Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Sport gegen Rassismus (http://localhost/forum/showthread.php?t=9994)

07.05.2013 11:44

Sport gegen Rassismus

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2043681)
Mesut Özil bir Kürt oldugu icin Türk Milli takimini tercih etmemistir.
Bizde seni bagrimiza basip bizden birisi sanmistik Mesut! Ama iyi ki Türk Milli Takimina gelmemissin.
Arkadaslar yanlis anlamayim ama ben bu ikileme karsiyim. Isine geldiginde Türk isine geldiginde Kürt olunmaz. Türklük elbette bir irkin adidir ama yüce Atatürk ne demisti? NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE! Artik bu bölücülük virüsü iyice kol gezmis, taaa Karadeniz'in Zonguldak sehirine kadar ulasmis....

Mesut sana da bir sözüm var! YAZIKLAR OLSUN! Ach so stimmt ja, als Kurde verabscheust du es ja türkisch zu reden. Du bist bist nichts wert Mesut! Und höre auf vor den Kameras so medienwirksam Bittgebete zu verrichten! Trag deine R'Kelly Ohringe und hip hoppe weiter auf dem Fussballfeld. Die Gebrüder Altintop aus Malataya-Akcadag überragen Dich sowieso um einiges und erst recht im sportlichem Bereich!

bizler irklara bakmadan her insanimizla gurur duyariz.

bu tür serefsizlik yapanlara müsade edemem.

07.05.2013 17:24

Zitat:

Zitat von Toni_is_back (Beitrag 2063453)
bizler irklara bakmadan her insanimizla gurur duyariz.

bu tür serefsizlik yapanlara müsade edemem.

Biz de de din, dil, irk, mezhep gözetmeden her insani basarisina göre degerlendiririz.. Bizde yandascilik yoktur vatandaslik anlayisi vardir..
Sirf Nurculara ve Fettulah Gülen'cileri degil, tüm müslümanlari, tüm mezehpleri, hatta bütün insanlara ayni gözle bakariz Hz. Ali efendimizin de buyurdugu gibi.. Insanlarin hepsi kardestir, ya dini itibari ile, ya da insanlik itibari ile....

Ayrimcilik yapan, ayrin, ayristiran, kendinde cuvaldizi görmeden baskalarindaki igneyi gören insan müsveddelerinin Allah belasini versin. Din tüccarligi yapan, Allah ile aldatan, yesil sermayeyi iman degilde dollar sananlardan Allah bizi korusun ve serefsizlerin belasini versin...

Toni_is_back 08.05.2013 16:13

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063472)
Biz de de din, dil, irk, mezhep gözetmeden her insani basarisina göre degerlendiririz.. Bizde yandascilik yoktur vatandaslik anlayisi vardir..
Sirf Nurculara ve Fettulah Gülen'cileri degil, tüm müslümanlari, tüm mezehpleri, hatta bütün insanlara ayni gözle bakariz Hz. Ali efendimizin de buyurdugu gibi.. Insanlarin hepsi kardestir, ya dini itibari ile, ya da insanlik itibari ile....

Ayrimcilik yapan, ayrin, ayristiran, kendinde cuvaldizi görmeden baskalarindaki igneyi gören insan müsveddelerinin Allah belasini versin. Din tüccarligi yapan, Allah ile aldatan, yesil sermayeyi iman degilde dollar sananlardan Allah bizi korusun ve serefsizlerin belasini versin...

onun icin carpik kemalist zihniyet camileri ahira cevirdiginde, kiliselerdeki ayinleri yasakladiginde, ezanin dilini kanunlastirdiginde ve basörtülülerin okuma hakkini gasp ettiginde bunlari savunuyordun.

simdi ama u-dönüsü yapip dansöz gibi kiviriyorsun.

daha önceleri kürtlere küfür ediyordun, bende sana bu tükürdüklerini yalayacaksin demistim.
ve yaladigina herkes sahit oldu.

erkek olmak söylediklerin arkasinda durmaktir, ama bundan cok uzaksin.

08.05.2013 16:20

Zitat:

Zitat von Toni_is_back (Beitrag 2063617)
onun icin carpik kemalist zihniyet camileri ahira cevirdiginde, kiliselerdeki ayinleri yasakladiginde, ezanin dilini kanunlastirdiginde ve basörtülülerin okuma hakkini gasp ettiginde bunlari savunuyordun.

simdi ama u-dönüsü yapip dansöz gibi kiviriyorsun.

daha önceleri kürtlere küfür ediyordun, bende sana bu tükürdüklerini yalayacaksin demistim.
ve yaladigina herkes sahit oldu.

erkek olmak söylediklerin arkasinda durmaktir, ama bundan cok uzaksin.

Camileri hic bir CHP'li ahira cevirmedi bu AKP ve tayfasinin yalan yanlis propgangasi. Ama AKP döneminde satilan camilerin haddi hesab yok, bunun bir tanesini CHP yapsaydi, malum tayfan din elden gidiyor dice cigirtganllik yapardi..

Mülltoni, bak burda en azilli AKP'li bile seninle benim aramda seni degil beni tercih eder? Bu "biz" kelimesini neyin nesi? Beynindeki sesleri "adamdan" saymiyorsun degil mi? :D

Toni_is_back 08.05.2013 16:37

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063620)
Camileri hic bir CHP'li ahira cevirmedi bu AKP ve tayfasinin yalan yanlis propgangasi. Ama AKP döneminde satilan camilerin haddi hesab yok, bunun bir tanesini CHP yapsaydi, malum tayfan din elden gidiyor dice cigirtganllik yapardi..

Mülltoni, bak burda en azilli AKP'li bile seninle benim aramda seni degil beni tercih eder? Bu "biz" kelimesini neyin nesi? Beynindeki sesleri "adamdan" saymiyorsun degil mi? :D

yalan söylemek serefsizliktir.

simdi ben cumhuriyet (CHP yandasi olan medya) gazetesinden mansetler sunayim.

ben sadece camilerin ahir olmasina degil, kiliselerde ayinlerin yasaklanmasinida kinayan biriyim.

dedigim gibi dün bunlari savunurken bugün dansöz gibi kivirmayi birakmazsan adam olmayi basaramazsin.

lastosch yas olmus 40 kendini erkek bekledikce koc olur masallariyla avutmayi birak ve benim ögütlerimi dinle.

yalani birak adam ol.

08.05.2013 16:40

Zitat:

Zitat von Toni_is_back (Beitrag 2063625)
yalan söylemek serefsizliktir.

simdi ben cumhuriyet (CHP yandasi olan medya) gazetesinden mansetler sunayim.

ben sadece camilerin ahir olmasina degil, kiliselerde ayinlerin yasaklanmasinida kinayan biriyim.

dedigim gibi dün bunlari savunurken bugün dansöz gibi kivirmayi birakmazsan adam olmayi basaramazsin.

lastosch yas olmus 40 kendini erkek bekledikce koc olur masallariyla avutmayi birak ve benim ögütlerimi dinle.

yalani birak adam ol.

Yas kirk degil ama sevgili sayisinin haddi hesabi yok! Senin cinsel ihtiyacimi kerhanelerde gideren birisi degilim.. Dedigim gibi gel yarisalim, sana on bin fark atmazsam, galib yine sen gelmis olursun!
Zaten AKP'li Inzuchtlari görünce bes tane cocuk yapacagim! Türkiye'de güzel insanlarin ve güzelligin nesli tükenmesin diye. :D

Mustafa Kemal camiyi ahir yapti öyle mi?

Toni_is_back 08.05.2013 16:47

adamlarin yalanlarini yüzüne carpinca konuyu ne tarafa cekeceklerini sasiriyorlar.

cahil, egitimsiz ve meslek sahibi bile olamayan zavallilarin bu davranislarina karsi hosgörüslü olmaya calisiyorum.

ps. benden nasihat: yalan söyleme, bu tür dansöz gibi kivirmaya muhtac kalmazsin ;)

08.05.2013 16:52

Zitat:

Zitat von Toni_is_back (Beitrag 2063630)
adamlarin yalanlarini yüzüne carpinca konuyu ne tarafa cekeceklerini sasiriyorlar.

cahil, egitimsiz ve meslek sahibi bile olamayan zavallilarin bu davranislarina karsi hosgörüslü olmaya calisiyorum.

ps. benden nasihat: yalan söyleme, bu tür dansöz gibi kivirmaya muhtac kalmazsin ;)

Bosuna dememisler sonradan görme, gavurdan dönme diye! VWL ile BWL'i ben okumaktan saymam! Benim meslegim de var, cok güzel de para kazaniyorum! Rakamini sana söylemistim degil mi? Allah'a cok sükür, yakisiklilik bende, boy pos bende, kas göz bende, para pul bende.. Daha neler neler bende, zavalli da kimmis? Kendimle barisik oldugum icin sana karsi da hos görülüyüm, bu Theo Waigl kaslarinin altindaki kurba gözlerin kör mü oldu? :D

Toni_is_back 08.05.2013 16:59

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063632)
Bosuna dememisler sonradan görme, gavurdan dönme diye! VWL ile BWL'i ben okumaktan saymam! Benim meslegim de var, cok güzel de para kazaniyorum! Rakamini sana söylemistim degil mi? Allah'a cok sükür, yakisiklilik bende, boy pos bende, kas göz bende, para pul bende.. Daha neler neler bende, zavalli da kimmis? Kendimle barisik oldugum icin sana karsi da hos görülüyüm, bu Theo Waigl kaslarinin altindaki kurba gözlerin kör mü oldu? :D

konuya dönmemek ve yalanlarinla yüzlesmemek icin elinden geleni yapiyorsun ama cabalarin bos.

ben vwl veya bwl okumadigim halde bunlari okumaktan sayarim. sen okuyamadigin icin okuyan arkadaslarin emegini yok saymaya calisman karakterini gösterir.

lastosch yine yalan söylüyorsun. meslegin olmadigi halde meslek sahibiyim diyorsun.

08.05.2013 17:09

Zitat:

Zitat von Toni_is_back (Beitrag 2063633)
konuya dönmemek ve yalanlarinla yüzlesmemek icin elinden geleni yapiyorsun ama cabalarin bos.

ben vwl veya bwl okumadigim halde bunlari okumaktan sayarim. sen okuyamadigin icin okuyan arkadaslarin emegini yok saymaya calisman karakterini gösterir.

lastosch yine yalan söylüyorsun. meslegin olmadigi halde meslek sahibiyim diyorsun.

Bal bal demeyle bal olmaz Mülltoni! Senin beni cagirmani beklemiyorum. AKP'lilerde o yürek yoktur. Gel yanima diyorum, herseyi kendi gözlerinle gör, ama gelmiyorsun, kaciyorsun.. Yalancinin mumu yatsida sönermis! Kimin yalanci oldugunu zaten burda herkes biliyor. Bana attigin iftiralari, bir Nurcu olarak, sadi-kürdüngü bilmem ne ediyim, proganda enstrümani olarak görüyorsun. Ve hepsi yalan. Burda aile kizlarina da iftira atiyorsun. Bir de dinden imandan bahsediyorsun. Eger dinin buysa, senin dinini burdan Mekke'ye kadar, ordan d Arafat dagina kadar bilmem ne ediyim...Yalanci serefsiz sahtekar

Toni_is_back 08.05.2013 17:19

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063635)
Bal bal demeyle bal olmaz Mülltoni! Senin beni cagirmani beklemiyorum. AKP'lilerde o yürek yoktur. Gel yanima diyorum, herseyi kendi gözlerinle gör, ama gelmiyorsun, kaciyorsun.. Yalancinin mumu yatsida sönermis! Kimin yalanci oldugunu zaten burda herkes biliyor. Bana attigin iftiralari, bir Nurcu olarak, sadi-kürdüngü bilmem ne ediyim, proganda enstrümani olarak görüyorsun. Ve hepsi yalan. Burda aile kizlarina da iftira atiyorsun. Bir de dinden imandan bahsediyorsun. Eger dinin buysa, senin dinini burdan Mekke'ye kadar, ordan d Arafat dagina kadar bilmem ne ediyim...Yalanci serefsiz sahtekar

seni desifre etmem seni rahatsitz ettiginin farkindayim.

burada gercekleri söylemekten kenidimi alamiyorum. ben bayan erkek ayirmadigim icin bayanlarinda yalanini desifre ederim.

chp camileri ahira cevirmedi dedin ama yalan söyledigini desifre ettikten sonra kivirdin.

sonra üniversite okuyan arkadaslarin emeklerini yok sayip meslegim var dedin bununda yalan oldugunu desifre ettim.

simdi nurculuga atliyorsun. daha nerelere atlamayi düsünüyorsun?

dansözlerin masadan masaya gittigi gibi sen kivira kivira konu atliyorsun lastoschum ;)

08.05.2013 17:23

Zitat:

Zitat von Toni_is_back (Beitrag 2063639)
seni desifre etmem seni rahatsitz ettiginin farkindayim.

burada gercekleri söylemekten kenidimi alamiyorum. ben bayan erkek ayirmadigim icin bayanlarinda yalanini desifre ederim.

chp camileri ahira cevirmedi dedin ama yalan söyledigini desifre ettikten sonra kivirdin.

sonra üniversite okuyan arkadaslarin emeklerini yok sayip meslegim var dedin bununda yalan oldugunu desifre ettim.

simdi nurculuga atliyorsun. daha nerelere atlamayi düsünüyorsun?

dansözlerin masadan masaya gittigi gibi sen kivira kivira konu atliyorsun lastoschum ;)

Yaw sen ne diyorsun? Gel beni dünya gözüyle gör, kim oldugumu ne oldugumu gel gör diyorum. Gelmiyorsun. Sana bak söz veriyorum, kilina zarar gelmeyecek, gel gör! Ama gelmiyorsun, ancak yalan yanlis iftiralari ortaya atiyorsun! Kimin ne oldugunu okuyanlarin taktirine birakiyorum!

09.05.2013 15:48

Zitat:

Zitat von Toniiiiiiiiiii (Beitrag 2063749)
lastosch ben bir kere ankaraya geldim ama sen kactin.

bunu itiraf ettin ve bir daha geldiginde görüselim dedin.

bir daha yolum düserse hem görüsürüz hemde seni melih abiyle tanistiririm. orada bana attigin iftiralari ve ona attigin iftiralari ispat etme sansin ve serefini kurtarma sansin dogar.

bakalim ne kadar erkeksin ;)

burada yalanlarini örtmek icin bulusalim demekten baska birsey tekrarlayamiyorsun ama bir kerede geldigimde kivirip kactigini söylemiyorsun.

2 hafta sonra ankara'da olma ihtimalim cok yüksek bana mail ile adresini ve telefonunu gönder. geldigimde sana ugrarim.

Senden kacmadim ben Mülltoni, sen bana kesin tarih vermedin.
Sen Ankara'ya gel de, erkeklik neymis, onur neymis, dürüstlük neymis görürsün. Ben dogrulari gerekirse cekinmeden babamin yüzüne karsi konusan adamin. Allah'tan baska kimseden korkmam. Riskimi veren Hü'dadir kula minnet eylemem misali. Yaradilani da Yaratan'dan ötürü severim. Sen'de olsan bir yerde senin de insan oldugunu unutmam! Melih Gökcek'te kim oluyormus? O da Allah'in bir kulu ve hatta günahkar bir kulu degil mi? Terzilikten bu günlere geldi, önüne kim ciktiysa kesip bicti.. Basbakan Erdogan onun papucunu dama atmak istiyor ama o da bende senin pisliklerini ortaya cikaririm diye tehdit ettiginden, I.Melih'e dis geciremiyor..

Sen önce bi gelde seni beni aslanlar gibi karsilayim! Kesin gelecegin vakti bana bildir, gerisini sonra ayarlariz!

12.05.2013 09:06

aha...

daha yeni okuyorum :-)))

beyler, lütfen plak degistirin. ..."bozuk plak gibisinizzzzz" ;Pp

http://www.youtube.com/watch?v=ZgmNUZdEMGg

12.05.2013 20:37

Zitat:

Zitat von deniz1008 (Beitrag 2063941)
12.08.2013, 07:06

seninde reklama ihtiyacin var mi? varsa,gel usulca sokul yanima,senide artist ilan edeyim. ;p

13.05.2013 22:47

Ankara'ya ayak bas gerisini ayarlariz!

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2063987)
sen kacmadim diyorsun ama sesin solugun kesildi ve piyasadan cekilmeni ben kacmak derim.

bak o kadar ugrastirma bana adresini ve telefonunu yolla ben geldigimde sana ulasirim.
korkma seni kulagindan cekmiyecegim, ben seni yola getirecegim.

Sen karsindakini cocuk mu saniyorsun? Adam gibi gel ankara'ya sonrasini görüsürüz. Fol yokken yumurta yokken versem ne olacak.. Email adresim iste vaybee'de. Yazarsin geldigini ben görürüm ve gerekirse hatta seni sirket söförümüzle diledigin yerden aldirip ofsime gelirsin.. Ikinci adimi birinci adimdan önce atma..
Sonra seninle de biraz Pirsch yapmaya gideriz..

Seni görmeyi o kadar merak ediyorum ki :D Dafür würde ich sogar einen halben Tag meiner privaten Zeit opfern :D

14.05.2013 15:46

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064103)
Sen karsindakini cocuk mu saniyorsun? Adam gibi gel ankara'ya sonrasini görüsürüz. Fol yokken yumurta yokken versem ne olacak.. Email adresim iste vaybee'de. Yazarsin geldigini ben görürüm ve gerekirse hatta seni sirket söförümüzle diledigin yerden aldirip ofsime gelirsin.. Ikinci adimi birinci adimdan önce atma..
Sonra seninle de biraz Pirsch yapmaya gideriz..

Seni görmeyi o kadar merak ediyorum ki :D Dafür würde ich sogar einen halben Tag meiner privaten Zeit opfern :D

das erzählst du immer wieder, auch letztes mal wolltest du mich einladen aber hast dann einen rückzieher gemacht.

entweder lässt du die ständigen komm vorbei geschichten oder du gibst mir deine adresse und ich komm vorbei.

sowas wie dich nennt man "sogan erkegi". erst gross rumtönen aber später den schwanz einziehen.

14.05.2013 18:28

Zitat:

Zitat von Tintenkiller (Beitrag 2064173)
das erzählst du immer wieder, auch letztes mal wolltest du mich einladen aber hast dann einen rückzieher gemacht.

entweder lässt du die ständigen komm vorbei geschichten oder du gibst mir deine adresse und ich komm vorbei.

sowas wie dich nennt man "sogan erkegi". erst gross rumtönen aber später den schwanz einziehen.

Keske gelecek olsanda seninle biraz eglensem. Ama olmayacak duaya amin demem. Geldigin yok ki hani. Yoksa panoraya gelderdim.benim is ofisimde o mahallede. Eger bir is seyahatine cikmamis olursam.. ama su siraler henüz burdayim..

Ne zaman geliyorsun

15.05.2013 12:55

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064183)
Keske gelecek olsanda seninle biraz eglensem. Ama olmayacak duaya amin demem. Geldigin yok ki hani. Yoksa panoraya gelderdim.benim is ofisimde o mahallede. Eger bir is seyahatine cikmamis olursam.. ama su siraler henüz burdayim..

Ne zaman geliyorsun

erst gross rumtönen und dann den schwanz einziehen.

du bist doch derjenige der sich unbedingt treffen will.
das zeig uns wieder dass du einfach nur wieder die hosen voll hast.

ps. du brauchst wirklich keine angst haben. ich werde dir kein haar krümmen solange du dich anständig benimmst.

15.05.2013 16:37

Zitat:

Zitat von Halloooo (Beitrag 2064226)
erst gross rumtönen und dann den schwanz einziehen.

du bist doch derjenige der sich unbedingt treffen will.
das zeig uns wieder dass du einfach nur wieder die hosen voll hast.

ps. du brauchst wirklich keine angst haben. ich werde dir kein haar krümmen solange du dich anständig benimmst.

Burda bi kacan var o da sensin! Ankara'nin delikanlilarin bir sözü var. Söz vermek göt vermeye benzemez derler... O hesaba göre sen coktan ipnelerin önde gideni olurdun..

ne zaman geleceksen gel de seni bi görüyüm bari :D Aurum hatte zwar keinen Spass bei deinem Anblick, so wie ich das hier gelesen habe, doch den werde ich garantiert haben..

Panoraya'a gel orda seni bekliyorum. Benim ofisimde Panora'nin karsisinda..

15.05.2013 18:32

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064238)
Burda bi kacan var o da sensin! Ankara'nin delikanlilarin bir sözü var. Söz vermek göt vermeye benzemez derler... O hesaba göre sen coktan ipnelerin önde gideni olurdun..

ne zaman geleceksen gel de seni bi görüyüm bari :D Aurum hatte zwar keinen Spass bei deinem Anblick, so wie ich das hier gelesen habe, doch den werde ich garantiert haben..

Panoraya'a gel orda seni bekliyorum. Benim ofisimde Panora'nin karsisinda..

korkma lastosch adres ver.

dedigim gibi kilina dokunmam ama terbiyesizlik yaparsan biraz kulagini cekerim ;)

15.05.2013 18:38

Zitat:

Zitat von feierabend (Beitrag 2064248)
korkma lastosch adres ver.

dedigim gibi kilina dokunmam ama terbiyesizlik yaparsan biraz kulagini cekerim ;)

Turan Güneş Bulvarı, No: 182, Panora Avm, Pk: 06450 Oran, Çankaya, , Türkiye - Ankara

Ey ne zaman geliyorsun? Ben isi gücü olan insanim, bir gün önceden söylede sana vakit ayiriyim..
Ben sana dediklerimi bana söylemekle eline bir sey gecmez.. Senin kilina dokunmayacagimi sana ben söylemistim...
Ne zaman geliyorsun? Ama bak beni bosuna bekletme.

15.05.2013 18:44

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064252)
Turan Güneş Bulvarı, No: 182, Panora Avm, Pk: 06450 Oran, Çankaya, , Türkiye - Ankara

Ey ne zaman geliyorsun? Ben isi gücü olan insanim, bir gün önceden söylede sana vakit ayiriyim..
Ben sana dediklerimi bana söylemekle eline bir sey gecmez.. Senin kilina dokunmayacagimi sana ben söylemistim...
Ne zaman geliyorsun? Ama bak beni bosuna bekletme.

önümüzdeki haftalarda gelecegim. tel verde geldigimde ariyabileyim.

bak yanlis adres veren orospucocugu olsun.

15.05.2013 18:45

Zitat:

Zitat von feierabend (Beitrag 2064258)
önümüzdeki haftalarda gelecegim. tel verde geldigimde ariyabileyim.

bak yanlis adres veren orospucocugu olsun.

Anlis adres verende de gelmeyende orospu cocugu olsun, tamam mi?

15.05.2013 18:47

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064260)
Anlis adres verende de gelmeyende orospu cocugu olsun, tamam mi?

tamam geldigimde o adrese gelip insaat sirketi bakacagim.

ama orada bulamazsam seni burada orospucocugu ilan edecegim.

15.05.2013 18:58

Zitat:

Zitat von feierabend (Beitrag 2064262)
tamam geldigimde o adrese gelip insaat sirketi bakacagim.

ama orada bulamazsam seni burada orospucocugu ilan edecegim.

Ankara'ya ve oraya gelmeden önce de bana haber vereceksin. Bende seni kapida karsilayacagim.. Ama kendin gel, dokunulmazlik sözüm sana. Eger kücük cobut boylu, kel kafali kurba gözlü birisini görmezsem, ona o sözü vermem. Senin yalanina uydu diye ona etek giydirip basina tasma baglarim ve köpek gibi ortalitakta sürüklerim haaa... :D
Duydun mu lan Mülltoni beni.. Kendi haysiyetin yoksa anani orospu yapa yapa hacanalara cevirme emi?

18.05.2013 17:22

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064270)
Ankara'ya ve oraya gelmeden önce de bana haber vereceksin. Bende seni kapida karsilayacagim.. Ama kendin gel, dokunulmazlik sözüm sana. Eger kücük cobut boylu, kel kafali kurba gözlü birisini görmezsem, ona o sözü vermem. Senin yalanina uydu diye ona etek giydirip basina tasma baglarim ve köpek gibi ortalitakta sürüklerim haaa... :D
Duydun mu lan Mülltoni beni.. Kendi haysiyetin yoksa anani orospu yapa yapa hacanalara cevirme emi?

sen anan icin reklam yapip birde baskalarina orospucocugu deme cüretini nereden buluyorsun?

18.05.2013 17:32

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064439)
sen anan icin reklam yapip birde baskalarina orospucocugu deme cüretini nereden buluyorsun?

Anlasilan sen yanima gelmeyecegin yoksa böyle küfürlü konusmazdin.
Ben sana orospu cocugu bile demiyorum. Onun bile bir haysiyeti var. Sen orospu cocugu bile olamazsin, sen daha adi bir seysin.. Demek böyle, amina kodugumun pici, senin IP adresini ben burdan bulurum. burda beni seven bir cok insan var. Bulduktan sonra da senin de süaleini de minareinin üstüne otutururum tamami mi? Dua et daha Türkiye'deyim Almanya'ya geldigimden sana etek giydirip diledigin yerde seni orospu kari gibi oturtacagim, kelini siktigimin Inzestzuchtu.. Süleymaniye'nin 6 minaresini mi ne varmis oraya da ortuturum ya seni, ama Istanbul'a yolum düsmüyor. Düsseldorf'ta seni minarenin üstüne ortuta ortuta, careyi kiliseye kacip dinini degistirmede bulacaksin...

18.05.2013 17:35

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064445)
Anlasilan sen yanima gelmeyecegin yoksa böyle küfürlü konusmazdin.
Ben sana orospu cocugu bile demiyorum. Onun bile bir haysiyeti var. Sen orospu cocugu bile olamazsin, sen daha adi bir seysin.. Demek böyle, amina kodugumun pici, senin IP adresini ben burdan bulurum. burda beni seven bir cok insan var. Bulduktan sonra da senin de süaleini de minareinin üstüne otutururum tamami mi? Dua et daha Türkiye'deyim Almanya'ya geldigimden sana etek giydirip diledigin yerde seni orospu kari gibi oturtacagim, kelini siktigimin Inzestzuchtu.. Süleymaniye'nin 6 minaresini mi ne varmis oraya da ortuturum ya seni, ama Istanbul'a yolum düsmüyor. Düsseldorf'ta seni minarenin üstüne ortuta ortuta, careyi kiliseye kacip dinini degistirmede bulacaksin...

kendini cok güzel tarif ediyorsun.

ama ben annene talipte degilim, babanada ilgi duymuyorum.

sen aileni anlatmayi birakta kendi beceriksizliklerini anlat. biraz gülelim ;)

18.05.2013 17:36

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064448)
kendini cok güzel tarif ediyorsun.

ama ben annene talipte degilim, babanada ilgi duymuyorum.

sen aileni anlatmayi birakta kendi beceriksizliklerini anlat. biraz gülelim ;)

Senin karini sikmeyecegim, zaten beni görse hemen sulanir.. cünkü hamile kalirsa güzel cocugun olur. Bu iyiligi sana yapmam. Ama seni Düsseldorf'taki ipnelere siktirecegim.. Sonra da anani da babani da seni de minarenin üstüne oturtacagim. Cünkü senin gibi bir pici karnindan cikardi diye..

18.05.2013 17:41

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064449)
Senin karini sikmeyecegim, zaten beni görse hemen sulanir.. cünkü hamile kalirsa güzel cocugun olur. Bu iyiligi sana yapmam. Ama seni Düsseldorf'taki ipnelere siktirecegim.. Sonra da anini da babani da seni minarenin üstüne oturtacagim. Cünkü senin gibi bir pici karnindan cikardi diye..

lastosch basindan gecenleri burada anlatma bizi üzüyorsun.

senin elin armut mu topluyordu ananla babanla bunlari yapanlara seyretmeyi yakistiramadim.

lass mal deine familiengeschichten aussen vor, auch wenns traurig ist interessiert es hier keinen.

18.05.2013 18:15

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064453)
lastosch basindan gecenleri burada anlatma bizi üzüyorsun.

senin elin armut mu topluyordu ananla babanla bunlari yapanlara seyretmeyi yakistiramadim.

lass mal deine familiengeschichten aussen vor, auch wenns traurig ist interessiert es hier keinen.

soviel zu deinem möchtegern akademischen Grad. Des Lesen uns schreibens scheinst du wirklich nicht mächtig zu sein, du kleiner Wichser von einem Glatzkopf :)

SEN ONU BUNU BIRAK, GELIYON MU GELMIYON MU LAN IPNE? GELMIYORSAN KES SESINI, OTUR OTURDUGUN YERE VE ANAN OROSPU KARI GIBI CAK CAK ÖTME!!!

18.05.2013 18:20

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064471)
soviel zu deinem möchtegern akademischen Grad. Des Lesen uns schreibens scheinst du wirklich nicht mächtig zu sein, du kleiner Wichser von einem Glatzkopf :)

SEN ONU BUNU BIRAK, GELIYON MU GELMIYON MU LAN IPNE? GELMIYORSAN KES SESINI, OTUR OTURDUGUN YERE VE ANAN OROSPU KARI GIBI CAK CAK ÖTME!!!

bak hala aileni burada tarif ederek reklam yapiyorsun.

benim ailene ilgim yok!!!!

elli kere gelecegim diyorum. cok sabirsizsin. geldigimde göreceksin biraz daha sabirli ol.

10.06.2013 12:27

arkadaslar ankara ziyaretimde size cok ilginc bir sey anlatayim.

bana adres verip gel diyen bir kisiyi ziyarete gittim. ankarananin en uc kösesindeki adrese vardigimda bir alis veris merkezinde buldum kendimi.
gözlerime inanamadim adreste yanlislik varmi diye düsündüm ama adres dogruydu.

bu adresi veren kisinin insaat sirketini aramak icin danismaya gidip böyle bir sirketin varligini sordum.
danismadaki bayan insaat sirketi yok dedi ve güldü. size kat planini göstereyim dedi ve sirketler listesini bana gösterdi.

starbucks terasinda biraz oturup kahvemi ictikten sonra yoluma devam ettim.

bu adres veren arkadas simdi ne olmus oluyor :D

10.06.2013 16:23

Zitat:

Zitat von Zulfiqar (Beitrag 2066686)
arkadaslar ankara ziyaretimde size cok ilginc bir sey anlatayim.

bana adres verip gel diyen bir kisiyi ziyarete gittim. ankarananin en uc kösesindeki adrese vardigimda bir alis veris merkezinde buldum kendimi.
gözlerime inanamadim adreste yanlislik varmi diye düsündüm ama adres dogruydu.

bu adresi veren kisinin insaat sirketini aramak icin danismaya gidip böyle bir sirketin varligini sordum.
danismadaki bayan insaat sirketi yok dedi ve güldü. size kat planini göstereyim dedi ve sirketler listesini bana gösterdi.

starbucks terasinda biraz oturup kahvemi ictikten sonra yoluma devam ettim.

bu adres veren arkadas simdi ne olmus oluyor :D

Dün günlerden pazardi :) Yanima gelmiste mi$mi$te..
Oraya gelmedin, yalan konusma! Oraya gelmeden önce bana email atacaktin ve ben asagi inerdim bir dakika da yanina varirdim..
Bu yasinda yalan konusmaktan utanmiyormusun? Madem ordaydin bana niye bir mail atmadin? Birak bu yalanlari...

10.06.2013 18:21

@oc lastosch

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2066693)
Dün günlerden pazardi :) Yanima gelmiste mi$mi$te..
Oraya gelmedin, yalan konusma! Oraya gelmeden önce bana email atacaktin ve ben asagi inerdim bir dakika da yanina varirdim..
Bu yasinda yalan konusmaktan utanmiyormusun? Madem ordaydin bana niye bir mail atmadin? Birak bu yalanlari...

oc lastosch keske önüme cikip kivirsaydin. klavye dansözü.

dün pazarmis diyorsun ben pazar günü gelmedim o verdigin adrese. nerende cikariyorsun yine abuk subuk fikirlerini?

bak ikinci defa gelecegim deyip kiviriyorsun. ilk defa yazdiklarini sildin. simdide yazdiklarini silmissin.

sana sormazlarmi niye bu yazdiklarini silip yalan söyledigini lastik oc lastosch?

10.06.2013 21:48

Zitat:

Zitat von Zulfiqar (Beitrag 2066700)
oc lastosch keske önüme cikip kivirsaydin. klavye dansözü.

dün pazarmis diyorsun ben pazar günü gelmedim o verdigin adrese. nerende cikariyorsun yine abuk subuk fikirlerini?

bak ikinci defa gelecegim deyip kiviriyorsun. ilk defa yazdiklarini sildin. simdide yazdiklarini silmissin.

sana sormazlarmi niye bu yazdiklarini silip yalan söyledigini lastik oc lastosch?

geri zekali ben sana demedim gelmeden önce bana haber. Ben sana bulusma adresi vermistim, sen bana niye haber vermedin? Bir dakika da orda olurdum..
Geleceksen adam gibi gel, yok eger ben adam gibi gelemiyorum diyorsan ofisimizin önünde Ömer'in Sivas Kangalinin yuvasi var orda seni agirlarim yani :D

11.06.2013 09:38

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2066713)
geri zekali ben sana demedim gelmeden önce bana haber. Ben sana bulusma adresi vermistim, sen bana niye haber vermedin? Bir dakika da orda olurdum..
Geleceksen adam gibi gel, yok eger ben adam gibi gelemiyorum diyorsan ofisimizin önünde Ömer'in Sivas Kangalinin yuvasi var orda seni agirlarim yani :D

oc lastosch,
daha önce ankara ziyaretimde kactin ve bunu inkar ettin.
o zamanda yazdiklarini silip bu serefsizligini örtmeye calistin.

bak bu sefer cok net resim ekledim.

acikca burada seni oc ilan ediyorum!!! o verdigin adreste ve etrafinda insaat sirketi yok!!!!

danismada tüm sirketlerin listesini gördüm, hatta kadin gülümseyerek burada insaat sirketi ne arasin seklinde cevap verdi :)

ne mal oldugun ortada. önceleri serefini bile kurtaramazken simdi oc oldun.

ps. arkadaslar "oc" lastoschun kendi tabiriydi. bana adres verdiginde bu adres yanlissa orospucocuguyum dedi!!! ve simdi benim adres degil bulusma yeriydi diye kivirmaya calisiyor. yazdiklarini silmis olsada ben resim ekleyip onun oc'ligini ispat ediyorum.

pps. arkadaslar aranizsda oc lastoscha yazdiklarini niye sildigini sormak isteyen varsa özelden sorsun. burada fazla ezmeyelim bu oc'yi

11.06.2013 12:28

Zitat:

Zitat von Zulfiqar (Beitrag 2066723)
oc lastosch,
daha önce ankara ziyaretimde kactin ve bunu inkar ettin.
o zamanda yazdiklarini silip bu serefsizligini örtmeye calistin.

bak bu sefer cok net resim ekledim.

acikca burada seni oc ilan ediyorum!!! o verdigin adreste ve etrafinda insaat sirketi yok!!!!

danismada tüm sirketlerin listesini gördüm, hatta kadin gülümseyerek burada insaat sirketi ne arasin seklinde cevap verdi :)

ne mal oldugun ortada. önceleri serefini bile kurtaramazken simdi oc oldun.

ps. arkadaslar "oc" lastoschun kendi tabiriydi. bana adres verdiginde bu adres yanlissa orospucocuguyum dedi!!! ve simdi benim adres degil bulusma yeriydi diye kivirmaya calisiyor. yazdiklarini silmis olsada ben resim ekleyip onun oc'ligini ispat ediyorum.

pps. arkadaslar aranizsda oc lastoscha yazdiklarini niye sildigini sormak isteyen varsa özelden sorsun. burada fazla ezmeyelim bu oc'yi

Ben hic zaman senden kacmadim. Sen kimsin ki senden ben bir sey inkar ediyim.
Ben sana Ankara bulusmak icin adres verdim mi? Verdim! Bana yaz dedim mi? Dedim.. Sende gelecegim, iste olunca gelecegim ki, lafi hayattan bezmis kadinlar gibi, eveleyip geveledin..
Sen bana daha ne okdugunu söylemiyorsun. Benden telefon numarasi istiyorsun, Email adresi istiyorsun? Ehh daha ne istiyorsun? T.C. Kimlik Numarimi da istiyormusun? Vergi numarimi, adresimi, ayakkabi numarimi, elbise numarimi...
Alemin akillisini kendin mi sandin lan deyyus-u ekber?

Ben yerimdeyim. Panora bana iki daki bile degil. Gel oraya haber ver bende seni karsilamaya geliyim..

11.06.2013 18:33

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2066734)
Ben hic zaman senden kacmadim. Sen kimsin ki senden ben bir sey inkar ediyim.
Ben sana Ankara bulusmak icin adres verdim mi? Verdim! Bana yaz dedim mi? Dedim.. Sende gelecegim, iste olunca gelecegim ki, lafi hayattan bezmis kadinlar gibi, eveleyip geveledin..
Sen bana daha ne okdugunu söylemiyorsun. Benden telefon numarasi istiyorsun, Email adresi istiyorsun? Ehh daha ne istiyorsun? T.C. Kimlik Numarimi da istiyormusun? Vergi numarimi, adresimi, ayakkabi numarimi, elbise numarimi...
Alemin akillisini kendin mi sandin lan deyyus-u ekber?

Ben yerimdeyim. Panora bana iki daki bile degil. Gel oraya haber ver bende seni karsilamaya geliyim..

oc lastosch,
bos bos konusma. o adres yanlissa orospucocuguyum diyen sensin!!!
o adreste benim sirketimi bulacaksin diyen sensin!!!!
hatta o adreste 50 insaat sirketi yoktur ben her insaat sirketinin kapisina dayanacagim dedigimde tamam diyen sensin!!!!

simdi kivirip o adres yanlis ve 2 dakikalik mesafede diyorsun.

resmen kendini orospucocugu yaptin.

ps. arkadaslar bu oc lastoscha yazdiklarini niye sildi diye soran var mi? ben screenshot yapip ekledim. artik daha önceki gibi bu isten kacamiyacak.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 07:50 Uhr.