camurunu benden uzakta tut, senin gibilerle isim olmaz benim ;)

timeraiser 07.04.2015 13:27

Der Witz ist, dass sie zusammen eigentlich ein perfektes Paar wären. Aber beide sind zu schlau, um gegenseitig die Finger voneinander zu lassen, weil sie wissen, womit sie sich abgeben würden :)

Die Krönung wäre die Selbstbestrafung durch eigenen unerzogene Kinder mit dem Mix aus ihren Charakteren :D

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2111721)
O elindeki delilleri cok merak ettim dogrusu.

Hadi bu yazdigini da delillerin ile ispat et, nerde baskasinin lafi ile hareket etmisim? Bence sen su yazdiklarini kendin yapiyorsun ve benim de yaptigimi düsünüyorsun. T9'un agzina göre yazan ve onun etrafinda pervane olan sendin, ben degil :) Dogru bildigimi yazarim ben baskalarinin dogrusunu degil.

Okadar köseye sIkIstin ki kime saldiricagini sasirdin. Camurunu benden uzakta tut, senin gibilerle isim olmaz benim ;)

lafebesi 08.04.2015 08:52

Du bist echt goldig :)

Das, was du da als Roman geschrieben hast, beschreibt genau dein Verhalten, ich danke dir, dass du dir die Arbeit gemacht hast, so muss ich es nicht mehr tun.

Ich habe nichts über dich verbreitet, du jedoch über andere.

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111749)

Ernsthaft, ich lese was du schreibst und denke mir - nichts.

Das glaube ich dir sofort :-) Denken ist nunmal nicht Deine Stärke, was?

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111749)

Ama bugüne dek bana birsey olmadi. Olmazda.

Das einzige, was passiert ist, du hast zum gefühlten 27. Mal dich ab- und wieder angemeldet ;) Tükürdügünü yaladin yani defalarca - veda ettin forumda, bana bile veda etmissin, aylar sonra gördüm ve sonra yüzsüzce yine geldin ve yine bana bisey olmaz diye geziniyorsun ortalikta.

Benim kimseye ihtiyacim yok, saksakcilari sevmem zaten, gerek de duymam. Dogrunun ne oldugunu bilmeyen bir insan bana dogrudan bahsediyor, gercketen cok gülünc bir durumdasin. Ama sen cabaladikca batiyorsun haberin yok.

Herkes senin gercek yüzünü gördü artik güzelim, sen agzinla kus tutsan bile artik kurtulamazsin kendi kurdugun batakliktan. Yazik, aslinda herkesin ikinci bir sansa hakki vardir ama senin yok bence. Ikinci sansi haketmek icin önce tövbekar olmak lazim, sen hala kendini hakli görüyorsun.

Acinacak halin var - ama sana acimak dahi gelmiyor icimden ;)

Denizrocky 08.04.2015 13:01

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2111773)
Du bist echt goldig :)

Das, was du da als Roman geschrieben hast, beschreibt genau dein Verhalten, ich danke dir, dass du dir die Arbeit gemacht hast, so muss ich es nicht mehr tun.

Ich habe nichts über dich verbreitet, du jedoch über andere.

Das glaube ich dir sofort :-) Denken ist nunmal nicht Deine Stärke, was?

Das einzige, was passiert ist, du hast zum gefühlten 27. Mal dich ab- und wieder angemeldet ;) Tükürdügünü yaladin yani defalarca - veda ettin forumda, bana bile veda etmissin, aylar sonra gördüm ve sonra yüzsüzce yine geldin ve yine bana bisey olmaz diye geziniyorsun ortalikta.

Benim kimseye ihtiyacim yok, saksakcilari sevmem zaten, gerek de duymam. Dogrunun ne oldugunu bilmeyen bir insan bana dogrudan bahsediyor, gercketen cok gülünc bir durumdasin. Ama sen cabaladikca batiyorsun haberin yok.

Herkes senin gercek yüzünü gördü artik güzelim, sen agzinla kus tutsan bile artik kurtulamazsin kendi kurdugun batakliktan. Yazik, aslinda herkesin ikinci bir sansa hakki vardir ama senin yok bence. Ikinci sansi haketmek icin önce tövbekar olmak lazim, sen hala kendini hakli görüyorsun.

Acinacak halin var - ama sana acimak dahi gelmiyor icimden ;)

HEEEEEYTTT! :)

Denizrocky 08.04.2015 13:02

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2111752)
forumu o pis iftiralarinla cirkinlestiriyorsun,

seni burda istemiyoruz, defol git burdan!!!

ISTEMIYORUZ!!!!!!!

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 12:16 Uhr.