Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Sevmekmi bu yoksa ney? (http://localhost/forum/showthread.php?t=11532)

20.01.2014 15:39

Sevmekmi bu yoksa ney?

Merhabalar.. yillarca burdayim sizin yazilarinizi ve yorumlarinizi okuyup kendimde biraz katkida bulunuyorum.. simdi ben bu aralik ayinda yeni biriyle tanistim. bizim burdan ayni sehirdeniz cevrelerimiz aile dostlarimizda birbirini taniyor babalarda öyle.. sorun bu kizin daha bosanma davasini yeni acmasi. Yani bir Yil mutlaka sürecek bu. biz yilbasinda ilk kez beraber ciktik disari ve birbirimize asik olduk.. ve bu iliski hala devam etmekte. Tabiikide cok mutluyum. kendi hislerimden eminim. kendiside bunu her defasinda söylüyor ilk kez böyle birseyle karsilastim diye. nereyedeyse o gün bugun her gun bulusuyoruz. Hatta Annesiyle telefonda görüstüm ve tanistim. her gecen gun daha cok baglanmaktayim. Simdi size sorum su olacak. ben galiba pembe gözlügü takmis oldum gercekleri belki görmuyorum ama siz ucuncu sahislar olarak böyle bir durumda ne yapardiniz? Kizin amaci gercekten ileriye yönelik olabilirmi? Gercekten Seviyormu? yok yok icimde ne kusku nede suphe var ama belki atlattigim ufak bir ayrinti var.. asktan ve mutluluktan görmedigim bazi seyler?

lafebesi 20.01.2014 16:36

Belkide fazla düsünüyorsun.. Su anki yasadiklarinin, duygularinin tadini cikarmak yerine kendini acabalar ile dolduruyorsun belkide?

Tam olarak senin kafani kurcalayan ne? Yazdiklarina bakilirsa güzel bir beraberliginiz var ve birbirinizden eminsiniz - peki seni böyle düsündüren ne? Kizin hala kagit üzerinde evli olmasi mi? Baskalarinin ne söyleyebilecegi mi?

21.01.2014 04:16

evet son yazdiklarin!!

lafebesi 21.01.2014 11:43

Zitat:

Zitat von xgicikoglanx (Beitrag 2077851)
evet son yazdiklarin!!

Baskalarinin ne düsündügü senin saadetini etkilememeli.. Maalesef bizim kültürümüzda var bu.. elalem ne der?

Elaleme ne? :-)

Eger sen mutluysan ve bu insandan vazgecmeyecegine eminsen bu gibi düsünceleri kafandan atmalisin. Bu gibi seyleri kafanla degil, daha cok yüreginle görmeye ve karar kilmaya calis bence. Eger Sevgilin bu gibi seyleri düsündügünü sezerse eminim kirilir ve senin en son istedigin bu, degilmi?

21.01.2014 15:30

evet haklisin lafebesi.. ben bu iliskiye baslamadan önce hic bir kuskm vardi ama simdi icimde ne kusku ne suphe hic birsey kalmadi. yalansiz dolansiz devam ediyor. bugün kendisinede dedim zaten ileride kim ne derse desin beni karsinda bulur diye

21.01.2014 15:32

baskalarin lafi degil benim asil düsüncem suydu ben giderim evlenmis ayrilmis biriyle evlenirim ama evlenmeden önce herkesle yatip kalkan biriyle degil. bu dusunceyle yola ciktik. ve bundan sonrasi insallah guzel bir sekilde devam eder...

Lara_ 21.01.2014 20:31

Ku$ku

Ku$kularin varsa hemen bitir

bir ili$ki kar$ilikli güven üzerine kurulur ,ama'lar'la ya su söyleyse,bu böyleyselerin üzerine deyil!

01.08.2016 16:07

yine ayrilik yine ayrilik

bu saatten sonra evlenmekde zor

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 10:23 Uhr.