Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Computer, Internet & Technik (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=397)
-   -   Zerrin Özer'den küfürbaz alevilere ders (http://localhost/forum/showthread.php?t=12294)

manbee 16.07.2014 20:23

Zerrin Özer'den küfürbaz alevilere ders

Zerrin Özer'den küfürbaz alevilere ders

Sanatçı Zerrin Özer, Erdoğan'ın Vizyon Belgesi toplantısına katıldığı için gelen eleştirilere çok sert cevap verdi.

'Vizyon Belgesi' toplantısına katılması, Alevi kimliği üzerinden tartışma konusu yapılan ve boynunda taşıdığı 'Zülfikâr' kolyesine gösterilen tepkiler üzerine Sanatçı Zerrin Özer, Twitter hesabından sert açıklamalarda bulundu.

"SALAK, HIYAR" DİYE SESLENDİ

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, şunları söyledi: "Zülfikarıma laf yok... Aklınızı alırım küçük beyinli cahiller... Düne kadar Aleviyim demeye korkan cahiller Zülfikarı ilk takan Aleviyim. Sizin salaklığınızdan birleşemiyoruz.. Yoksa kim bizim kadar çoğunluk. Yıllardır, korka korka saklandınız utançmışız gibi. Bana Alevilikten söz etmeyin de karşıma gelin korkaklar!!! Bu arada ettiğiniz ahlaksızca sözlerle benim hiç işim olmaz.Yani kendin yazıyorsun kendin okuyorsun, anladın mı hıyar?"

Basbakan Erdogani alevi acilimi yaptigi icin destekleyen alevi zerrin özer cok dogru konusmus. daha düne kadar aleviyim demeyi korkan alevi kardeslerimiz bugün dik durusuyla bilinen alevi zerrin özere agir hakaretlerde bulunuyorlar.

bu tür mahluklar chp-fanatikligiyle bilinen korkak insanlardir. bize daha fazla laf düsmez sadece dogru konusan zerrin hanimi destekleriz.

17.07.2014 21:48

Zerrin Özer de kimmis be? Herkes diledigini desteklemekte Özgür! Ama Zerrin Özer gibi medyatik maymunu alevilere mal etmek ayni Acun Ilica'yi ve Hülya Avsar'i sünnilere mal etmeye benzer.

Hem konu alevilik degil. Konu, arsizlara, hirsizlara, Islam dinine bakara makara bir ayet salla diyererek pismis kelle gibi siritanlara, bu milletin a. koyacagiz diyen AKP'liere karsi onurlu bir durus sergilemektir..

manbee 18.07.2014 13:14

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2088323)
Zerrin Özer de kimmis be? Herkes diledigini desteklemekte Özgür! Ama Zerrin Özer gibi medyatik maymunu alevilere mal etmek ayni Acun Ilica'yi ve Hülya Avsar'i sünnilere mal etmeye benzer.

Hem konu alevilik degil. Konu, arsizlara, hirsizlara, Islam dinine bakara makara bir ayet salla diyererek pismis kelle gibi siritanlara, bu milletin a. koyacagiz diyen AKP'liere karsi onurlu bir durus sergilemektir..

Zerrin hanima hakaret etmeni siddetle kiniyorum.

türkiyede insanlar aleviyim demekten utandiklari zamanda zerrin hanim acik ve cesur sekilde ben aleviyim diyebiliyordu.

Zerrin Özer'in tek sucu cumhurbaskani adayi Recep Tayyip Erdogan'in Vizyon Belgesi toplantisina katilmak. gercekleri göremeyen korkak ve senin gibi agzi bozuk aleviler Zerrin hanima en agir ve alcak hakaretlerde bulunuyor.

Erdal iste Zerrin hanim senin gibi agzi bozuk alevilere büyük bir ders verdi.

19.07.2014 19:33

Evet Alevyim, kime göre, neye göre o farkli ama Alevilerin en önde gidenleri benim. O kadar ki, ne zaman Kerbala vakasini okudugum da inan bana elime bir kilinc alip, zaman tünelinden gecip, Ali Ekber'in, Imam Cafer'in, Imam Hüseyin'in, Fatma ananin yaninda olup Yezit'e (Allah lanet eylesin) ve ordularina karsi kanimin son damlasina kadar Ehl-i Beyt ile beraber olmak isterdim.
Zerrin Özer'e gelince, Alevilik sacini sariya boymatmak ve bir yanina dövme yaptirmak degil. Alevilik baska bir sey, eger ögrenmek istersen bu konu da seninle ve ilgilenlerle bilgilerimi (ki cok fazla ve cok derin bilgiyes sahibim bu konuda) severek paylasirim..
Alevilik haramdan uzak durmaktir..

Pir Sultan’ım zatlarımız
Gerçektir şöhretlerimiz
Haram yemez itlerimiz
Bu sözümde yalan var mı?”

Basbakan da diyebilir mi haram yemediklerini.. Birak köpeklelere verdikleri yali. Colugu cocugu örnegin?

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2088439)
Zerrin hanima hakaret etmeni siddetle kiniyorum.

türkiyede insanlar aleviyim demekten utandiklari zamanda zerrin hanim acik ve cesur sekilde ben aleviyim diyebiliyordu.

Zerrin Özer'in tek sucu cumhurbaskani adayi Recep Tayyip Erdogan'in Vizyon Belgesi toplantisina katilmak. gercekleri göremeyen korkak ve senin gibi agzi bozuk aleviler Zerrin hanima en agir ve alcak hakaretlerde bulunuyor.

Erdal iste Zerrin hanim senin gibi agzi bozuk alevilere büyük bir ders verdi.

manbee 21.07.2014 10:39

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2088609)
Evet Alevyim, kime göre, neye göre o farkli ama Alevilerin en önde gidenleri benim. O kadar ki, ne zaman Kerbala vakasini okudugum da inan bana elime bir kilinc alip, zaman tünelinden gecip, Ali Ekber'in, Imam Cafer'in, Imam Hüseyin'in, Fatma ananin yaninda olup Yezit'e (Allah lanet eylesin) ve ordularina karsi kanimin son damlasina kadar Ehl-i Beyt ile beraber olmak isterdim.
Zerrin Özer'e gelince, Alevilik sacini sariya boymatmak ve bir yanina dövme yaptirmak degil. Alevilik baska bir sey, eger ögrenmek istersen bu konu da seninle ve ilgilenlerle bilgilerimi (ki cok fazla ve cok derin bilgiyes sahibim bu konuda) severek paylasirim..
Alevilik haramdan uzak durmaktir..

Pir Sultan’ım zatlarımız
Gerçektir şöhretlerimiz
Haram yemez itlerimiz
Bu sözümde yalan var mı?”

Basbakan da diyebilir mi haram yemediklerini.. Birak köpeklelere verdikleri yali. Colugu cocugu örnegin?

erdal sen alevilerin önde gideniyip demekle alevilere en büyük zarari vermis olursun.

bu kadar hakaret ve küfürbazlik alevilikse Zerrin hanim gibi alevileri tercih ederim.

demekki senin alevilik anlayisin toplumun genel ahlak ve terbiye anlayisindan cok uzak.

arkadaslar ben alevileri bu erdal denen sahisla bir tutmuyorum. sizde alevi deyince buradaki trolluk yapan alevileri örnek almayin.

21.07.2014 16:47

Wenn du das wahre Gesicht eines Menschen sehen möchtest, dann gebe ihm eine Maske. (Oskar Wilde)

Schade, dass ich dich als Azzi Toni demaskiert habe. Ich vermisse den alten Azzi Toni :D
Für den wären meine vermeintlichen Beschimpfungen blumige poetische Phrasen :D
Senin kimi tercih ettigin ya da etmedigin kadar önemsiz bir sey yok dünyada.

Alevilik normalelinde dogmalardan uzak ilimi ve bilimi rehber edenmis bir bir yoldur..
Öyle fazla abartilacak bir sey degil.
Isin gercegine kalirsa sünnilikte öyle olmasi lazim... Neyse konuyu dagitmayim..
Sonst kann ich dir damit noch vorm Kopf "stossen" :D

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2088710)
erdal sen alevilerin önde gideniyip demekle alevilere en büyük zarari vermis olursun.

bu kadar hakaret ve küfürbazlik alevilikse Zerrin hanim gibi alevileri tercih ederim.

demekki senin alevilik anlayisin toplumun genel ahlak ve terbiye anlayisindan cok uzak.

arkadaslar ben alevileri bu erdal denen sahisla bir tutmuyorum. sizde alevi deyince buradaki trolluk yapan alevileri örnek almayin.

manbee 21.07.2014 19:21

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2088729)
Wenn du das wahre Gesicht eines Menschen sehen möchtest, dann gebe ihm eine Maske. (Oskar Wilde)

Schade, dass ich dich als Azzi Toni demaskiert habe. Ich vermisse den alten Azzi Toni :D
Für den wären meine vermeintlichen Beschimpfungen blumige poetische Phrasen :D
Senin kimi tercih ettigin ya da etmedigin kadar önemsiz bir sey yok dünyada.

Alevilik normalelinde dogmalardan uzak ilimi ve bilimi rehber edenmis bir bir yoldur..
Öyle fazla abartilacak bir sey degil.
Isin gercegine kalirsa sünnilikte öyle olmasi lazim... Neyse konuyu dagitmayim..
Sonst kann ich dir damit noch vorm Kopf "stossen" :D

üzülme erdal ben senin sahsina birsey demiyorum. senin yapin bu, kabugundan cikamiyorsun. sana defalarca hakaret etme diyenler oldu forumda. ama bu pis agzindan vazgecemiyorsun.

bak sen böyle hakaretler ederken veya zerrin hanima maymun derken alevi kimliginin arkasina saklanma. hele hele ben alevilerin önde geleniyim deme.

alevileri bilmeyen arkadaslar her aleviyi senin gibi seviyesiz, küfürbaz ve kadinlara saldiran ve hakaret eden olarak taniyacak.

bu tür seviyesizliklerini yaparken erdal olarak yap ama hicbir seyin arkasinda saklanma, yoksa hem kendine hem korkup saklandigina zarar verirsin.

21.07.2014 19:24

Üzülmüyorum ki, bilhasa hergün Cenab-i Hakk'a (C.C.) tesekkür ediyorum..
Suya da sabuna da dokunuyorum ama ne kirleniyorum, ne de kibirleniyorum. Bunu anlamaya senin algilayis gücün yetmez...
Yoksa zaten AKP'li olmazdin!

Zitat:

Zitat von manbee (Beitrag 2088748)
üzülme erdal ben senin sahsina birsey demiyorum. senin yapin bu, kabugundan cikamiyorsun. sana defalarca hakaret etme diyenler oldu forumda. ama bu pis agzindan vazgecemiyorsun.

bak sen böyle hakaretler ederken veya zerrin hanima maymun derken alevi kimliginin arkasina saklanma. hele hele ben alevilerin önde geleniyim deme.

alevileri bilmeyen arkadaslar her aleviyi senin gibi seviyesiz, küfürbaz ve kadinlara saldiran ve hakaret eden olarak taniyacak.

bu tür seviyesizliklerini yaparken erdal olarak yap ama hicbir seyin arkasinda saklanma, yoksa hem kendine hem korkup saklandigina zarar verirsin.

manbee 23.07.2014 19:46

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2088750)
Üzülmüyorum ki, bilhasa hergün Cenab-i Hakk'a (C.C.) tesekkür ediyorum..
Suya da sabuna da dokunuyorum ama ne kirleniyorum, ne de kibirleniyorum. Bunu anlamaya senin algilayis gücün yetmez...
Yoksa zaten AKP'li olmazdin!

bir daha Zerrin hanima veya baska kadinlara hakaret ettigini görmiyeyim.

sayet görürsem dansöz gibi kivirtip bu hale sokarim.

manbee 24.07.2014 10:39

Zerrin Özer, Başbakan Erdoğan'ın "Vizyon Belgesi"ni açıkladığı toplantıya katıldığı için kendisine Twitter ve Facebook üzerinden hakaret eden 50 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:52 Uhr.