Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   One Minute! (http://localhost/forum/showthread.php?t=13189)

T9 21.02.2015 16:08

Zitat:

Zitat von Salixalba (Beitrag 2107152)
Merhaba güzel kardesim T9,

egerki senin burada bir davan varsa, buna saygi duyarim. Ama senin davan benimle olmasin lütfen. Ben insanlari dinleyerek ve sorarak anlamaya calisiyorum; yargilayarak degil.
Seni hic üzmek istemem; ama senin sanirim bir kisilik sorunun var.
Burada senin fikrini ayri fikir ürüten insanlari, sen kendine düsman görmektesin.
Oysaki ben senin ve Beyazin tutumunu elestirmiyorum. Sadece senin olaya yaklasma tarzin nahos. Biliyorsunki siyasetde kimin eli kimin cebinde, kimin eli kimin götünde belirsiz. Buna ragmen tutucu bir haraketin var. Sen olayin ic yüzünü hic ögrenemiyeceksin! Heleki kendini degisik görüslere ve fikirlere olumsuz tavirla yaklasirsan! Inan bana, ben Tayib olsam, senin beni savunmani istemem! Cünki senin tarzin, onun kalitesini düsürüyor! Sen onu bunu müdafa edene kadar; ilk evela kendini koru! Senin hal ve hareketin hep elestiriye acik! Cok üzgünüm arkadas! Bir tarafci olarak zayif, bir erkek olarak kaba, bir insan olarak da anlayisinda kit sin!

merhaba güzel teyzem,

kimin eli kimin cebinde oldugu seni ilgilendirmez. ben senin yazdiklarini elestirdim ve fasist irkci tutumunu kinadim.

buna kizacak veya sinirlenecek birsey yok.

lütfen bu satirlari okurken sinirlenme, tansiyon, kalp malum sorun yaratir sonra.

T9 21.02.2015 16:11

Zitat:

Zitat von Beyazguel60 (Beitrag 2107150)

Träumen ist erlaubt. ;)

Warst du nicht derjenige der auf den Thread:

"Türkinnen sind Göttinnen"

etwas neidisch reagiert hatte ?!?!?! :D:D:D

Anmerkung: Ich habe den damals von dir erlaubten Thread doch nicht
eröffnet. Ich hoffe du bist nicht traurig darüber...

mach dir nichts draus, ich finde es trotzdem nett dass du mich 'gott' nennst.

bist hoffentlich nicht sauer weil ich in diesem thread deiner hetze nicht zustimme und dich kritisiere.

Salixalba 21.02.2015 16:23

T9,

Egerki sen beni teyze olarak görüyorsan. O halde taleb ederimki sayginda kusur olmazin. Biliyorsunki; bir türk olarak insan büyügüne karsi hörmet ile yaklasmali. Bir ara müsayit oldugumda sana elimi öptürürdümde; yalniz elim el vermez buna :)

Haa bu ara hic sen farkinda olmayabilirsin, ama maglubiyetdesin! Heleki benim lafimi bana satiyorsan! Bu insan iliskilerinde izlenilen en basit bir sey! Gücsüz her zaman güclüyü taklit eder :)

Insallah kendine biraz ders cikarirsin; bundan sonra biraz daha arastirici ve izleyici olursun!

Unutma: Konusmak bilgi paylasmak icindir; hak almak ve hak görmek icin degil! Konusmasini ögrenmen icin; ilk önce gecmisinde sana yapilan adaletsizligi ortada kaldir!
Gecmisinle yüzles! Bunu yaparsan ezikligin bu mevuzuda bu kadar yer almaz!

T9 21.02.2015 16:30

Zitat:

Zitat von Salixalba (Beitrag 2107158)
T9,

Egerki sen beni teyze olarak görüyorsan. O halde taleb ederimki sayginda kusur olmazin. Biliyorsunki; bir türk olarak insan büyügüne karsi hörmet ile yaklasmali. Bir ara müsayit oldugumda sana elimi öptürürdümde; yalniz elim el vermez buna :)

Haa bu ara hic sen farkinda olmayabilirsin, ama maglubiyetdesin! Heleki benim lafimi bana satiyorsan! Bu insan iliskilerinde izlenilen en basit bir sey! Gücsüz her zaman güclüyü taklit eder :)

Insallah kendine biraz ders cikarirsin; bundan sonra biraz daha arastirici ve izleyici olursun!

Unutma: Konusmak bilgi paylasmak icindir; hak almak ve hak görmek icin degil! Konusmasini ögrenmen icin; ilk önce gecmisinde sana yapilan adaletsizligi ortada kaldir!
Gecmisinle yüzles! Bunu yaparsan ezikligin bu mevuzuda bu kadar yer almaz!

salix,

egerki beni sevip bir kardes gibi görüyorsan bende seni sevip teyze olarak görüyorum.

burada fikir paylasacagina benim gecmisimle ugrastigina göre vardir bi kuyruk acisi.

sana yardimci olabilecegim bir konu olursa bana ulasirsan bende bol hürmetle karsilarim. ama sonra buralara gelip sikayetci olmama kaydiyla ;)

Salixalba 21.02.2015 16:32

T9

Üstü kapali konusacagina; aklindan gecen hakikati söylesene! Söylemezsen, pisirik derler!

T9 21.02.2015 16:35

Zitat:

Zitat von Salixalba (Beitrag 2107161)
T9

Üstü kapali konusacagina; aklindan gecen hakikati söylesene! Söylemezsen, pisirik derler!

söylersem hepsi ister :)

Salixalba 21.02.2015 16:39

T9,

Bunu itiraf ettigine göre, üstü kapali konustugunu itiraf etmis oldun!
Hic sanmiyorum hepsi isteyecegine, senin sadece dilin uzun olabilir !!!!

Ama bence bu muhabeti birakalim, küfür faslina gecelim! Eninde sonunda senin aklin
anca buna erecek! Hazim edemiyeceksin laf nakisini ve öfkeyle siper alip gidecek ve yeni
bir nick ile geri geleceksin! Oysaki bu durum; senin utanc verici halini degistirmez!
Hani atalarimiz derler ya, esek ayni esek ... sadece semeri degismis :) senin sagdece kilifin degisecek, sen degil! Senin itibarin her daim bes paralik olacak ve kalacak!

T9 21.02.2015 16:42

Zitat:

Zitat von Salixalba (Beitrag 2107165)
T9,

Bunu itiraf ettigine göre, üstü kapali konustugunu itiraf etmis oldun!
Hic sanmiyorum hepsi isteyecegine, senin sadece dilin uzun !!!!

Ama bence bu muhabeti birakalim, küfür faslina gecelim! Eninde sonunda senin aklin
anca buna erecek! Hazim edemiyeceksin laf nakisini ve öfkeyle siper alip gidecek ve yeni
bir nick ile geri geleceksin! Oysaki bu durum; senin utanc verici halini degistirmez!
Hani atalarimiz derler ya, esek ayni esek ... sadece semeri degismis :) senin sagdece kilifin degisecek, sen degil! Senin itibarin her daim pes paralik olacak ve kalacak!

uzun olan sadece dilim degil, ama beni tanisan benim küfür etmedigimide bilirdin.

bu tür aciz iftiralara basvurman ne kadar bos oldugunu gösteriyor.

Salixalba 21.02.2015 16:45

T9

konustukca batiyorsun :)

T9 21.02.2015 16:48

Zitat:

Zitat von Salixalba (Beitrag 2107167)
T9

konustukca batiyorsun :)

tamam yeter artik, daha fazla seviyeyi düsürmene gerek yok.

ne oldugunu anladik ve daha fazla rezalete gerek yok.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 15:06 Uhr.