Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Wissenschaften & Weltansichten (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=399)
-   -   Kosgeb Girişimci Desteği Için Danışmanlık Hizmeti Almak (http://localhost/forum/showthread.php?t=14162)

sevdacim 10.03.2018 12:34

Kosgeb Girişimci Desteği Için Danışmanlık Hizmeti Almak

Delirmek üzereyim, KOSGEB'e gittim kosgeb bana kendi girişimci desteği başvurunu kendin yap dedi.Ben tek başıma nasıl yapayım anlamadım ? Neden belki ben profesyonel destek almak istiyorum illaki olmaz mı ? Evet piyasada kosgeb namına dolandırıcılık yapan bir dünya kişi var ve insanlar dolandırılıyor.Sizin çevrenizde kosgeb girişimci desteği almış kimse yok mu ? Ben destek almak istiyorum.İş yeri açıcam

sevdacim 17.03.2018 12:03

KOSGEB Girişimci Desteği hakkında bilgisi olan yok mu ?

Man_Bey 18.03.2018 22:09

Zitat:

Zitat von sevdacim (Beitrag 2125541)
KOSGEB Girişimci Desteği hakkında bilgisi olan yok mu ?

sevdacim sana nasil yardimci olabilirim?

sevdacim 01.04.2018 17:00

Ben girişimcilik kursuna katıldım ve iş yerimide geçen hafta açtım. Kimseye ihtiyacım yok. tşk ederim

sevdacim 01.04.2018 17:01

Zitat:

Zitat von sevdacim (Beitrag 2125506)
Delirmek üzereyim, KOSGEB'e gittim kosgeb bana kendi girişimci desteği başvurunu kendin yap dedi.Ben tek başıma nasıl yapayım anlamadım ? Neden belki ben profesyonel destek almak istiyorum illaki olmaz mı ? Evet piyasada kosgeb namına dolandırıcılık yapan bir dünya kişi var ve insanlar dolandırılıyor.Sizin çevrenizde kosgeb girişimci desteği almış kimse yok mu ? Ben destek almak istiyorum.İş yeri açıcam

ben işyerimi açtım.

PasaZade 01.04.2018 17:36

Zitat:

Zitat von sevdacim (Beitrag 2126435)
ben işyerimi açtım.

cok sevindim, hayirli olsun.

buradaki cola'ci kadinlara benzemedigin yazma seklinden belliydi.

sana basarilar dilerim.

tuelay_ 17.04.2018 19:46

Zitat:

Zitat von PasaZade (Beitrag 2126436)
cok sevindim, hayirli olsun.

buradaki cola'ci kadinlara benzemedigin yazma seklinden belliydi.

sana basarilar dilerim.

senin gibileri yaratici insanlara tebrik ve takdir etme yeteneginmi var, burda konusuyorsun? professör veyahut babamisin sen, sef kesildi basimiza

DieWahrheit 18.04.2018 01:06

Zitat:

Zitat von tuelay_ (Beitrag 2126784)
senin gibileri yaratici insanlara tebrik ve takdir etme yeteneginmi var, burda konusuyorsun? professör veyahut babamisin sen, sef kesildi basimiza

bilmem tülay. sen aciklik getir. kimim ben???

toni'miyim? yoksa baska birisimiyim? her gördügünü toni zannetme nasil duygu?

tuelay_ 18.04.2018 19:32

Zitat:

Zitat von DieWahrheit (Beitrag 2126813)
bilmem tülay. sen aciklik getir. kimim ben???

toni'miyim? yoksa baska birisimiyim? her gördügünü toni zannetme nasil duygu?

bei vaybee im forum und chat ist jeder erstmal toni, weil du mich stalkst, ich fühle mich geehrt, falls du nach meinen gefühlen fragst, da du dich an viele schöne dinge mit mir erinnerst, kann ich ja garnicht so schrecklich gewesen sein, und ich meine damit nur MICH

und wenn ich einen date, und der sich im nachhinein zu der gruppe toni gehört, dann juckt mich das auch nicht, weil ich date, um in DEM MOMENT spass zu haben

du brauchst mich nicht hier vor zu führen, ich weiss, was ich will und wie ich das anstelle, da musst du jetzt nicht mit schamgefühl und ehrverletzung ankommen mit deinen duygu- fragen,

frag dich mal selbst, wie du dich fühlst, wenn ich dich am telefon und hier fertig mache

sevdacim 25.04.2018 13:14

Arkadaşlar malumunuz kosgeb girişimci desteğine başvuru yapıp iş yeri açmak istiyordum ve danışmanlardan çok çektim fakat en sonunda www.isplaniornekleri.com adlı bir site buldum burada bi dünya kosgeb girişimci iş planı örneği var, bu örnek iş planlarına bakarak sizde benim kendi kosgeb iş planı başvuru formunuzu danışmana gitmeden ve boşu boşuna para ödemeden hazırlayabilirsiniz.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 15:06 Uhr.