Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Ramazan Bayramı (http://localhost/forum/showthread.php?t=12361)

manbee 28.07.2014 07:41

Ramazan Bayramı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim.

Ramazan Bayramı tüm insanlığa hayırlı olsun, milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.

28.07.2014 08:58

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2089416)
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim.

Ramazan Bayramı tüm insanlığa hayırlı olsun, milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.

Amin. Allah kabul etsin.

Seninde Bayramin mübarek olsun.

manbee 28.07.2014 11:31

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2089426)
Amin. Allah kabul etsin.

Seninde Bayramin mübarek olsun.

İnsanlıktan nasibini alamamış kişilerce katledilip, daha bayramlığını giyemeden bembeyaz kefene sarılan küçücük masum çocuklarımız var.

Dünyada Özgürce bayram kutlayan tek müslüman ülke Türkiye.

Allah hükümetimizi başımızdan eksik etmesin.

uno 28.07.2014 12:05

cocukken iyiydi bayramlarimiz...cok cepli kisa donu secerdik büyüklerimiz bizi bayramlik alamaya götürdügünde, ne kadar cok seker doldurabilsem o kadar cok nemalanacaktik bayramlardan,mantar tabancalari,cit-pitlar...bayramylar güzeldir,sevgi ve dostluk alt yapili..

nice mutlu bayramlara...

28.07.2014 14:10

Ben bana yakisir sekildi kendi notumla herkesin bayramini kutlayim..

Meyveye dönüsür kuruyan dallar
Kaplani giyinmis yesiller allar
Gelir bayram günü callar davullar
Ak ellere kina yakilir birgün..

Tüm Islam ve insanlik aleminin bayramini kutluyorum ve hayirlara vesile olmasini diliyorum

lafebesi 28.07.2014 14:15

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2089430)
cocukken iyiydi bayramlarimiz...cok cepli kisa donu secerdik büyüklerimiz bizi bayramlik alamaya götürdügünde, ne kadar cok seker doldurabilsem o kadar cok nemalanacaktik bayramlardan,mantar tabancalari,cit-pitlar...bayramylar güzeldir,sevgi ve dostluk alt yapili..

nice mutlu bayramlara...

Her bayramda oldugu gibi bu bayramda da cocuklugumun bayramini düsündüm. Evden eve gezer, el öper iyi bayramlar dilerdik. Artik bayram oldugunu bile anlayamiyorum - herkes kendi kosturmacasinda.

Her neyse..

Hepinizin bayrami kutlu olsun. Umarim aileniz ile birlikte güzel bir gün gecirirsiniz. Ben öyle yapacagim en azindan :)

28.07.2014 14:37

Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun ..

Lara_ 28.07.2014 21:42

Bayramınız kutlu olsun, Eid mubarak.

Sevdiklerinizle keyifli bayramlar

Love and peace for the world

Calikusu81 29.07.2014 02:33

Aile ve sevdiklerinizle gecireceginiz nice mutlu bayramlara. Allah ailemizi basimizdan eksik etmesin, büyüklerimize uzun ömürler versin ve hic ayrilmayalim :)

1978salih 29.07.2014 09:05

KALPLERIN KIRILMADIGI ZINNIK INCITILMEDIGI BIR BAYRAM DILEGIYLE, HEPINIZI SEVIYORUM !

SELAM VE SELAMET hepimizin olsun !

salih

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 20:05 Uhr.