Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Hikayeden Hikayeler; (http://localhost/forum/showthread.php?t=13872)

17.09.2016 11:12

Hikayeden Hikayeler;

Bazen burada,bu forumda öyle anlamsız öyle saçma başlıklar atıyorlar ki,insan bu kadar aptalın nasıl olupta yanyana gelip, akordu bozuk müzik aletleri ile bir orkestra oluşturduğunu anlayamıyor.Bazıları ya aptal,yada aptalları oynuyor.Padişah Hacca gitmiş mi,gitmemiş mi?Ya size ne,sizlerin tabiri ile günah veya sevap size mi yazılıyor.Bu kadar boş şeylerle uğraşmanız için para mı veriyorlar size?

17.09.2016 11:32

Ağustos Böceği İle Karınca misali

http://www.dersimiz.com/masal/Agusto...Oku-13158.html

17.09.2016 11:40

...

Zitat:

Zitat von nehir_29 (Beitrag 2119483)

Türk Hükümetine bir önerim var.
Boş işler bakanlığına(Ki bu topyekün hükümet oluyor) nehir_29 adlı arkadaşı getirsinler.

28.09.2016 09:44

Genel olarak Vaybee Üyelerine;

Burada şu veya bu nedenle üye olan insanlara bir tavsiyem var.Gerek aşk ilişkilerinizde,gerekse sosyal ilişkilerinizde,başkalarını sorgulayıp,onları kötümseyeceğinize.Kendinizi sorgulayıp yargılayın.Unutmayın ki her hangi bir ilişkiye yön veren bireylerin,karşılıklı fikirleri ve tavırlarıdır.Başkalarına atıfta bulunanlar,kendi yalanlarında ve yanlışlarında ısrar edip kaybolanlardır....

02.10.2016 22:55

Mağaradan sesler korosu;

Evet,küçük mutluluklar ve yaratıcıları çil yavrusu gibi dağıldılar.Biz seninle yine baş başa kaldık,sevgili pano.Bukalemun misali renklerin cümbüşünü izleyip,tebessümle gülümsedim,üzüldüm insanların basit,kaba,nobran tavrına.Ateşi yeni bulanlara hatırlatmalıydım aslında,tekerleğin binlerce yıl önce bulunduğunu.Baktım ki mağaralarından kafalarını çıkarıp,medenileşme gibi bir dertleri yok.O zaman onları,mağaradan sesler korosu diye çağırırsam alınmazlar?Alınmazsınız değil mi? :)))

18.10.2016 10:39

Hikayeden İnsanlar;

Akşama kadar din islam propagandası yapıp,gerçeklerden kaçmak isteyen ne kadar çok aptal varsa,bu forum a geliyor.

28.10.2016 09:49

Irkçılık;

Irkçılığın bir hastalık olduğunu biliyoruz,bu aşikar.Irkçıların saçmaladığınıda biliyoruz,genel kültürleri saçmalamak üzerine kurulu nihayetinde.Fakat burada yapılan ırkçılık,tıpkı ''üzüm bağcı''özdeyişi gibi.Bunu bir yere not edin bence...Burada yapılan ırkçılığın zamanla neye dönüşeceğini kendiniz göreceksiniz....

28.10.2016 11:13

cok mu korkuyorsun :)

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2119676)
Irkçılığın bir hastalık olduğunu biliyoruz,bu aşikar.Irkçıların saçmaladığınıda biliyoruz,genel kültürleri saçmalamak üzerine kurulu nihayetinde.Fakat burada yapılan ırkçılık,tıpkı ''üzüm bağcı''özdeyişi gibi.Bunu bir yere not edin bence...Burada yapılan ırkçılığın zamanla neye dönüşeceğini kendiniz göreceksiniz....

28.10.2016 11:40

:)))

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2119676)

Size demedim mi ben bu karakterleri tanımazmıyım?Bakın nasılda niyet ortaya çıktı?Türübünlere oyunları devam edecek.Haberiniz olsun istiyorsanız,beni izlemeye devam edin ;)

28.10.2016 14:43

canim sikkin bu ezele

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2119680)
Size demedim mi ben bu karakterleri tanımazmıyım?

"Siz" kim? Cinlerin mi ;)

Zitat:

Bakın nasılda niyet ortaya çıktı?

Su sana görünüpte, bana görünmeyen nedir acaba?
En iyisi söyle yapalim: Elma dersem cik, armut dersem cikma, elmaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zitat:

Türübünlere oyunları devam edecek.Haberiniz olsun istiyorsanız,beni izlemeye devam edin ;)

Ne oynuyorsun yoksa zeybek mi?

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 20:09 Uhr.