Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Hosgeldin Ramazan (http://localhost/forum/showthread.php?t=12241)

28.06.2014 09:49

Hosgeldin Ramazan

Bugün mubarek ayin ilk günü.
Cümle müslüman alemine hayirli ugurlu olsun. Allah oruc tutanlarin, oruclarini kabul etsin insaAllah.
Ramazan ayiniz mubarek olsun!

28.06.2014 10:26

Aynisini bende sizler, ve bütün Müslümanlar icin diliyorum.

umarim bu oruc zamanindan, bir cok yönden geliserek, hosgörümüzü, saygi ve sevgimizi, irademizi cogaltarak, olumlu bir sekilde cikariz insallah.

manbee 28.06.2014 12:30

Hayirli Ramazanlar dilerim.

uno 30.06.2014 11:07

sen de hosgeldin feyzade allah razi olsun bu sicak karsilaman icin tesekkür ederim,ben ramazan.mahalle de kovboy ramco derler bana

1978salih 30.06.2014 15:09

bu ramazan insaallah bütüüüüün insanlik icin hayirli olur ve hayirlara vesile olur !

oruc tutan arkadaslara da , kendilerine burda gönülden selamlarimi gönderiyorum.
ben tutmakta zorlanan bir insan olarak , sizlerin inanciniza olan sayginizdan dolayi, gibta ile nazarlar eyliyorum.

Allah saglik afiyet bereket ve gönüllerinizin istediklerini , sizlere nasip etsin !

saygi ve hürmetlerimle

salih

lafebesi 30.06.2014 18:01

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2086806)
Aynisini bende sizler, ve bütün Müslümanlar icin diliyorum.

umarim bu oruc zamanindan, bir cok yönden geliserek, hosgörümüzü, saygi ve sevgimizi, irademizi cogaltarak, olumlu bir sekilde cikariz insallah.

Amin - katiliyorum dileklerine Caka_Bey.

30.06.2014 18:49

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2086872)
sen de hosgeldin feyzade allah razi olsun bu sicak karsilaman icin tesekkür ederim,ben ramazan.mahalle de kovboy ramco derler bana

Hahahaha hosbulduk ramazan :p
Aman dikatli ol, benim yazilarima cevap yazarsan muhtemelen timi, benox, lafe_hanim seni havada parcaliyabilirler... Yetmedi senin bi cok nikin oldugunu uydurup, hakkinda yalanlar yazmaya baslarlar... Aman dikat :))

30.06.2014 19:04

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2086901)
Amin - katiliyorum dileklerine Caka_Bey.

sagolasin...

iyi zamanlar dilerim

benekalice 01.07.2014 06:55

assitoni/platoni/fayzade

yasadiklari zihniyet:

"Yalan söylemek orucu bozar mı?..

Yalan söylemek orucu bozmaz…
Yemiyorsun ki…
Millet yiyor…
Üfürebildiğin kadar üfür…"

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2086908)
Hahahaha hosbulduk ramazan :p
Aman dikatli ol, benim yazilarima cevap yazarsan muhtemelen timi, benox, lafe_hanim seni havada parcaliyabilirler... Yetmedi senin bi cok nikin oldugunu uydurup, hakkinda yalanlar yazmaya baslarlar... Aman dikat :))

01.07.2014 07:29

Zitat:

Zitat von benekalice (Beitrag 2086952)
yasadiklari zihniyet:

"Yalan söylemek orucu bozar mı?..

Yalan söylemek orucu bozmaz…
Yemiyorsun ki…
Millet yiyor…
Üfürebildiğin kadar üfür…"

Senin ramazana saygin olmiyabilir. kendine bile saygin yok. wen wundert es da?
ama baska insanlarin saygisi var. sen bunu anlamazsan, anliyamazsinda. Aber halt deine Copy&Paste Texte aus meinem Thread raus.
Benim ile alip veremediklerin varsa, gel yüzüme söyle. söyliyeceklerin yoksada kes sessini otur yerine!

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:48 Uhr.