Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Ekmeleddin İhsanoğlu (http://localhost/forum/showthread.php?t=12218)

manbee 21.06.2014 18:39

Ekmeleddin İhsanoğlu

ulusalci chp ve milliyetci mhp'nin cati adayi hayirli olsun.

insallah cumhurbaskanligi secimleri önceki secimler kadar karisik gecmez.

21.06.2014 20:26

O karisikligi yapanlar belli. Cakal bulanik havayi sever. Insallah sözüm ona büyük ve güclü Türkiye'de 3. dünya ülkelerinde bile artik antika olan "CEYRANLARIN KESILMESI" yasanmaz. Hele hele secim gününde.. Polisler de sandiklarla "HIRSIZ POLIS" oymamaz insallah. Insallah, masallah, insallah, masallah... Allah ile aldatmak!
Insallah'la masallah'in cocuklari olmus. Adini da ke$kem koymuslar!

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2086390)

turkogluturkiye 21.06.2014 20:51

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2086390)

Bir partiyi unuttun pensilvanya hacli siyonizm kalpazan hilal partisi..

Ücmaymunu oynamaya devam ediyorlar.

Milletimiz artik atanmis kuklalara itibar etmiyor.
Aha surda yaziyorum
Bu icli disli kualisyon %39-40 gecmez.yazin bir kenara.

Bunuda acik olarak yazmada bir sakinca görmem
Ben hicbir parti veya adayi desteklemiyorum

21.06.2014 22:24

Eger su kefenleriyle dolasan beyin ölümü mutlak gecerklesmis olma ihtimali yüksek olan Neandertal hortlaklari mezarliklar da yatanlari da secmen kütügüne gecirmezse, AKP rüyasinda görürü +40'i

Zitat:

Zitat von turkogluturkiye (Beitrag 2086400)

Aha surda yaziyorum

manbee 23.06.2014 10:24

Zitat:

pensilvanyanin oy oranini son secimlerde gördük. onlari ciddi bir fark yaratabileceklerine inanmiyorum.

Zitat:

Aha surda yaziyorum

eskisi gibi cahil degil milletimiz. herseyi cok daha net görüyor ve yapmacik oyunlara kanmaz.

türkeye siyasetinde göz ardi edilemeyecek gelismeler yasaniyor. 10 yil önce biri CHP & MHP ihsanoglu gibi birini cumhurbaskani adayi yapacak deseydin kimse inanmazdi.

bence 10 yil sonra CHP ve MHP tüm ilkelerini kaybedip AK Partilesme sürecini tamamlayacak.

manbee 23.06.2014 10:28

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2086406)
Eger su kefenleriyle dolasan beyin ölümü mutlak gecerklesmis olma ihtimali yüksek olan Neandertal hortlaklari mezarliklar da yatanlari da secmen kütügüne gecirmezse, AKP rüyasinda görürü +40'i

niye hakaret etmeden tartisamiyorsun? hadi kendin alismissin ve rahatsiz olmuyorsun ama burada okuyanlari rahatsiz ediyorsun.

seni nasil küfür etmekten vazgecirdiysem, kin ve nefret kusmandanda vazgecirecegim.

manbee 23.06.2014 19:11

42 CHP'li İhsanoğlu'nun adaylığına itiraz etti.

Cumhurbaşkanlığı için "çatı aday" olarak önerilen İhsanoğlu'nun, laik, demokratik Türkiye Cumhuriyetinin temel değerlerine, Atatürk ilke ve devrimlerine duyarlı bir aday olmadığı savunuldu.

23.06.2014 19:23

Bu dünyada ve partiller gibi cesitli düsüncelerin olusturdugu koalisyonlar da herkesi tatmin etmek zaten mümkün degil. Bende Mustafa Sarigül'ü, Muharrem Ince'yi ya da Emine Ülker-Tarhan'i görmek isterdim. Ancak ikinci bakista Ekmeleddin beyin özelliklerini okudukca begenimi kazaniyor. Hem muhafazar hem modern kesimin ortak paydasi. Ve cok dürüst birisi. Haram lokma yememis, harama özenmemis bir müslüman! Evlatlari kimseyi sifirlamamis! Sifirdan alnin teriyle bir seyler var etmisler

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2086534)
42 CHP'li İhsanoğlu'nun adaylığına itiraz etti.

Cumhurbaşkanlığı için "çatı aday" olarak önerilen İhsanoğlu'nun, laik, demokratik Türkiye Cumhuriyetinin temel değerlerine, Atatürk ilke ve devrimlerine duyarlı bir aday olmadığı savunuldu.

manbee 23.06.2014 19:28

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2086540)
Bu dünyada ve partiller gibi cesitli düsüncelerin olusturdugu koalisyonlar da herkesi tatmin etmek zaten mümkün degil. Bende Mustafa Sarigül'ü, Muharrem Ince'yi ya da Emine Ülker-Tarhan'i görmek isterdim. Ancak ikinci bakista Ekmeleddin beyin özelliklerini okudukca begenimi kazaniyor. Hem muhafazar hem modern kesimin ortak paydasi. Ve cok dürüst birisi. Haram lokma yememis, harama özenmemis bir müslüman! Evlatlari kimseyi sifirlamamis! Sifirdan alnin teriyle bir seyler var etmisler

bencede güzel bir aday secmisler. zaten son yillarda chp ve mhp'nin ak partilesmeleri gözüküyordu. ihsanogluyu aday göstermeleri bir adim daha ileri gitmis oluyor.

böyle devam ederse 10 yil sonra hem chp'ye hemde mhp'ye oy verilir.

ama 2014 cumhurbaskanligini kesinlikle ak partinin adayi alacak.

23.06.2014 19:38

Malesef hakli cikabilirsin. Kültür seviyesi düsük olan milletimize AKP'nin gercek yüzünü "yandas basin" malesef aciklamiyor. Bilal'in sifirlamarini, Cengiz'in bu milletin a. k. cagiz gibi sözlerini vs.
Milletimiz AKP'nin gercek yüzünü bilse Israel de Likud partisini secer ama AKP'yi secmez.
Ama cemaat AKP'nin isini bitirecek. Demedi deme!

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2086542)
bencede güzel bir aday secmisler. zaten son yillarda chp ve mhp'nin ak partilesmeleri gözüküyordu. ihsanogluyu aday göstermeleri bir adim daha ileri gitmis oluyor.

böyle devam ederse 10 yil sonra hem chp'ye hemde mhp'ye oy verilir.

ama 2014 cumhurbaskanligini kesinlikle ak partinin adayi alacak.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 16:25 Uhr.