Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Dedikodu (http://localhost/forum/showthread.php?t=13183)

18.02.2015 07:39

Dedikodu

So, ich habe jetzt schon zum x'ten Mal mir anhören müssen, dass irgendwelche User sich den Mund über mich zerreissen.

Dazu kann ich nur sagen:

Wenn euer Leben so langweilig ist, dass ihr euch mit meinem beschäftigen müsst, ist das nicht meine Schuld :D
Ich bin doch hier, wer etwas wissen möchte, dem steht es frei mich persönlich zu fragen.
Wer nicht den Mut hat, mich persönlich anzusprechen, dem sei gesagt, Lügen werden nicht zur Wahrheit, wenn man sie ausspricht.

Cok seyi af ederim, yalani asla.

20.02.2015 23:22

Giybet etmeye alistirilmis olabilir insanlar ama bununla mücadele etmek gerekir, cünkü günah insanin ruhunu daraltir.

05.03.2015 12:51

Zitat:

Zitat von BAYEZIDHAN (Beitrag 2107087)
Giybet etmeye alistirilmis olabilir insanlar ama bununla mücadele etmek gerekir, cünkü günah insanin ruhunu daraltir.

Ve söylentiler sürmekte... hala beni konsanlar malum cok. Tekrar söyliyebilirim, bakin ben burdayim. Cok merak ettiginiz seyler varsa, bana sormakta özgürsünüz. Madem ki cesaretiniz yok, o Zaman hic konusmayin. Ama bunun bilincinde olun ki, her duydugunuz Dogru degil. Aksine bugüne dek, hakkimda bir Dogru söz okumadim. Aklina gelen biseyler uyduruyor.

T9 05.03.2015 13:20

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2108517)
Ve söylentiler sürmekte... hala beni konsanlar malum cok. Tekrar söyliyebilirim, bakin ben burdayim. Cok merak ettiginiz seyler varsa, bana sormakta özgürsünüz. Madem ki cesaretiniz yok, o Zaman hic konusmayin. Ama bunun bilincinde olun ki, her duydugunuz Dogru degil. Aksine bugüne dek, hakkimda bir Dogru söz okumadim. Aklina gelen biseyler uyduruyor.

kötü insanlar dedikodu eder, iyi olanlar yüzüne söyler.

demek o konusanlar iyi degilmis :)

09.03.2015 08:01

Da hast du wohl leider recht. So sind nun mal schlechte Menschen, sie lästern, sie tratschen, sie verbreiten lügen. Sie werden schon ihre Gründe haben, warum sie das machen. Bakalim hesabini nasil verecekler.

T9 09.03.2015 09:45

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2109172)
Da hast du wohl leider recht. So sind nun mal schlechte Menschen, sie lästern, sie tratschen, sie verbreiten lügen. Sie werden schon ihre Gründe haben, warum sie das machen. Bakalim hesabini nasil verecekler.

so ist es im internet.

yaparlar yapmadik derler. verirler vermedik derler. yalan, yanlis, iftira ve haysiyetsizlik daima internette bulunuyor.

ama dedikoducu ve yalancilar kendilerini belli ediyorlar.

27.03.2015 19:59

Zitat:

Zitat von T9 (Beitrag 2109179)
so ist es im internet.

yaparlar yapmadik derler. verirler vermedik derler. yalan, yanlis, iftira ve haysiyetsizlik daima internette bulunuyor.

ama dedikoducu ve yalancilar kendilerini belli ediyorlar.

Evet, mesela SevtapTuran iyi bir örnek.
turan, dedikodularini buraya yazmalisin aslinda :D

Yaralarin cok derin biliyorum. Ama erkeklere para karsiligi hizmet teklif eden bir kadindan ne beklersin :)

Denizrocky 27.03.2015 22:07

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2109172)

HA SIKTIRrrrrrr YALANLARINI VAYBEE SIKSIN

akxi 02.04.2015 10:28

Maalesef Insanlarin cogu "dedikodu"yu örnek olmak veyahut has Insan olmak yerine daha kolay kavramaktadirlar.

Vaybee olsun baska ortam olsun, kendimi bildim bilelim Insanlar Dedikodusuz sanki nefessiz kalacaklarmis gibi oluyorlar.
Insani cekistirmek sanki bir marifetmis gibi onlar icin.
Zamaninda en yogun takildigim süreclerde ne Dedikodular duydum kim bilir.. :D

Yerine göre söylentileri umursamamak zor gelir ama agizlari torba degil ki büzesin..

Oguzhan_ 03.04.2015 01:20

Zitat:

Zitat von Denizrocky (Beitrag 2110998)
HA SIKTIRrrrrrr YALANLARINI VAYBEE SIKSIN

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2111094)
Ayip, gercketen cok ayip. Nasil aynada yüzüne bakabiliyorsun, nasil insanlara böylece hakaret edip sonra ortalikta melek pozlarinda dolasabiliyorsun aklim hayalim almiyor.*

Cok dindar geciniyorsun hemde, dinimizde dedikodunun ve iftiranin yeri belli.*

Allah seni bildigi gibi yapsin.

Feyzade eee ne zaman özür dileyeceksin bu insanlardan?

Bakiyorum uzaktan uzaktan ancak bakiyorsun buralara:D

Ne oldu kimi bekliyon?

Yalan ve iftira iste böyle birseydir. En cok kendine ettin.

T9 simdi artik sadece seni begenecektir ;)

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 18:28 Uhr.