Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Gesellschaft & Soziales (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=398)
-   -   Müslüman devrimci Eliacik: “İslam’ın 5 şartı diye bir şey yok” (http://localhost/forum/showthread.php?t=14039)

13.06.2017 01:21

Lass Dich gehen

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2121844)
ben bunlarin ayagina kadin gönderdim son anda korkup döndüler,senin yaninami geliceker??..peehh güldürme beni....nerde bunlarda o g.öt,

hem kadinla bulusmak istiyor hemde kadina pasabortunu göster diyor,bende kadinin yaninda oturuyorum hepisini dinliom...

https://www.youtube.com/watch?v=3fUBylHqAO8

13.06.2017 20:12

Hahahaha,

bu olay nasil gelisti? Sen bunlari nasil buldun? Acayip komik bir sey? Atmasyon yok degil mi? Cidden pasaport sordu? Yani karisini ya da sevgilisini baska bir ülkeden getirmek icin ve vize durumunu ögrenmek icin degil, bulusmak icin ön sart olarak pasaportu kosul koydu öyle mi? :D

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2121844)
ben bunlarin ayagina kadin gönderdim son anda korkup döndüler,senin yaninami geliceker??..peehh güldürme beni....nerde bunlarda o g.öt,

hem kadinla bulusmak istiyor hemde kadina pasabortunu göster diyor,bende kadinin yaninda oturuyorum hepisini dinliom...

14.06.2017 01:14

SeyranGay

Ne güzel, senin zeka sorunun yok. Çünkü senin zekan yok.

Lara__ 14.06.2017 01:41

Zitat:

Zitat von seyrangah_06 (Beitrag 2121868)
Hahahaha,

bu olay nasil gelisti? Sen bunlari nasil buldun? Acayip komik bir sey? Atmasyon yok degil mi? Cidden pasaport sordu? Yani karisini ya da sevgilisini baska bir ülkeden getirmek icin ve vize durumunu ögrenmek icin degil, bulusmak icin ön sart olarak pasaportu kosul koydu öyle mi? :D

hic zor olmadi ,ekip isi diyelim ..))) birde makina mühendisinin enistesi var..)))))) yobaz hizli cikti istanbula davet etmis bizimkini..)))mal varligini falan anlatmis...napsin? görmemis ki yobaz ,köylü cakali ,Truhe da, iki dönerle ,biraz tavuk budu,rafta birazda sucuk görünce ,kendini milyarder falan saniyor herhalde..birde camiye üye olmustur,orada bunlari insan yerine koyuyor gibi görünürler ,aslinda insan yerine koyan falan yok..::)))))...bunuda yarin anlatirim...)))))))

teyzenin facce ni baksana ,bosuna yüklemis o kadar pastayi faceb...)))) bunlara bir damal su bile haram,verende lanetleniyor zaten

14.06.2017 19:57

Aferin sizin ekibe. Saglam bir ekip. Bizim cocuklar da caki gibi saglam cocuklardir. Yarim is yapmazlar. Demek fosil hizli cikti haa? Toprak mi cagiriyor, ne?

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2121899)
hic zor olmadi ,ekip isi diyelim ..))) birde makina mühendisinin enistesi var..)))))) yobaz hizli cikti istanbula davet etmis bizimkini..)))mal varligini falan anlatmis...napsin? görmemis ki yobaz ,köylü cakali ,Truhe da, iki dönerle ,biraz tavuk budu,rafta birazda sucuk görünce ,kendini milyarder falan saniyor herhalde..birde camiye üye olmustur,orada bunlari insan yerine koyuyor gibi görünürler ,aslinda insan yerine koyan falan yok..::)))))...bunuda yarin anlatirim...)))))))

teyzenin facce ni baksana ,bosuna yüklemis o kadar pastayi faceb...)))) bunlara bir damal su bile haram,verende lanetleniyor zaten

Lara__ 14.06.2017 23:51

Zitat:

Zitat von seyrangah_06 (Beitrag 2121906)
Aferin sizin ekibe. Saglam bir ekip. Bizim cocuklar da caki gibi saglam cocuklardir. Yarim is yapmazlar. Demek fosil hizli cikti haa? Toprak mi cagiriyor, ne?

$eytan güdücüleri bunlar..
iblis babalari cagiyor..))))

16.06.2017 00:03

16.06.2017 00:17

18.06.2017 10:00

Edip Yüksel'in güzel videolarindan birisidir. Herkesin seyretmesini tavsiye ederim.

Edip Yüksel (T) Saltanata HAYIR

20.06.2017 19:13

Memleketi oglan ciftligine ceviren "din tüccarlari" ve onlara ses cikarmayan malAKlar, söz konusu kadinin giyimi kusami olunca mangalda kül birakmiyorlar. Bu ülke de bir kadinin elini tutamazsin, sacini oksayamazsin, sarilip öpemezsin, cünkü bu "milletin" (millet dedikleri de sigir sürüsü malAKlar) manevi degerleri var, örfü ve adeti var... (her neyse artik)...
Ama dövebilirsin, sövebilirsin, hatta öldürebilirsin, tecavüz etmek deve de kulak o zaman bir sey olmaz. Bu maneviyati yüksek, örfüne ve adetini bagli "millet"in giki cikmaz...

Şort giydiği için minibüste darp edilen üniversiteli konuştu" (okumak icin linki tiklayin)

Şort giydiği için minibüste darp edildiğini söyleyen üniversiteli kız Asena Melisa Sağlam konuştu. Sağlam, 'Sol çenemde aniden bir ağrı hissettim. Çünkü cama çarptım. Kök dişim kırıldı. Saçımı tuttu çekti. Kafamı eğip yumruk attı. Yumruktan sonra ben yere düştüm. Yardım bekledim. Kimse gelmedi. Şoför arkasını dönüp izliyordu.. Kaçtı, kimse gitmedi peşinden' dedi.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 12:56 Uhr.