Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Annem (http://localhost/forum/showthread.php?t=13504)

10.05.2015 11:27

Annem

sensin beni 9 ay karninda etinle caninla besleyen,

bir prenses gibi beni her kötülükten sakinmaya calisan,

cok uslu bir cocuk olmadiysamda, sen MÜKKEMMEL bir annesin.

Düsünüyorumda ne kadar sabirli ve merhametlisin,

IYI KI BENIM ANNEMSIN

Yil da bir gün degil yasadigim hergün icin "ANNELER GÜNÜN"
kutlu olsun

SENI SEVIYORUMMMMMM

Lara_ 10.05.2015 23:41

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113667)
sensin beni 9 ay karninda etinle caninla besleyen,

bir prenses gibi beni her kötülükten sakinmaya calisan,

cok uslu bir cocuk olmadiysamda, sen MÜKKEMMEL bir annesin.

Düsünüyorumda ne kadar sabirli ve merhametlisin,

IYI KI BENIM ANNEMSIN

Yil da bir gün degil yasadigim hergün icin "ANNELER GÜNÜN"
kutlu olsun

SENI SEVIYORUMMMMMM

Bende seni seviyorum kalbimin dim dimi..))))

Bizim koruyucu meleklerimiz adi ANNe

bir zamanlar dünyaya gelmek icin hazirlanan bir bebek varmis ve bir gün Allaha sormu$:
beni yarin dünyaya göndereckmi$sin ama ben daha cok kücük ve cok gücsüzüm,ne yapacagim orada diye sormu$.

Allah da cevap vermi$:tüm meleklerin arasindan birtanesini senin icin sectim,o seni bekliyor merek etme.

Bebek tekrar sormu$;peki insanlar bana bir $eyler soracak onlara nasil cevap verecegim demi$:
Allah da merak etme:melegin sana duyacagin en güzel sözleri söyleyecek demi$

Bebek; Dünyada kötü adamlar oldugunu duydum ,beni kim koruyacak,demi$?
Allah da; Merak etme,koruyucu melegin ,seni cani pahasina koruyacak demi$

Bebek;fakat ben seni bir daha göremeycegim diye cok üzgünüm,demi$
Allah da: Melegin sana bana nasil ula$abilecegini ögretecek demi$

O sirada cennete bir sesizlik olmu$ ve hafif bir i$ik belirmi$.Bebek anlami$ dünyaya gelmek üzere oldugunu ve son bir kez Allaha dönmü$ demi$ki:gitmeden önce bana koruyu melegimin adini söylermisin?

Allah da: $öyle cevap vermi$:meleginin bir adi yok ,sen ona sadece ANNE diyeceksin:

s.k

kim olursaniz olun hangi mevkide olursaniz olun ,onun biricik yavrususunuz ve dünyalara bedelsiniz

1978salih 11.05.2015 10:41

O.cocu diye benim Annem i zan altinda birakan sen , annelerin koruyucu melek oldugunu söylemen benim icin cok anlamsiz geliyor !

senin ALLAH ILE BELALTI GIRISLERINI AYNI BEYINLE KULLANMANI KINIYORUM; RABBIM SAHID OLSUN SEN DEN SIKAYETCIYIM !! EGER KI BU YAZDIKLARINDA SAMIMI ISEN , "OCOCUGU" KELIMESINI KULLANDIGINDAN ÖTÜRÜ BIRAZ RAHATSIZLIK DUYARSIN , INSAALLAH !!

SENI RABBIME SIKAYET EDIYORUM, BENIM HAKKIMDA YAPMIS OLDUGUN BÜTÜN IFTIRALARIN HAKKINDA SENDEN SIKAYETCIYIM !!

INSAALLAH INANCIN VARDIR ; KEFARETSIZ OLMAZSIN !!!

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2113675)

bir zamanlar dünyaya gelmek icin hazirlanan bir bebek varmis ve bir gün Allaha sormu$:
beni yarin dünyaya göndereckmi$sin ama ben daha cok kücük ve cok gücsüzüm,ne yapacagim orada diye sormu$.

Allah da cevap vermi$:tüm meleklerin arasindan birtanesini senin icin sectim,o seni bekliyor merek etme.

Bebek tekrar sormu$;peki insanlar bana bir $eyler soracak onlara nasil cevap verecegim demi$:

O sirada cennete bir sesizlik olmu$ ve hafif bir i$ik belirmi$.Bebek anlami$ dünyaya gelmek üzere oldugunu ve son bir kez Allaha dönmü$ demi$ki:gitmeden önce bana koruyu melegimin adini söylermisin?

Allah da: $öyle cevap vermi$:meleginin bir adi yok ,sen ona sadece ANNE diyeceksin:

s.k

kim olursaniz olun hangi mevkide olursaniz olun ,onun biricik yavrususunuz ve dünyalara bedelsiniz

11.05.2015 11:17

Yeter Artık!!!

kim kimden sikayetci????

Konuyu baslatan SENSIN, madem TARAFSIZ olmuyorsun o zaman tanimadigin birinede camur atmiyacaksin!!!!!!!

Su kurdugun cümelelere bak. Sen küfürbaz, cikis bulamayinca acizce beddua eden, bir kizi tehdit edecek kadar alaca abilen, BU SENMISIN SALIH????
SENIN AKLIN BASINDA mi?

Annen nasil bir MELEKSE senin icin LARA da benim icin bir MELEK,
NASIL KENDI MELEGINE SAYGI DUYUYORSAN, karsindaki melegede ayni saygiyi göstereceksin!!!

HADDINI BIL

Zitat:

Zitat von 1978salih (Beitrag 2113685)
O.cocu diye benim Annem i zan altinda birakan sen , Annelerin koruyucu melek oldugunu söylemen benim icin cok anlamsiz geliyor !

senin ALLAH ILE BELALTI GIRISLERINI AYNI BEYINLE KULLANMANI KINIYORUM; RABBIM SAHID OLSUN SEN DEN SIKAYETCIYIM !! EGER KI BU YAZDIKLARINDA SAMIMI ISEN , "OCOCUGU" KELIMESINI KULLANDIGINDAN ÖTÜRÜ BIRAZ RAHATSIZLIK DUYARSIN , INSAALLAH !!

SENI RABBIME SIKAYET EDIYORUM, BENIM HAKKIMDA YAPMIS OLDUGUN BÜTÜN IFTIRALARINAKKINDA SENDEN SIKAYETCIYIM !!

1978salih 11.05.2015 12:19

konuyu acan ben degilim iyi oku !

konuya beni ceken sensin bunu unutma!

benim neden konu hakkinda bisey yazmadigimi sormustun ve bende cevab vermistim.

hem ben nerde lara hakkinda iftira etmisim ??
benim yazdigim konularda kendinizin söylediklerine karsilik , bir yaklasim idi.

ben mi yazdim sen erkek hastasisin diye??
benmi söyledim aman bu kari kudurmus diye ??

bunlari eger ben yazdimsa söyle !!

ben sadece konu hakkinda yorum yapmam, kimsenin de sex hayatina karismam oldu ?

siz bundan yola cikip, bütün kendi aranizda yapmis oldugunuz, küfürleri, bu cümlede aramaya kalktiniz.

ARTIK SIZE AYIRACAK ZAMANIM YOK:

AMA HAKLI OLAN BIR YANINIZ VAR, SUC BENDE KI SENI KALE ALIP , SORUNA YANIT VERDIM !!

KONUYA GIRISIMI EGER BIR GÖZDEN GECIRIRSEN, BENIM NE SANA NEDE LARA YA BIR LAFIM YOKTU !

BEN SADECE BENEKALICE NIN YORUMUNA DEGINMISTIM !!

FARKINDAMISINIZ, HER NE HIKMETSE, BÜTÜN MILLETI KENDINIZ SANIP,
KENDINIZE YAKISANI MILLETE SÖYLÜYORSUNUZ !!

KÜFÜR VE YAKISTIRMALAR SAHIBINE AITTIR !

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113686)
kim kimden sikayetci????

Konuyu baslatan SENSIN, madem TARAFSIZ olmuyorsun o zaman tanimadigin birinede camur atmiyacaksin!!!!!!!

Su kurdugun cümelelere bak. Sen küfürbaz, cikis bulamayinca acizce beddua eden, bir kizi tehdit edecek kadar alaca abilen, BU SENMISIN SALIH????
SENIN AKLIN BASINDA mi?

Annen nasil bir MELEKSE senin icin LARA da benim icin bir MELEK,
NASIL KENDI MELEGINE SAYGI DUYUYORSAN, karsindaki melegede ayni saygiyi göstereceksin!!!

HADDINI BIL

11.05.2015 16:57

laflari evirip cevirmene HAYRETLER icerisinde okuyorum,

YAZIKLAR olsun sana. ARTIK sana yazacak hic birseyim yok,

sen erkek olarak dogmussun ama ADAM olamamissin!!!

Zitat:

Zitat von 1978salih (Beitrag 2113688)
konuyu acan ben degilim iyi oku !

konuya beni ceken sensin bunu unutma!

benim neden konu hakkinda bisey yazmadigimi sormustun ve bende cevab vermistim.

hem ben nerde lara hakkinda iftira etmisim ??
benim yazdigim konularda kendinizin söylediklerine karsilik , bir yaklasim idi.

ben mi yazdim sen erkek hastasisin diye??
benmi söyledim aman bu kari kudurmus diye ??

bunlari eger ben yazdimsa söyle !!

ben sadece konu hakkinda yorum yapmam, kimsenin de sex hayatina karismam oldu ?

siz bundan yola cikip, bütün kendi aranizda yapmis oldugunuz, küfürleri, bu cümlede aramaya kalktiniz.

ARTIK SIZE AYIRACAK ZAMANIM YOK:

AMA HAKLI OLAN BIR YANINIZ VAR, SUC BENDE KI SENI KALE ALIP , SORUNA YANIT VERDIM !!

KONUYA GIRISIMI EGER BIR GÖZDEN GECIRIRSEN, BENIM NE SANA NEDE LARA YA BIR LAFIM YOKTU !

BEN SADECE BENEKALICE NIN YORUMUNA DEGINMISTIM !!

FARKINDAMISINIZ, HER NE HIKMETSE, BÜTÜN MILLETI KENDINIZ SANIP,
KENDINIZE YAKISANI MILLETE SÖYLÜYORSUNUZ !!

KÜFÜR VE YAKISTIRMALAR SAHIBINE AITTIR !

11.05.2015 17:07

Kalbimin dim dimi

Kalbimin dim dimi, CANIM ARKADASIM :)

yüreginin güzelligi yüzüne yansiyan GÜZELLEG GÜZELI LARAM

sen bu yazdigin hikaye gibi bir MELEKSIN,
ADIM gibi eminim ANNELIK sana cok yakisir.

ne güzel yazmissin, ellerine, yüregine saglik

iyi ki varsin, iyi ki tanidim seni, seni bir orduya degismem.

SENI SEVIYORUM KALBIMIN DIM DIMI, canim arkadasimmm

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2113675)

s.k

Lara_ 11.05.2015 23:52

Zitat:

Zitat von 1978salih (Beitrag 2113685)
O.cocu diye benim Annem i zan altinda birakan sen , annelerin koruyucu melek oldugunu söylemen benim icin cok anlamsiz geliyor !

SENI RABBIME SIKAYET EDIYORUM, BENIM HAKKIMDA YAPMIS OLDUGUN BÜTÜN IFTIRALARIN HAKKINDA SENDEN SIKAYETCIYIM !!

Ahiret de bekle beni ..biyikli naciye ,bedua okurken de ba$ini kapamayi ihmal etme dedim sana..Allah bellani versin Senin !utanmadan birde Allahin o kutsal ismini agzina aliyor..

Yüce Rabbimin Ismini o PiS agzina almayadami UTANMiyorsun Ahlak,NAMUS Dü$mani Kepaze..

SEn kim oluyorsun benim dinimi inancimi sorguluyorsun Pislik?
$imdi sen müslümanmisin? SEn insanmisin? söyledigin Sözü inkar etmek.pislige canak tutmak.
SEnmi müslümansin Arsizlik senin hamurunda var kepaze .
VAad etmeseydi ALLAH cenneti SEnin gibileri ona bile secde etmezdi senin gibileri...

Lara_ 12.05.2015 00:02

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113690)
Kalbimin dim dimi, CANIM ARKADASIM :)

yüreginin güzelligi yüzüne yansiyan GÜZELLEG GÜZELI LARAM

sen bu yazdigin hikaye gibi bir MELEKSIN,
ADIM gibi eminim ANNELIK sana cok yakisir.

ne güzel yazmissin, ellerine, yüregine saglik

iyi ki varsin, iyi ki tanidim seni, seni bir orduya degismem.

SENI SEVIYORUM KALBIMIN DIM DIMI, canim arkadasimmm

Gözümün Nuruuuuuuuu...)))))))

Canim arkada$im ben yazmadim ama benimde cok beyendigim ve severek okudugum bir yaziyi burada payla$mak istedim...

üzerine alinan öküzler olmu$ ,i$lerini geleni üzerlerine anlirlar gelmeyene laf ebeligi yaparlar

Asil senin kalbinin güzelligi yüzüne vurmu$ ,tanidigim en tatli insnalardan birisin,e$siz bir dost,yüreyi güzel,kalbi güzel,ahlaki güzel mükemmel bir arkada$sin,senin varligini bin insana degi$mem)) ...bende seni seviyorum..))kalbimin dim dimiiiii...)))

1978salih 12.05.2015 09:54

TErbiyesiz ahlaksiz ve bilhassa müslümanliktan pay aldigini sanan zavalli insan.
senin her iki kelimenden birtanesi, küfür olarak yazilarina yansiyor ise, icindeki pisligi , disariya böyle vurduguna isarettir bu.

ipini kirmis buzagi gibi, agzindan sadece küfür salyalari sacan, benligini ve egosunu, haksiz oldugunu anlayinca , ancak küfür salyalariyla , ortaliga sacan, ve hatta küfrü bire bir bile kullanmasini beceremeyip, ortalikta , pisikopatlik yapan, ne oldugunu unutmus , kisiliksiz insan bozuntusu.

senin yazilarina inat, benden hala küfür beklediginden eminim.
ama senin seviyesizligine canak tutacak kadar alcalmak , degil benim hamurumda, tuvalete biraktigim disgida dahi bulunmaz !

senin ve benzerlerinin bu gafil ve küffar amaclarinin yegane sebebi, sizin karaktersizliginizde mevcut.

aslinda hak ettigin onca kelime ve sifatlar varki duyman gereken ve hatta duymanda fayda olacak, lakin ben susarak, senin bilhassa kendine, baskalarinin düsündügü ama kendine bizlerin gözünde yakistirabilecegin kelimeleri secmeni tercih ediyorum.

yolunu kaybetmis bir köstebek misali, sadece böyle ortamlarda, küfürlerin hücrelerine islemis halisin sen !

sana yakistirilan ve söylenen bütün ithamlarin , nekadar dogru oldugunu görüyorum !

seni aslin ne ise burda aleni bir sekilde ortaya koyman, senin ne kadar rezil bir durumda oldugunun göstergesidir diyorum.

bu manada sereften bahseden , OROSPU kelimesini ILAHI isim ile bir arada kullanan mahlukatin en son noktasinin , zebanisi olmaya aday olan , beyni zikkimlanmis, günü kararmis, sabahi olmayan ve günü dogmayan zavalli !!

senin burdaki tavrini ben kendi bildigim yere illaki sikayet ederim !
senin hakk anlayisin, bel altindan yokari cikmadigi zaten ortada !

sadece kuru yaygara ile sap ile samani birbiriyle harmanlayan, bildigini an ve an unutup, cehaletin kapisinda dolanan, insanligin manasini yitirmis halisin sen !

daha bel alti vurmadan konusmasini dahi beceremeyen, kadin cinsinin , kaypaklasmis durusunu ortaya koyan , ve seref kelimesini suretinde rezil eden yaratik seklindesin!

senin seklini aynalarin bile kabul edip yansitamadigi, akli dengesini yitirmis soyundan birhaber , disgi seklini almis , bir mahluksun sen !!

daha söylenecek o kadar söz varki , agirligini tasiyabilecegin , okadar asagilik yapiya sahipsin sen !!

cüretin bedenini asmis, senden bes paralik kadin bile olmaz!

Namus düsmani demisin ya bana !

degil senin namusunu , cismini bile kabul edecek mide yok bende !

komik dimdimi !!! ancak tintin dimdim tuntun yakisir seni anlatmaya !

bos bina gibi, harabe olmaya tutsak olan, görüntüsün sen !!

Kendi batakliginda batiyorsun daha derinlere inme , cikamazsin !
bilmedigin tanimadigin insanlara küfür etmeyi birak.

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2113695)
Ahiret de bekle beni ..biyikli naciye ,bedua okurken de ba$ini kapamayi ihmal etme dedim sana..Allah bellani versin Senin !utanmadan birde Allahin o kutsal ismini agzina aliyor..

Yüce Rabbimin Ismini o PiS agzina almayadami UTANMiyorsun Ahlak,NAMUS Dü$mani Kepaze..

SEn kim oluyorsun benim dinimi inancimi sorguluyorsun Pislik?
$imdi sen müslümanmisin? SEn insanmisin? söyledigin Sözü inkar etmek.pislige canak tutmak.
SEnmi müslümansin Arsizlik senin hamurunda var kepaze .
VAad etmeseydi ALLAH cenneti SEnin gibileri ona bile secde etmezdi senin gibileri...

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 11:47 Uhr.