Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Entertainment - Musik - Kino (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=392)
-   -   Issız Adam !! (http://localhost/forum/showthread.php?t=4881)

kalpsiizz 14.01.2009 20:54

Issız Adam !!

Issız adam filmizi izlemek isteyenler Linkdeki sayfadan izleyebilirler..

http://hadizle.com

15.01.2009 13:50

thx

Zitat:

Zitat von kalpsiizz (Beitrag 1960313)
Issız adam filmizi izlemek isteyenler Linkdeki sayfadan izleyebilirler..

http://hadizle.com

cooook tesekkür ederim bu link icin, ne zamandan beri internette ariyordum.

kalpsiizz 16.01.2009 12:56

Download bulamazsiniz,illaki vardir sitelerde ama linkin içinde ne oldugunu bilemezsin indirirsin virüs cıkar baska sey cıkar en iyisi sinemada gidip izlemek ** Korsan"a destek de vermiş olmazsın !!

kalpsiizz 16.01.2009 12:58

Bitte

Zitat:

Zitat von gunesinkizi75 (Beitrag 1960335)
cooook tesekkür ederim bu link icin, ne zamandan beri internette ariyordum.

Bitte :cool:

16.01.2009 16:05

film festivalinde belki

tahminimce yine her zaman oldugu gibi tr de tutulan ve avrupada yeterince kazanc getirmez düsüncesiyle getirilmeyen filmlerin bir cogu genelde frankfurtta türk film festivali kapsaminda ekim ayinda gösteriliyor

tüh ya biraz önce baktim siteye, simdi de yapim asamasinda diye yaziyor :) sanssizlik buna denir iste.

28.01.2009 03:52

issiz adam

suanda flimi göz yaslariyla bitirdim ne demem gerek bilmiyorum ama beni mahvetti duygusal hortumun icine girdim ciktim yada yada yagmurun altinda yüzümü yukari tutmus herbi tanecigin yüzüme carpmasini izlemk ve hissetmek gibi birsey akü leer mi desem yarim almancamla klavyenin üzerine düsmüs gözyaslarim onlara bakip gülüyorum simdi ;,,,) uzun zamandir izledigim flimler arasinda en güzeli en kaliteli si diye bilirim su nu da ekleyeyim bu flim uluslar arasi platformda büyük ses uyandirir bence tabiki irkci degilse bu uluslar, cok izlettiler bize amerikan flimerini bun dan aldigim tadi hazzi hicbirinde bulamadim nokta.

kalpsiizz 29.01.2009 18:41

aynen sana katılıyorum bende izledim herkese tavsiye ederim...

01.02.2009 00:10

Naaa jah! O kadarda ahim sahim büyütülecek bir "Ask hikayesi" degildi. Birkac aylik yatak iliskisi, adam tam bir sapikti. Voll der Idiot. Bastan beri kizi yataga atmak icin kostu pesinden.. Kiz´da sürekli kaziklanan ve kaziklanmaya alismis olan bir kizdi iste.

Bekledigim gibi degildi.

01.02.2009 13:12

haha

bana atma atilmak isteme olmayan bir ask hikayesi söylermisin sende birtek flimin orasi seni etkilemisse bilemem sonu neden öyle oldu ozaman kiz evlendi esas oglan avcunu yaladi ama ask varmis ki ikiside nasil sardilar yani cok farkli bakmisiz desene ayni flime

08.02.2009 14:08

Adam aklima geldikce migdem bulaniyo, voll der Idiot...Idiot idiot idiot iste baska birsey degil :)

Olabilir ;)
Sonu neden mi öyle oldu? Durduk yere kizdan ayrildi, napsaydi kiz senelerce onun büyümesini,olgunlasmasini mi bekliycekti.. Tabii ki gitti evlendi. Onun nesini unutamadi bende bilmiyorum. Was haben die denn zusammen erlebt? Nichts.. Yediler ictiler yattilar. Baska ne yaptilar?

Ayrica adam kizi unutamadiysa neden kizin dükkanin oralarda dolasacagina kizla tekrar birlesebilmek icin ugrasmadi? Is isten gectikten sonra ve yalniz kaldiktan sonra akli basina geldi..

Onun gibi sapik ve doyumsuz erkekler her zaman yalniz kalacak ve kaliyorda. Kaos ve pislige alismislar hayatta dogrudürüst bir kadini elde tutamazlar.

Na ja, her insanin aski yasayis tarzida, anlayis tarzida farklidir. Bu bir ask hikayesi diyorsaniz buyrun sizin ask hikayeniz böyle olsun :)

takanic 11.02.2009 02:36

Bence güzel bir filmdi. Almanya sinemalarinda abidik gubidik filmler yerine bunlari izlemeyi tercih ederim.

24.06.2009 14:44

Filmin tek güzel yani sarkilardi zaten...digerlerini hatirlamak bile istemiyorum :d "Issiz adam"... aklima geldikce gicik oluyorum adama.

cococo 14.07.2009 15:44

issiz adam

ja ben bu filmin o kadar hayrani olmasini anlamiyorum. herkez filmi cok seviyor facebook ta mesela fan sitesi bile var. film bir erkegin cinsel hayatini anlatiyor baska bisey yok film de. ama türk milleti malesef cinsellige o kadar önem veriyormus ya da cok bilgisizlermiski bu kadar ilgi var filme. belki de sadece bu kadar acik bir sekilde filmin gösterilmesi ve bak biz türklerde acik sacik film yapariz anlayisi var. bir duvara karsi iki issiz adam hic farki yok .

14.07.2009 19:18

Bence cok kötü yapilmis, basit bir filimdi.

14.07.2009 20:40

bu filmi anca istanbullular cok begenir, yada filmdeki adam gibi sapikca salakca ne istedigin bilmeden yasayan erkekler :D Kisacasi : Yozlasmis, dejenere olmus zibidiler.

14.07.2009 23:34

Iyi özet yaptin. Solche typen würde ich noch nicht mal mit der kneifzange anfassen.:-)

Was für ein unwichtiger Film. Dafür lohnt es sich gar nicht zu schreiben.

15.07.2009 15:34

ihr seid echt blöd...ehrlich...
wenn der hauptdarsteller ein Arschloch darstellen soll, und das auch macht....das sieht man ja an den reaktionen, ich übrigens fand die Person die er dargestellt hat, auch scheisse, dann heisst das doch ncht das der film scheisse ist...kann ich mich ausdrücken?
Es gibt keinen klassischen Held, der Film schildert doch nur das, was hier jeden Tag zu lesen ist...das Männer scheisse sind und nur ficken wollen. Aber die Darstellung war o.k..es gibt so Typen, es gibt auch den Fall das ex-freundinnen sich mit den Müttern weiterhin verstehen..ich fand den Film im ersten Moment auch net toll, aber je mehr ich drüber nachgedacht hab, fand ich ihn o.k...ist halt kein Hollywood, wo sie das Pärchen am Ende in die Arme nimmt.
Aber das Thema, daß man erst später den Wert des partners erkennt, nachdem man ihm oder ihr eine abfuhr erteilt hat, ist immer aktuell, und spiegelt nur die Realität wieder.

Männer aber auch Frauen, haben in bestimmten lebensphasen nun mal das Bedürfniss sich mehrmals zu verlieben, das Abenteuer zu suchen, weil sie denken den perfekten partner zu finden....und merken erst nach der Trennung....das das was sie suchten schon längst in der Vergangenheit liegt..

15.07.2009 20:16

Die realität? Na ich weiss nicht. Nicht jeder hat so ein komisches leben. Das wäre ja schrecklich. Ich würde mir die Kugel geben.
Der Mann kommt schlecht bei weg. Frau wie immer als Opfer. Das ist auch nicht immer real. Der film ist einfach nur gewöhnlich und langweilig. Man weiss immer was passieren wird.

15.07.2009 20:47

!!!!!!!!!!!!!!! man krigt jede frau rum wen man lange genug probiert ihr seit alle gleich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! der film ist realität!!!!!!!!!!!

16.07.2009 16:40

Zitat:

Zitat von albirt (Beitrag 1978023)
ihr seid echt blöd...ehrlich...
wenn der hauptdarsteller ein Arschloch darstellen soll, und das auch macht....das sieht man ja an den reaktionen, ich übrigens fand die Person die er dargestellt hat, auch scheisse, dann heisst das doch ncht das der film scheisse ist...kann ich mich ausdrücken?
Es gibt keinen klassischen Held, der Film schildert doch nur das, was hier jeden Tag zu lesen ist...das Männer scheisse sind und nur ficken wollen. Aber die Darstellung war o.k..es gibt so Typen, es gibt auch den Fall das ex-freundinnen sich mit den Müttern weiterhin verstehen..ich fand den Film im ersten Moment auch net toll, aber je mehr ich drüber nachgedacht hab, fand ich ihn o.k...ist halt kein Hollywood, wo sie das Pärchen am Ende in die Arme nimmt.
Aber das Thema, daß man erst später den Wert des partners erkennt, nachdem man ihm oder ihr eine abfuhr erteilt hat, ist immer aktuell, und spiegelt nur die Realität wieder.

Männer aber auch Frauen, haben in bestimmten lebensphasen nun mal das Bedürfniss sich mehrmals zu verlieben, das Abenteuer zu suchen, weil sie denken den perfekten partner zu finden....und merken erst nach der Trennung....das das was sie suchten schon längst in der Vergangenheit liegt..

Senin yazdigin kadar normal degildi ama :) Adam sapikti.

kalpsiizz 16.07.2009 21:05

Sapık orda oyuncu olmuyor,yönetmen yazmış oda rolünü oynuyor :) çaktirma ( yaşasın kötülük ) :p

16.07.2009 21:12

Dein satz ergibt keinen sinn.

27.05.2011 17:29

Vaybee ist voll mit issiz adam charakteren. Alle verhaltensgestört.

Und nicht zu vergessen, der Hauptdarsteller von gegen die Wand. Die können sich beide die Hand geben.

01.06.2011 02:41

Ich fand´s sehr schön. Erklärt, wie beziehungsgestört manche "selbstständigen" Großstadtmenschen sind.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 06:04 Uhr.